320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mart Poom (120/0)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Poom - uus karjäär uues kohas\'

    Originally posted by DEDE junior


    Originally posted by Jaan


    JUmal hoidku selle eest. Ennem võitku Manyoo, püssipeetrid või kasvõi House of Commons XI.
    Nii nõrka jutu ple ammu kuulnud, suht debiil oled keda huvitab kelle poolt sa inglismaal oled, tavaline rott oled, kes arvab et on ull Nufc-i fänn. Sa ikka ennekõike eestlane ja peaks Poomile pöialt hoidma, mitte mõtlema mingist rivaliteedist, mis Sunderlani ja su nõmeda lemmik klubi vahel on.
    Brasiilja (eksimine on tahtlik) mängija nime all esinemine pole ka just eriti patriootlik teguviis. Kuhu jäävad meie ilusad poisslaste nimed nagu Edgar ja Viljar??

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Poom - uus karjäär uues kohas\'

      Originally posted by indrek


      Originally posted by vandersell


      Originally posted by indrek


      Originally posted by malagar
      . Aga mingi poomi pärast ma küll oma aastatepikkust lojaliteeti ei muuda . Arsenal tambib mehikese puuri nii neid kerasid täis , et ta ei saa ise kah aru mis toimub
      Õu jee - olen suure ja tugeva arsenali fänn ja muidu ka kõva mees. Vaadake mind ja kadestage. Poom on ikka vilets mehike minu iidolite kõrval. Õu jee.
      Kui ma oleks kellegile nõus alla jääma, siis võiks see ju olla Sunderland ja FA Cup. Aga seda on raske uskuda.
      Aga Indrek, miks nii tihti kumab Su postitustest läbi põlgus suurklubi toetajate vastu? Et ainult väiksemate toetajad on need \"õiged\"? Luba mul eriarvamusele jääda.
      Mina ei saa kellegi eriarvamusele jäämist keelata ega lubada. Ei tahagi.
      Ma ainult ei saa aru kas suure ja tugeva toetamisest tulenev ülbus peaks tingimata nii suureks mineme, et rahvuskoondise väravahti hakata \"mehikeks\" kutsuma?
      Minu meelest on see nõme. Luba ka mul oma arvamuse juurde jääda.
      Ma ei ütle seda küll sageli, kuid Indreku jutt on õige.

      Teine küsimus on muidugi see, et kelle poolt olla. Poleks ju Indrek ka NUFC - SUFC mängul NUFCi poolt, kui Poom seal oleks

      Niisama mõnitada pole aga küll mõtet. Poom ju suht ponks poiss,
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Poom - uus karjäär uues kohas\'

        Originally posted by malagar
        Aga mingi poomi pärast ma küll oma aastatepikkust lojaliteeti ei muuda . Arsenal tambib mehikese puuri nii neid kerasid täis , et ta ei saa ise kah aru mis toimub
        Ütlen ka, et selline alavääristav suhtumine Poomi on ülimalt mannetu ja ei ole mitte kuidagi õigustatav: mingi poom.....mehike....ei saa aru..... Tõsiselt haige!
        Ja kuna meid, eestlasi, on niikuinii vähe ning Poom on tipptasemel jalgpallur, kes on Eestile ainult au ja kuulsust toonud (märksa rohkem kui mingid märgid, poliitikud, allveeujujad, suusatajad), siis seda enam... Pealegi on ta oma töötahte ja järjekindlusega tunnustuse igati ära teeninud - kui seda mitte karikate näol, siis vähemasti fännide poolt. Seega veri olla paksem kui vesi, hüüame kõik koos:

        Mart Poom & Sunderland - FA Cup Winners 2004!

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Poom - uus karjäär uues kohas\'

          Sunderland kohtub tranmere või milwalliga....
          ülivärske loosimise tulemus
          minge Kingissepa praami peale

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Poom - uus karjäär uues kohas\'

            Originally posted by Martin


            Originally posted by indrek


            Originally posted by vandersell


            Originally posted by indrek


            Originally posted by malagar
            . Aga mingi poomi pärast ma küll oma aastatepikkust lojaliteeti ei muuda . Arsenal tambib mehikese puuri nii neid kerasid täis , et ta ei saa ise kah aru mis toimub
            Õu jee - olen suure ja tugeva arsenali fänn ja muidu ka kõva mees. Vaadake mind ja kadestage. Poom on ikka vilets mehike minu iidolite kõrval. Õu jee.
            Muidugi on Indreku jutt õige, klubide poolt on muidugi tore olla ja olen ka mina oma lemmiku poolt kuid kui mõni eestlane mängiks lemmik klubi vastu tleb olla ikka oma maa poja poolt!

