320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Urmas Rooba (FF Jaro, Soome)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Replying to Topic \'Urmas Rooba\'

    aga kui tudengi moblal on kõned piiratud...
    minge Kingissepa praami peale

    Kommentaar


      #47
      Replying to Topic \'Urmas Rooba\'

      Mäng algab 19.45 kohaliku aja järgi ,seega palju meil Glasgowga aja vahe on?
      Vist 2 tundi või üks tund. Kes täpselt viitsib uurida see pangu siis üles aga see alguse aeg kohaliku aja järgi on kindel. Ise kavatsen küll NIMETASSE kolida ,tahaks ikka head mängu näha.
      FCF Forever

      Kommentaar


        #48
        Replying to Topic \'Urmas Rooba\'

        Briti aeg on meist 2 tundi taga.

        Kommentaar


          #49
          Replying to Topic \'Urmas Rooba\'

          Rangers 1-1 FC Copenhagen!!! VÄGA HEA tulemus!!! Rooba mängis terve mängu ja mina arvan, et temast saab nüüd ka esimene eestlane kes mängib Meistrite Liiga põhiturniiril! Arvan et Copenhagen võidab kodus Rangersi üldse ära kuigi piisab ka 0-0 viigist!
          https://r-cold.blogabet.com/

          Kommentaar


            #50
            Replying to Topic \'Urmas Rooba\'

            Oleks vahva . 1-1 võõrsil on igati hea tulemus . Eriti kui vaatasin Brügge -Dortmundi mängu mille Brügge võitis 2-1 ja Dortmundi fännid juubeldasid peale mängu lõppu tribüünil . Selle järgi võttes on 1-1 super.

            Kommentaar


              #51
              Replying to Topic \'Urmas Rooba\'

              Kaitses mängis Rooba t6esti hästi, kuigi vahetusest sekkunud Portugali koondislane Capucho tekitas m6ningaid probleeme. Samas eelistas vend miskipärast keskele t6mmata, kus taanlased ta kiiresti sisse piirasid. Siiski tuleb mainida, et mängu l6pus oli kogu meeskond k6va surve all, nii et Urmasele midagi ette heita pole. Rickseni vastu sai Rooba hakkama, kui ühes situatsioonis tehtud viga välja arvata. Ka kohe alguses nägi kohtunik Rooba mängus Rickseni vastu määrusterikkumist, ent ma jääksin tolle osas eriarvamusele. Niipalju siis kaitset88st... Palliga mäng ja s88dud... ahh, polegi midagi 8elda ju... Just sel p6hjusel tundub Kopenhaagen ka Rooba laeks jäävat.

              Mängust üldiselt ka. Rangers l6i kiire värava ja t6mbus silmnähtavalt tagasi, lastes Kopenhaagenil keskel domineerida. Alles viimasel veerandtunnil ärgati uuesti, kuid Kopenhaagen v6itles kompromissitult, j6uliselt, ent seejuures sportlikult, laskumata tahtliku toorutsemiseni (mille ohvriks Urmas Rooba korra langes). Samas oleks ehk tulnud paremini ära kasutada kontrarünnakute v6imalusi, eriti nr. 9, ja 10, vastavalt Roll-Larseni (kirjapilt?) ja Zuma kaudu.
              “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
              The Special One

              Kommentaar


                #52
                Replying to Topic \'Urmas Rooba\'

                Olime lolliks minemas ,otsides seda kuradima Taani TVI -te ja ilma tast jäime ikkagi.
                Lõpuks selgus ,et tulemus oli enam -vähem normaalne.
                Igatahes on selge see ,et FC K läheb edasi.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  #53
                  Replying to Topic \'Urmas Rooba\'

                  Taani TV3- e pealt rsk ei näidanud norra TV3-e pealt nägin vähemalt Rosenborgi- depori mängu, kuigi netist jälgisin ikka rohkem ummi jmängu

                  Kommentaar


                    #54
                    Replying to Topic \'Urmas Rooba\'

                    Npüüd oleks vaja jubedalt varakult välja uurida-selgitada, kus näidatakse 2nd legi. Rangerrs ahju
                    minge Kingissepa praami peale

                    Kommentaar


                      #55
                      Replying to Topic \'Urmas Rooba\'

                      Loodame nüüd tõesti, et Rangers ahju ja Urmas saab enda võimeid tõestada Meistrie Liiga mängudes.
                      On ainult üks ANDRES OPER!!!

                      Kommentaar


                        #56
                        Replying to Topic \'Urmas Rooba\'

                        Väga soodne psühholoogiline süst enne Ranggersi mängu - võõrsil pandi 0-1 kotti liigarivaal Brondby. Värava lõi ex FCK(aiserslautern) mängija Jörgen Petterson.

                        Kommentaar


                          #57
                          Replying to Topic \'Urmas Rooba\'

                          Originally posted by ROOTSI KUNN


                          Olime lolliks minemas ,otsides seda kuradima Taani TVI -te ja ilma tast jäime ikkagi.
                          Lõpuks selgus ,et tulemus oli enam -vähem normaalne.
                          Igatahes on selge see ,et FC K läheb edasi.
                          Kas seekord oskab keegi juhatada TV-kanalit ,mille pealt saaks Kopenhageni kodumängu vaadata. ?
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            #58
                            Replying to Topic \'Urmas Rooba\'

                            Taani TV3 Vöi DN1
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              #59
                              Replying to Topic \'Urmas Rooba\'

                              Kindlasti,olen sellega igati nöus.KOPE läheb edasi.
                              Olen see kes olen

                              Kommentaar


                                #60
                                Replying to Topic \'Urmas Rooba\'

                                Originally posted by kaitz


                                Taani TV3 Vöi DN1
                                Kas see on oletus või oled telekava näinud ,anna palun link ,kust ma telekava näeks .
                                TV-3 ei näita kindlasti ,jääb üle veel DR1 .DR2 jne. Andke palun keegi aadress ,kust neid telekavasid saaks leida.
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X