320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink debüteeris Spartakis

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Replying to Topic \'Tarmo Kink debüteeris Spartakis\'

    Originally posted by vaikiv mees


    mis te sogate, Nahk on kaitsva orientatsiooniga poolkaitsja, v2ravad soome liigas on tulnud standardoluk-dest &kaugl88kidest, Jokerit muide hakkavad vaikselt 2ra vajuma, 2sja kaotati kodus KuPSile
    kelle s88dust Oper teie arvates hollandlastele imev2rava l6i, kas see rynnakualgataja mitte Kristal polnud..
    niipalju T.Kingist siis
    Sittagi ta nii väga kaitsva orientatsiooniga on,jokerites ta igatahes ründab küll aktiivselt(hetkel yle2).Rünnaku aktiivsuse all ma ei mõtle tema väravate arvu,vaid nähtud mänge.No ja ega see üx Kristali sööt opile ei tee temast veel mingit erilist rünnakute algatajat.
    Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

    Kommentaar


      #62
      Replying to Topic \'Tarmo Kink debüteeris Spartakis\'

      üks versioon kingi tulevikust ...
      * laiutab lõugu ajaleheveergudel edasi .. räägib sellest kuidas ta võiks igas V liiga mängus lüüa vabalt 20 väravat .. kui vaid tahaks, aga ah ei viitsi.
      * koostab arno eest koondist
      * arutab teemal, kus tee koondisesse käib ainult läbi pohlaku ja võrreldes temaga on välismaa liigades pallivad ründajad ikka väga sitad

      .. mulle tegelikult pakub tõsist huvi palju kink ja tiidus ajalehtedes veel sõna võtavad.

      seda, et siin foorumis jätkub iidoli kummardamine edasi (a\'la ajad mil toomas krõm veel palli taga ajada jõudis ja tüüp oli nii mõnegi arvates \"tippvormis\" kuni hetkeni kui pasi ta levadiast minema saatis) selles ma ei kahtlegi
      Jalgpallihaigla Liige

      Kommentaar


        #63
        Replying to Topic \'Tarmo Kink debüteeris Spartakis\'

        Originally posted by Marduk


        Minu arust 6ige suhtumine poisil. Kui ise ennast ei kiida, kes teine sind ikka kiitma hakkab Kui poiss areneks samas vaimus edasi ja saaks 10 sarnast meest veel tema k6rvale v6iks tulemus olla p2ris ilus
        Kui mul oleks perses küüned, siis ma istuks kogu aeg laes!

        Ja veel:
        Mida see Kink siis õieti näidanud on? Lõi mõned kollid eelmisel aastal eestikatel? So what?
        Jäi Spartakile silma? Kui paljud klubid ostavad noori ja lootustandvaid (tuleviku)mehi enda ridadesse ja paljud neist tõesti kohe põhirivistusse või kuhugi mujale jõuavad?
        Kink A-koondisesse? No vabandage!

        Kink laseb nüüd ilusasti oksad koomale, võtab loodetavasti (lähi)tulevikus sisse koha Spartaki reservides, teeb usinasti trenni ja kui võimed lubavad, pääseb ka Eesti koondisesse. Lõuad aga võiksid kinni vajuda, muidu jääb koondiseuks tõesti (ka siis kui võimed lubaksid) suletuks. Noor tatt, mõistust veel pole eriti, las areneb!

        Kommentaar


          #64
          Replying to Topic \'Tarmo Kink debüteeris Spartakis\'

          Kas on ikka mõtet rääkida mingist Eesti V liiga mängijast topicus Eestlased välismaal.

          Kommentaar


            #65
            Replying to Topic \'Tarmo Kink debüteeris Spartakis\'

            Originally posted by murri


            Kas on ikka mõtet rääkida mingist Eesti V liiga mängijast topicus Eestlased välismaal.
            Täitsa õige, Tarmo Kink pole veel välismaal ja ma arvan, et ta sinna ei satu ka veel niipea. Ei usu, et Spartak temast veel huvitatud on.
            https://r-cold.blogabet.com/

            Kommentaar


              #66
              Replying to Topic \'Tarmo Kink debüteeris Spartakis\'

              Ta juba läheb sinna,spartaki laagrisse ja Tiidus kolib sinna elama hiljem kolib sinna kogu tema perekond.
              See on tema jutt...üks tema klassivend rääkis mulle.

              Kommentaar


                #67
                Replying to Topic \'Tarmo Kink debüteeris Spartakis\'

                Allo

                Aga minu tädi Leevi rääkis, et Tarmole meeldib hernesupp (gaasid => hull kiirus) ja et tal on võlusaapad, mis teevadki temast maailma parima ründaja juba 6 kuuga - ausõna. :P

                Parimatega
                Eestlane Finsbury Parkis

                Kommentaar


                  #68
                  Replying to Topic \'Tarmo Kink debüteeris Spartakis\'

                  Aljo


                  Võtaks veel mõned sõnad. Esiteks on poiss 17 ja juba omab selliseid kiiruslikke ja kiirusliku vastupidavuse näitajaid, millele pea keegi (kui üldse) Eesti jalgpalluritest ei suuda vastata. 60 meetrit 6,9 sekundit, 400 meetri 50,5ga.

