320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sergei Pareiko (65/0)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kuusepets Vaata postitust
    keegi praegusest tomi mängust streami ei tea jagada??
    sop://broker.sopcast.com:3912/94332 ,aga seda siis ainult sopcastiga

    Kommentaar


      kahjuks ei tööta mul:S (channel is offline)

      Kommentaar


        sop://broker1.sopcast.com:3912/79509 ?

        Kommentaar


          4:2 vannuti siis Moskva Spartakile alla. Pareikol oli selliste väravate puhul suht võimatu oma meeskonda päästa.

          Kommentaar


            Viimane värav oli suht-koht pareiko koba kah, löök oli küll tugev, kuskilt kasti äärest, aga suht värava keskele, ning Pareiko sai käe vahele, kuid pall läks läbi käe ikkagi väravasse..
            Aga loomulikult kaitseliini töö andis soovida..

            Kommentaar


              Üks hea uudis siia joeli vaidluste sekka.

              Pareiko Inglismaale või Glasgow Celticusse? „Vaatame."
              >>

              Kommentaar


                "Kuulujutt räägib, et Sergei Pareiko võib olla Edwin van der Sari asendaja. Ta on kogenud ja kindel esinumber, väidetavalt Venemaa liiga ja Baltimaade parim väravavaht," kirjutati superklubi foorumis.

                Oh jumal

                Kommentaar


                  ma söön oma juuksed ära kui ta manU-sse peaks minema! Pigem kui Inglismaale, siis Esiliigasse.

                  Kommentaar


                    ühe postitusega kasutaja kirjutatu foorumiteemas "Transfer Speculation - The Gossip", st põhimõtteliselt tühjaks imetud kuivpeldiku põhjakraaped.

                    i have heard rumours of a goalkeeper who could replace Van Der Sar. Estonain Goalkeeper Sergei Pareiko who is said to be the best keeper in the russian Premier League(plays in Tomsk Tom. many cleen sheets there) . He's 33 so he has Expirience but is also very agile and can Dive for the ball very well and is solid 1 on 1. You may have also heard of Former Estonian and Arsenal keeper Mart Poom. Pareiko is said to be better than Any Batik keeper ever. Not many videos of him up on the internet but. i am Ipressed by what i have seen. Could very well be the number 2 keeper when VDS won't play .There is 1 video i found tho
                    ja siis kirjutab väidetav jalgpalliajakirjanik Vaher, et "on seostatud". see oleks ilmselt isegi natuke naljakas, kui ei eksisteeriks üpris suur võimalus, et ka need ülejäänud "Õhtulehe andmed" pärinevad täpselt samasugustest allikatest. hullem kui päikeseleht.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      ma ise hakkasin mõtlema ,et Middlsebrough müüs ju Jonesi maha.. et äkki liitub siis mees sinnakanti

                      Kommentaar


                        Njah, kaks väravavahti seal on, 36 aastane ja 20 aastane, miks ka mitte, aga ei usu sellesse eriti. Boro on piisavalt juba šoppanud.

                        Kommentaar


                          ma usun et Jonesi eest küsiti selline suht koralik kopikas..

                          Kommentaar


                            no inglise liigas on meeskondi küll kus vajatakse head väravavahti ja pareiko tase on piisav selleks
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Tase!

                              Pareiko on kõva ja see on tõde!

                              Kommentaar


                                Ma ei imestaks üldse kui see meeskond oleks Arsenal. Poom oli seal treener jne, võib-olla rääkis Wengeriga midagi. See on konkreetselt minu arvamus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X