320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mart Poom (120/0)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Poom - uus karjäär uues kohas\'

    Originally posted by users


    FA cup\'i poolfinaalide loosimine toimub homme (8. märts) meie aja järgi kell 15:30

    On ka veel väike võimalus, et Arsenal ja ManU lähevad omavahel kokku ja sel juhul ei tohiks Sunderlandile finaali pääsemine enam üle võimete käia
    Tänud ja loodame siis, et ManU ja Arsenal lähevadki omavahel kokku ja SAFC saab finaali ja siis võidab finaali ka ära:P

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Poom - uus karjäär uues kohas\'

      JUmal hoidku selle eest. Ennem võitku Manyoo, püssipeetrid või kasvõi House of Commons XI.
      “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
      The Special One

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Poom - uus karjäär uues kohas\'

        Originally posted by users


        FA cup\'i poolfinaalide loosimine toimub homme (8. märts) meie aja järgi kell 15:30

        On ka veel väike võimalus, et Arsenal ja ManU lähevad omavahel kokku ja sel juhul ei tohiks Sunderlandile finaali pääsemine enam üle võimete käia
        Loos juhib \"armuliselt\" kokku Gunnersid ja kassid ja üle linna laotub taas ühtlaselt hall vine - ühesõnaga pimedus katab Weari kaldad ... ja ongi selleks korraks kõik. BTW arseenikud sekord ei komista ja trofee paigutatakse kuhugi Highbury kabinetti, kapi otsa
        299195

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Poom - uus karjäär uues kohas\'

          Niiiii tore, et Newcastle\'i fännid Poomi teemas ilkumas käivad. Mõte, et vähemalt ühel eestlasel on võimalik teha Inglismaal ajalugu, vist eriti pinget ei paku. Peaasi, et tal ikka sitasti läheks ja arseenikud ta värava täis topiksid

          Igal juhul loodan, et täitub see paha \"õudusunenägu\", mil Poom saab FA finaalis koos nende \"pahade mustade kassidega\" tegusid teha.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Poom - uus karjäär uues kohas\'

            poom on täitsa mees ....fa mängus pani tna ikka hästi

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Poom - uus karjäär uues kohas\'

              Originally posted by Jaan


              JUmal hoidku selle eest. Ennem võitku Manyoo, püssipeetrid või kasvõi House of Commons XI.
              Nii nõrka jutu ple ammu kuulnud, suht debiil oled keda huvitab kelle poolt sa inglismaal oled, tavaline rott oled, kes arvab et on ull Nufc-i fänn. Sa ikka ennekõike eestlane ja peaks Poomile pöialt hoidma, mitte mõtlema mingist rivaliteedist, mis Sunderlani ja su nõmeda lemmik klubi vahel on.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Poom - uus karjäär uues kohas\'

                Originally posted by DEDE junior


                Originally posted by Jaan


                JUmal hoidku selle eest. Ennem võitku Manyoo, püssipeetrid või kasvõi House of Commons XI.
                Nii nõrka jutu ple ammu kuulnud, suht debiil oled keda huvitab kelle poolt sa inglismaal oled, tavaline rott oled, kes arvab et on ull Nufc-i fänn. Sa ikka ennekõike eestlane ja peaks Poomile pöialt hoidma, mitte mõtlema mingist rivaliteedist, mis Sunderlani ja su nõmeda lemmik klubi vahel on.

                Mine metsa ma tahan kah et Sunderland jõuab finaali Arse vastu - see juba tagab koha Uefa karikas neile . Aga mingi poomi pärast ma küll oma aastatepikkust lojaliteeti ei muuda . Arsenal tambib mehikese puuri nii neid kerasid täis , et ta ei saa ise kah aru mis toimub

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Poom - uus karjäär uues kohas\'

                  Originally posted by malagar

                  Aga mingi poomi pärast ma küll oma aastatepikkust lojaliteeti ei muuda . Arsenal tambib mehikese puuri nii neid kerasid täis , et ta ei saa ise kah aru mis toimub
                  Aga veel pikemate aastate pikkune lojaliteet Eesti riigile? Või oled kodanik rubriigist \"kui Eesti mu lemmikklubi vastu mängiks oleks oma klubi poolt\"?

                  Tegelikult saan sinust siin aru küll, ei peagi mulle selgitama, et SAFC-is ka mitte-eestlasi, et ma ajasin jutu äärmustesse jne jne, kuid võõra teema all eestlase klubi saavutusi maha tegemas käia on ääretult lame. (see ei käinud malagari kohta).

                  Mart Poom & Sunderland - FA Cup Winners 2004!
                  Which ship has never docked at Liverpool?
                  The Premiership.

