320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

    Jutt on 17 aastasest poissist, kes pole kunagi mänginud sellel tasemel.
    Peale selle pole tema kehaline valmisolek täna parim.
    Poiss jooksis liiga vähe. Liiga vähe jooksis taha.
    Samas ega talle partnerid palli ka ei andnud.
    Nii et esimese korra kohta normaalne.
    järgmises mängus ootaks temalt rohkem jooksmist.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'


      Kink kusagil mainis et igapäevaelus hoiavad põhitegijad omaette ja mängu vaadates tundus et sama asi ka palliplatsil toimub

      Üldiselt niipalju kui Kink palli sai suutis ta sellega ka suht hästi hakkama saada v.a. paar korda kui natukene halvasti palli omaks võttis, tv-kommentaatorid tundusid ka positiivselt Kinki suhtuvat. Esimese mängu põhjal otsustades usun et põhikoht on käeulatuses

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

        Ma ei arva, et Kink veel vääriks kohta algkoosseisus.
        See oleks aga fantastiline kui treenerid nii otsustaks.
        Oleks vaja inimest kes oskas Kingile seletada, mis ta esimeses mängus tegemata jättis.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

          Originally posted by winnie


          Ma ei arva, et Kink veel vääriks kohta algkoosseisus.
          See oleks aga fantastiline kui treenerid nii otsustaks.
          Oleks vaja inimest kes oskas Kingile seletada, mis ta esimeses mängus tegemata jättis.
          Ma usun, et sellises klubid on neid asjapulki küllaga

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

            keegi asjapulk kommis Delfis, et Spartaki treener olevat 7tv-le antud intervjuus avaldanud imestust selle üle, et Kink Eesti koondisse ei kõlba. Winnie, räägi kuda asi oli?

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

              Originally posted by SundanceKid


              keegi asjapulk kommis Delfis, et Spartaki treener olevat 7tv-le antud intervjuus avaldanud imestust selle üle, et Kink Eesti koondisse ei kõlba. Winnie, räägi kuda asi oli?
              Mina olen seda meelt ,et las klutt elab kõigepealt ennast Spartakisse sisse ja siis järgmise sammuna kutsutakse koondisesse. Kõike korraga tahta oleks liig. Järgmisel kevadel siis kui talvine treening Spartakis selja taga ,sel aastal ei peaks ta lihtsalt koormustele vastu.
              Ja ,kui ei kutsuta siis kogume allkirju . Mäletate ,kuidas Pareiko koondisesse sai? Suuresti tänu fännide toetusele ega meid ikka ignoreerida ei saa.
              FCF Forever

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                Kui peatreener otsustab mängijat koondisse mitte kutsuda, on tema selle eest vastutav. Kui Teie nõuate mängijat koondisse on ikkagi peatreener vastutav, ning kui see mängija ennast ei õigusta (aka Pareiko), siis Teie, fännid, selle eest ei vastuta. Vastutusele vastavalt jagub võim, ning vastupidi, ning õnneks Teie võimul ei ole. Ei midagi isiklikku kellegi konkreetse suunas.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                  OT. sa tead mida lühend aka tähendab?
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                    Originally posted by vandersell


                    OT. sa tead mida lühend aka tähendab?
                    ilmselt mõtles ta antud juhul a la
                    või vähemalt sobiks see variant siia rohkem kui
                    Also Known As
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                      Kusjuures, ühe teise teema all kirjutati samuti a la asemel aka. Autorit ei mäleta.
                      Supplies!

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                        Originally posted by ethan


                        Kui peatreener otsustab mängijat koondisse mitte kutsuda, on tema selle eest vastutav. Kui Teie nõuate mängijat koondisse on ikkagi peatreener vastutav, ning kui see mängija ennast ei õigusta (aka Pareiko), siis Teie, fännid, selle eest ei vastuta. Vastutusele vastavalt jagub võim, ning vastupidi, ning õnneks Teie võimul ei ole. Ei midagi isiklikku kellegi konkreetse suunas.
                        Ma olen l2hiajaloos n2inud koondises2rgis Pareikost sitemaid mehi.
                        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                        The Special One

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                          tjah, seal on isegi Kingist kehvemaid mehi.... ärge nüüd hakake ajama, et mingi Saharov või Reinumäe on Kingist parem... ennem tuleks Malta euroopa meistriks kui Reinumäe või Saharov Spartakis debüteerida suudaks.
                          Kingil on kehv suhtumine? Aga fännid tahavad võitu..... võitu, võitu tahan ma
                          mitte et me Kingiga paregu võidaks, aga ma olen kindel, et paari aasta pärast peaks Kink vähemalt Viikmäest parem olema...:P
                          minge Kingissepa praami peale

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                            no pagan, nüüd leidsite küll räigelt hea teema, mida arutada. AKA - hmm, esseed palun!

                            mõelge järele, mismoodi \'aka\' minu postitusse sobib, küll välja mõtlete.

                            ja lisaks, kommenteerige ikka sisu, mitte ainult detaile.


                            Arteta penalti

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                              koondise kutse mitteõigustamise - pareikot tegema?? no sel juhul on pooled eesti koondise eest väljakul käinud pareikot teinud ja seda enne serõi koondisse saamist..

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                                Spartaki vastane UEFA Cupi 1.ringis on taanlaste Esbjerg. Pole ülemäära tugev, ehk saab Kinkki platsile.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X