320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mart Poom (120/0)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    - "I give poom 8
    first time he has actually come off his line this season, and did go down so Loach could come on
    ( not that I like to see the guy injured, I just think he is really shit )"


    - "unlike the people around me then who were telling him they never wanted to see him in a watford shirt again and were cheering when he went off [in a stretcher!!]. Twats."

    - "You never want to see a guy injured, a lot near me were cheering as well."

    Kommentaar


      Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
      - "I give poom 8
      first time he has actually come off his line this season, and did go down so Loach could come on
      ( not that I like to see the guy injured, I just think he is really shit )"


      - "unlike the people around me then who were telling him they never wanted to see him in a watford shirt again and were cheering when he went off [in a stretcher!!]. Twats."

      - "You never want to see a guy injured, a lot near me were cheering as well."
      Selleks, et aru saada, et pask on pask, ei pea sa seda nuusutama, veel vähem seda kõigile demonstreerimiseks laua peale määrima.
      Idioote jagub. See on ju kõigile teada fakt. Lugeda kui vastust eelmisele postitusele, st ma ei näe põhjust kleepida siia paska watfordi foorumist.
      "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

      Kommentaar


        Algselt postitas rixxer Vaata postitust
        Selleks, et aru saada, et pask on pask, ei pea sa seda nuusutama, veel vähem seda kõigile demonstreerimiseks laua peale määrima.
        Idioote jagub. See on ju kõigile teada fakt. Lugeda kui vastust eelmisele postitusele, st ma ei näe põhjust kleepida siia paska watfordi foorumist.
        rahune maha, palun. või siis ütle veel üks kord "pask", kui sellest parem hakkab.

        Kommentaar


          Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
          rahune maha, palun. või siis ütle veel üks kord "pask", kui sellest parem hakkab.
          Ole hea pane ennast põlema!

          Kommentaar


            Algselt postitas MihkelHK Vaata postitust
            Ole hea pane ennast põlema!
            okei, ma hakkan vaikselt isiklikult võtma juba.

            milles teie probleem seisneb? kopeerisin paar tsitaati, põhjendatult või mitte, kuidas kellelegi. ega need mu isiklikke seisukohti väljenda.

            Kommentaar


              Poomi kohta öeldi halvasti omg, hakake nutma nüüd!
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                Tsiteerides Poomi, siis "Tegijatel ikka juhtub".

                Kommentaar


                  Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                  okei, ma hakkan vaikselt isiklikult võtma juba.

                  milles teie probleem seisneb? kopeerisin paar tsitaati, põhjendatult või mitte, kuidas kellelegi. ega need mu isiklikke seisukohti väljenda.
                  See ei ole esimene kord. Ega vist ka viimane.
                  Asjast. Selliseid "tsitaate" ei pea ma (isiklikult) kopeerimiste vääriliseks. Tegemist ei ole isegi mitte hinnangutega, vaid sõna otseses mõttes soovitakse pallurile vigastust.
                  Sellist jama/paska tuleks ignoreerida, nagu nt Hietaneni ja Bäckmani, kui laenata paar näidet.
                  "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                    See ei ole esimene kord. Ega vist ka viimane.
                    Asjast. Selliseid "tsitaate" ei pea ma (isiklikult) kopeerimiste vääriliseks. Tegemist ei ole isegi mitte hinnangutega, vaid sõna otseses mõttes soovitakse pallurile vigastust.
                    Sellist jama/paska tuleks ignoreerida, nagu nt Hietaneni ja Bäckmani, kui laenata paar näidet.
                    Sa ilmselt ei lugenud neid korralikult läbi.

                    ükski kolmest ei soovinud Poomile vigastust, vaid mainiti, et staadionil oli selliseid, ja nähtavasti mitte vähe. puhas fakti konstateerimine, ei midagi muud. seda üllatavam säärane vastureaktsioon.

                    Kommentaar


                      Ära heitu smörgåsbord mõne venna väljaütlemistest. Usun, et suur osa siinsetest inimestest välismaistes foorumistes meie mängijate kohta lugemas ei käi, sealhulgas ka mina, ja siis on vahel tore lugeda, mida muud rahvad arvavad.
                      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                      RocknRolla (2008)

                      Kommentaar


                        Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                        Sa ilmselt ei lugenud neid korralikult läbi.

                        ükski kolmest ei soovinud Poomile vigastust, vaid mainiti, et staadionil oli selliseid, ja nähtavasti mitte vähe. puhas fakti konstateerimine, ei midagi muud. seda üllatavam säärane vastureaktsioon.
                        Panin rõhu valesse kohta jah. Edasine ei kehti ülal toodud tsitaatide kohta, kuid siiski luban endale vähese üldkommentaari: eestlastel on masohhistlik komme endist negatiivseid räägitavaid kommentaare võimendada. Mõnikord mulle tundub, et seda on tehtud ka siin foorumis, ja eriti selles temas (kui eksin, siis vabandust). Lee fännklubi Watfordi foorumis ei ole minu arvates just adekvaatne hinnangute allikas. Viimane kehtib siis eelmise aasta kommentaaride kohta.
                        "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                        Kommentaar




                          Päris koom

                          Kommentaar


                            Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


                            pilti kaa!
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              FC Flora

                              Kommentaar


                                5 kuud väljas, kurb

                                Kommentaar

                                Working...
                                X