            Kui ma oleks kellegile nõus alla jääma, siis võiks see ju olla Sunderland ja FA Cup. Aga seda on raske uskuda.
            Aga Indrek, miks nii tihti kumab Su postitustest läbi põlgus suurklubi toetajate vastu? Et ainult väiksemate toetajad on need \"õiged\"? Luba mul eriarvamusele jääda.
            Mina ei saa kellegi eriarvamusele jäämist keelata ega lubada. Ei tahagi.
            Ma ainult ei saa aru kas suure ja tugeva toetamisest tulenev ülbus peaks tingimata nii suureks mineme, et rahvuskoondise väravahti hakata \"mehikeks\" kutsuma?
            Minu meelest on see nõme. Luba ka mul oma arvamuse juurde jääda.
            Ma ei ütle seda küll sageli, kuid Indreku jutt on õige.

            Teine küsimus on muidugi see, et kelle poolt olla. Poleks ju Indrek ka NUFC - SUFC mängul NUFCi poolt, kui Poom seal oleks

            Niisama mõnitada pole aga küll mõtet. Poom ju suht ponks poiss,

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Poom - uus karjäär uues kohas\'

              dede jr. vaata kuhu kasti sa oma jutu kirjutad. Ära topi oma sõnu minu suhu
              Supplies!

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Poom - uus karjäär uues kohas\'

                UEFA karika kohast lahutab põhimõtteliselt vaid Millwall või Tranmere. Oh seda saatuse irooniat, kui NUFC juhtumisi eurosarjast välja jääks. Ainus lohutus siis ilmselt Premieri badge\'i peale näitamine nagu Bellamy tolles FA karika mängus Wolvesi vastu... Mõlemad variandid täiesti võimalikud veel ju. Paljud seda hooaja eel ette kujutada suutnuks
                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Poom - uus karjäär uues kohas\'

                  Originally posted by indrek


                  Originally posted by malagar
                  . Aga mingi poomi pärast ma küll oma aastatepikkust lojaliteeti ei muuda . Arsenal tambib mehikese puuri nii neid kerasid täis , et ta ei saa ise kah aru mis toimub
                  Õu jee - olen suure ja tugeva arsenali fänn ja muidu ka kõva mees. Vaadake mind ja kadestage. Poom on ikka vilets mehike minu iidolite kõrval. Õu jee.

                  MUidugi olen ma kõva mees topakas

                  Aga mis puutub suurde ja tugevasse Arsenali , siis vähemalt staadioni mahult on Sunderland juba aastaid suurem aga tänu vahepealsetele allpool arvestust treeneritele , kes ei suutnud muud kui klubi rahad laiaks lüüa on ta nii põhjas , Arsenal on praegu tippklubide hulka tõusmas just tänu heale majandamisele ja maailma parimale treenerile . Aga see pole oluline praegu . Selle iidolite jutu kohta niipalju ,et mis kuradi iidolid . Ma ei idoliseeri kedagi , ammugi mitte kutte kes on samasugused noored nolgid nagu ma ise või siis paar aastat vanemad .Mul pole ebajumalaid ei Arsenalis ega üheski teises klubis . Samas ei iddoliseeri ma ka Eesti oma mängijaid . Poom on tore ja vahva väravavaht ja mul on alati hea meel kui tal hästi läheb ja mul on hea meel ka sunderlandi edu pärast - see klubi on mulle ikka meeldinud-miks muidu tegin ma Poomi sinna siirdumise pärast suure hurraaga selle teema . Aga rahvuslik kuuluvus ja väike sümpaatia ei kaalu üles minu aastatepikkust armastust ja kiindumust Arsenali vastu . See on minu klubi , ainus klubi maailmas mille kohta ma ütlen , et olen selle klubi fänn . Praegusel hetkel ka tõesti edukas aga ega ma teda edu pärast toeta .
                  Ja see palle võrgust välja korjav mehike pole mõeldud halvustavana Poomi suhtes , vaid see on minu meelest paratamatu tulemus Arsenali kohtumisel Sunderlandiga . Ma loodan , et Poom suudab end positiivses valguses näidata aga olen kogu respekti juures tema suhtes kindel , et Arsenal suudaks ikkagi vähemalt 3 palli Mustade Kasside väravasse saata praeguse vormi juures . Muidugi enne tuleb mõlemil ületada väiksed takistused ,et sinna finaali jõuda

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Poom - uus karjäär uues kohas\'