                  Need on meeletud näitajad. Sellel poisil olid kõik eeldused, et saada vast isegi heaks 10-võistlejaks. Sama vanalt näitas sama aega näiteks noor 10võistleja Mikk Joorits, kelle peamine trump on just kiirus.

                  Lisaks panna sinna otsa veel tohutu agressiivsus ja oskus-julgus läbi kaitsjate purjetada, need on tänapäeval näitajad, mis teevad ründajast ründaja (Zelinskiga küll suht raske võrrelda, aga Horvaatia mängus jäi seal ees just teravusest puudu - hetke Arno stiilis Kink sinna ette päris üksi vast ka ei sobiks). Unustage see iseloom (staare peab ka sündima). Edukas ründaja ei saa olla aeglane, ei saa olla kiire ühe otsa mees - ta peab olema meeletu kiirusliku vastupidavusega. See on see mida mõne aasta pärast hakkate selle mängja juures nautima

                  Kommentaar


                    #69
                    Replying to Topic \'Tarmo Kink debüteeris Spartakis\'

                    \"Unustage iseloom\" .... ????

                    Come on, iseloom on see, mida paljud tippklubid tänapäeval esmajärjekorras vaatavad...

                    Ja neile, kes unistavad näha Kinki UEFA Meistrite Liigas - Spartak ei mängi seal hooajal 2003/04, Venemaa esindajad kvalifikatsiooniringides on Lokomotiv ja CSKA, nii et Kinki ei näe seal kohe teps mitte...
                    Zico

                    Kommentaar


                      #70
                      Replying to Topic \'Tarmo Kink debüteeris Spartakis\'

                      Originally posted by Zico


                      \"Unustage iseloom\" .... ????
                      Eric Cantona


                      (no offence Epic)

                      Kommentaar


                        #71
                        Replying to Topic \'Tarmo Kink debüteeris Spartakis\'

                        Originally posted by Zico


                        \"Unustage iseloom\" .... ????

                        Come on, iseloom on see, mida paljud tippklubid tänapäeval esmajärjekorras vaatavad...

                        Ja neile, kes unistavad näha Kinki UEFA Meistrite Liigas - Spartak ei mängi seal hooajal 2003/04, Venemaa esindajad kvalifikatsiooniringides on Lokomotiv ja CSKA, nii et Kinki ei näe seal kohe teps mitte...
                        Loomulikult see aasta ei näe, selle peale vaevalt keegi eriti lootis. Esiteks alguses läheb aega sisseelamiseks ja ega ta nüüd kohe A koosseisu eest mängima hakka. See leping, mis temaga nüüd juba sõlmitud on vaevalt, et seda ette nääbki. Kõigepealt hakkab ta noorte spartaklastega koos mängima ja siis näeb mis edasi saab. Samas, kuigi tal need näitajad nii head on tal ikkagi vedanud, sest 5 liigast Spartakisse minna pole üldse paha ja pole ta ju eelmine aasta meistriliigas nii väga ka midagi korda saatnud, jo siis ikkagi loodetakse ande peale, mis selles vanuses peamine tegur ongi.

                        Kommentaar


                          #72
                          Replying to Topic \'Tarmo Kink debüteeris Spartakis\'

                          Ega ikka andega kah midagi ära ei tee kui viitsimist ja pealehakkamist ei ole.Ei ole kingiga isilklikult tuttav,et öelda on tal seda või mitte,aga kui ta iga sita sõna eest teeks tund aega trenni,oleks ta juba midagi tõsise mängija taolist.Aight
                          Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

                          Kommentaar


                            #73
                            Replying to Topic \'Tarmo Kink debüteeris Spartakis\'

                            igal juhul on treenimine Spartakis (kas põhis, reservis või noortes) teine tase, kui treenida SC Realis või JK Maardus või minu gi pärast Narva Transis. see annab kindlasti hea ettevalmistuse järgmiseks hooajaks!
                            Spartaki leping taskus- see juba eesti jalgpallurite kohta kõva sõna! keep going!

                            Kommentaar


                              #74
                              Replying to Topic \'Tarmo Kink debüteeris Spartakis\'

                              Originally posted by spekter


                              igal juhul on treenimine Spartakis (kas põhis, reservis või noortes) teine tase, kui treenida SC Realis või JK Maardus või minu gi pärast Narva Transis. see annab kindlasti hea ettevalmistuse järgmiseks hooajaks!
                              Spartaki leping taskus- see juba eesti jalgpallurite kohta kõva sõna! keep going!
                              Mis seal Spartakis ikka treenida meeskond on ju praegu isegi liigas madalamal positsioonil kui Volgogradi Rotor

                              Kommentaar


                                #75
                                Replying to Topic \'Tarmo Kink debüteeris Spartakis\'

                                Originally posted by Epic


                                Originally posted by spekter


                                igal juhul on treenimine Spartakis (kas põhis, reservis või noortes) teine tase, kui treenida SC Realis või JK Maardus või minu gi pärast Narva Transis. see annab kindlasti hea ettevalmistuse järgmiseks hooajaks!
                                Spartaki leping taskus- see juba eesti jalgpallurite kohta kõva sõna! keep going!
                                Mis seal Spartakis ikka treenida meeskond on ju praegu isegi liigas madalamal positsioonil kui Volgogradi Rotor
                                Ok siis sinu arvates on tal targem jääda Eestisse Maarduga treenima? Või loodad, et Kink saab omale koha Real Madridis vms?
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X