320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sergei Pareiko (65/0)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
    Ei tahaks küll munn tunduda, aga kui juba norimiseks läks, siis Walesi kodanikud on meite maa keeli uelslased.
    Kõik need on keeleliselt täiesti korrektsed viited sellele rahvusele: kõmr, waleslane, uelslane.

    Mitte et see otseselt kuidagi Pareikot puudutaks.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
      Kui ta nüüd vabaagent on, siis ei pea ta ju tingimata jaanuaris kellegagi liituma.
      Kui ta kellegagi jaanuaris ei liitu, mida ta siis tegema hakkab?Levadiaga teeb siis 6-8 kuud trenni või?
      Adiós amigos

      Kommentaar


        Algselt postitas Fänn614 Vaata postitust
        Kui ta kellegagi jaanuaris ei liitu, mida ta siis tegema hakkab?Levadiaga teeb siis 6-8 kuud trenni või?
        ta on vabaagent. seega võib ta klubidega liituda veel päris arvestatava aja jooksul. mitte ainult jaanuaris.

        Kommentaar


          Võib liituda küll aga mängida ta ju siis ei saaks minu teada?

          Kommentaar


            Algselt postitas cyhton Vaata postitust
            Võib liituda küll aga mängida ta ju siis ei saaks minu teada?
            saab. ma peast ei mäleta kuupäevi, a oli vist nii, et näiteks Inglismaal saavad vabaagendid klubiga liituda kuni kuskil märtsi lõpuni ja siis saavad selle klubi eest ka mängida. parandage kui eksin.

            Kommentaar


              Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
              saab. ma peast ei mäleta kuupäevi, a oli vist nii, et näiteks Inglismaal saavad vabaagendid klubiga liituda kuni kuskil märtsi lõpuni ja siis saavad selle klubi eest ka mängida. parandage kui eksin.
              Kui vabaagendiks saadakse enne akna sulgumist, siis peaks minu teada igal ajal olema võimalik liituda ja ka mängida
              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

              Kommentaar


                Kas mängimisega nii ei ole,et juhul kui klubi registreerib kõik 25 mängijat siis ei saa mängida ,aga kui jätab mõne koha tühjaks siis saab juurde registreerida ? Konkreetselt mõtlen Inglismaad.
                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Minu FMi reeglite järgi hiljem juurde ei saa registreerida, isegi siis, kui koht on vaba. Kindel tähtaeg on meeskonna nimekirjade jaoks. Aga kindel ma muidugi pole.

                  Kommentaar


                    BBC info kohaselt (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/6971785.stm):
                    Players who are out of contract and do not have a club, can be signed outside of the transfer window if they are unattached free agents when the window closes.
                    Last edited by priity; 21.01.11, 10:52. Põhjus: Link parandatud, Herr võiks ise ka vaadata, mis lingis viga võib olla...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas priity Vaata postitust
                      BBC info kohaselt (http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/football/6971785.stm):
                      Players who are out of contract and do not have a club, can be signed outside of the transfer window if they are unattached free agents when the window closes.
                      404 - Page Not Found

                      Kommentaar


                        Võta, siis see sulg ja koolon aadressi tagant ära.

                        PS. Käi perse

                        Kommentaar


                          Jurvi, sa oled mu iidol....

                          PS Tänan

                          Kommentaar


                            põrssakari

                            Kommentaar


                              Sergei Pareiko on testimisel Wolverhampton Wanderersi juures
                              Näita neile, mida oskad, Sergei


                              Kommentaar


                                ..mimgipärast siuke tunne et sinna satsi ta saab ka lepingu lõpuks.
                                RummaBastards!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X