                    LIsaks veel juurde ühe märkuse Eesti jalkajuhtide kohta . Poomil on ees karjääris väga oluline faas , kus ees seisavad olulised mängude ,et üritada tõusu Premierisse ja 4 Aprillil FA karika poolfinaal . Aga POhlak tahab teda ikka 31 Märtsil sellesse mõtetusse mängu Põhja - Iiriga . Tsitaat Õhtulehest :Piipar ütleb , et väravahtidega on probleem enne mängu ja ka Poomi tulek on kahtlane tänu tihedale graafikule ja siis paneb Aivar pommi -
                    Eile kinnitas jalgpalliliidu asepresident Aivar Pohlak siiski , et Sunderlandiga on ammu kokku lepitud : Poom lubatakse koju :
                    Kurat võtaks selline lollus ajab vihale , ma siiralt loodan , et Mart võtab mõistuse pähe ja ei tule ennast siia mutimullahunnikusse lõhkuma - see oleks kuradi idiootlik kui ta saaks enne FA karika üliolulist mängu ( loodetavasti ikka mänge mitte mängu ) mingis totras sõprusmängus vigastada - see oleks küllaltki ränk löök tema karjäärile .

                    Nii et kokkuvõtteks:MART KESKENDU FA KARIKALE JA PREMIERILE - KÜLL ME LEIAME IIRLASTE VASTU KELLEGI TEISE VÄRAVASSE

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Poom - uus karjäär uues kohas\'

                      Originally posted by malagar
                      Nii et kokkuvõtteks:MART KESKENDU FA KARIKALE JA PREMIERILE - KÜLL ME LEIAME IIRLASTE VASTU KELLEGI TEISE VÄRAVASSE
                      Et siis keda sa pakuksid väravasse, kui Poom ei tule ja Kaalma vigastatud ?

                      /me just curious
                      Cerveza.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Poom - uus karjäär uues kohas\'

                        Originally posted by shepard


                        Originally posted by malagar
                        Nii et kokkuvõtteks:MART KESKENDU FA KARIKALE JA PREMIERILE - KÜLL ME LEIAME IIRLASTE VASTU KELLEGI TEISE VÄRAVASSE
                        Et siis keda sa pakuksid väravasse, kui Poom ei tule ja Kaalma vigastatud ?

                        /me just curious
                        Küll mõne keeperi ikka leiab , ma arvan ,et Rene Kaas näiteks oleks reaalne , muidugi ei tea mi tasemel too kutt on ( pole ise teda mängimas näinud ) aga las poiss proovib . Millal siis veel noortele võimalust anda kui mitte sõprusmängus .

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Poom - uus karjäär uues kohas\'

                          Originally posted by malagar


                          Originally posted by shepard


                          Originally posted by malagar
                          Nii et kokkuvõtteks:MART KESKENDU FA KARIKALE JA PREMIERILE - KÜLL ME LEIAME IIRLASTE VASTU KELLEGI TEISE VÄRAVASSE
                          Et siis keda sa pakuksid väravasse, kui Poom ei tule ja Kaalma vigastatud ?

                          /me just curious
                          Küll mõne keeperi ikka leiab , ma arvan ,et Rene Kaas näiteks oleks reaalne , muidugi ei tea mi tasemel too kutt on ( pole ise teda mängimas näinud ) aga las poiss proovib . Millal siis veel noortele võimalust anda kui mitte sõprusmängus .
                          Kuidas oleks Pareikoga? Jutud käivad, et just tema pidi olema puurilukk tulevas kohtumises.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Poom - uus karjäär uues kohas\'

                            Toetan samamoodi arvamust, et Poomil tuleks seekord Inglismaale jääda. Igati vahva oleks näha väravasuul mingit uut nägu. Kes see olla võiks?...hmmnjah...siinkohal olen mina tasa ja lasen asjameestel välja pakkuda.
                            Siiski üks sõnum on mull küll : \" No Pareiko ! \"

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Poom - uus karjäär uues kohas\'

                              \"Ei Pareikole\" kampaania meestele tuletan meelde, et Kaalma on ka viis tükki seljataha imenud lausa kolm korda kohe kindlasti, neist üks alles äsjane kohtumine. Üks meestest, kes on välja pakutud (Kaas) on aga Vene meistriliiga klubi asemel Eesti Meistriliiga klubi pingisoojendaja.
                              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                              The Special One

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Poom - uus karjäär uues kohas\'

                                jha Pareiko vastu poleks mul kah midagi aga ma lihtsalt ei usu , et ta tuleb .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X