                  "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Poom - uus karjäär uues kohas\'

                    Lojaliteet Eesti riigile on olemas aga ainult koondisetasandil.
                    Klubitasandil ei tee nii ebaolulisest asjast nagu rahvuslik kuuluvus enam ammu välja .

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Poom - uus karjäär uues kohas\'

                      tjah m1kk, kui poom manu vastu mängiks, siis loodaks mina ka, et ta kaotuse mehiselt ja ilusa mänguga vastu võtab..:P

                      ehk et sellele lausele ei saa mitte alla kirjutada - Mart Poom & Sunderland - FA Cup Winners 2004!

                      samas, jumala eest, kui ½finaalis õnnestuks safci vältida, olekski juba kõik samahästi kui korras - vähemalt poom siis järgmine aasta uefa cupis.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Poom - uus karjäär uues kohas\'

                        Originally posted by malagar
                        . Aga mingi poomi pärast ma küll oma aastatepikkust lojaliteeti ei muuda . Arsenal tambib mehikese puuri nii neid kerasid täis , et ta ei saa ise kah aru mis toimub
                        Õu jee - olen suure ja tugeva arsenali fänn ja muidu ka kõva mees. Vaadake mind ja kadestage. Poom on ikka vilets mehike minu iidolite kõrval. Õu jee.
                        memer of Gaskoff fan club

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Poom - uus karjäär uues kohas\'

                          Originally posted by indrek


                          Originally posted by malagar
                          . Aga mingi poomi pärast ma küll oma aastatepikkust lojaliteeti ei muuda . Arsenal tambib mehikese puuri nii neid kerasid täis , et ta ei saa ise kah aru mis toimub
                          Õu jee - olen suure ja tugeva arsenali fänn ja muidu ka kõva mees. Vaadake mind ja kadestage. Poom on ikka vilets mehike minu iidolite kõrval. Õu jee.
                          Kui ma oleks kellegile nõus alla jääma, siis võiks see ju olla Sunderland ja FA Cup. Aga seda on raske uskuda.
                          Aga Indrek, miks nii tihti kumab Su postitustest läbi põlgus suurklubi toetajate vastu? Et ainult väiksemate toetajad on need \"õiged\"? Luba mul eriarvamusele jääda.
                          Supplies!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Poom - uus karjäär uues kohas\'

                            Originally posted by vandersell


                            Originally posted by indrek


                            Originally posted by malagar
                            . Aga mingi poomi pärast ma küll oma aastatepikkust lojaliteeti ei muuda . Arsenal tambib mehikese puuri nii neid kerasid täis , et ta ei saa ise kah aru mis toimub
                            Õu jee - olen suure ja tugeva arsenali fänn ja muidu ka kõva mees. Vaadake mind ja kadestage. Poom on ikka vilets mehike minu iidolite kõrval. Õu jee.
                            Kui ma oleks kellegile nõus alla jääma, siis võiks see ju olla Sunderland ja FA Cup. Aga seda on raske uskuda.
                            Aga Indrek, miks nii tihti kumab Su postitustest läbi põlgus suurklubi toetajate vastu? Et ainult väiksemate toetajad on need \"õiged\"? Luba mul eriarvamusele jääda.
                            Mina ei saa kellegi eriarvamusele jäämist keelata ega lubada. Ei tahagi.
                            Ma ainult ei saa aru kas suure ja tugeva toetamisest tulenev ülbus peaks tingimata nii suureks mineme, et rahvuskoondise väravahti hakata \"mehikeks\" kutsuma?
                            Minu meelest on see nõme. Luba ka mul oma arvamuse juurde jääda.
                            memer of Gaskoff fan club

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Poom - uus karjäär uues kohas\'

                              Originally posted by indrek

                              Luba ka mul oma arvamuse juurde jääda.
                              Aga palun. Üleolevus Poomi suhtes on ka minu poolt taunitav.

                              Tegelikult just eile mõtlesin, et kuidas suhtuksin sellesse, kui mõni eestlane peaks sattuma Spursi või ManUsse. Jõudsin järeldusele, et sooviks talle edu, kuid seda mitte Arsenali vastu.

                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Poom - uus karjäär uues kohas\'

                                Originally posted by DEDE junior

                                Nii nõrka jutu ple ammu kuulnud, suht debiil oled keda huvitab kelle poolt sa inglismaal oled, tavaline rott oled, kes arvab et on ull Nufc-i fänn. Sa ikka ennekõike eestlane ja peaks Poomile pöialt hoidma, mitte mõtlema mingist rivaliteedist, mis Sunderlani ja su nõmeda lemmik klubi vahel on.
                                Ma armastan sind ka.
                                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                                The Special One

                                Kommentaar

                                Working...
                                X