320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Loodetavasti mingi diil ikka tehakse äre ja Kink liigub Saksamaale, hoian igatahes pöialt!

    Kommentaar


      Super kui nii läheks aga Gyõri poolt küsitav hind võib osutuda liiga kõrgeks. Lisaks selgus õhtulehest, et Györi tunneb huvi teise eestlase Voskoboinikovi vastu huvi . See oleks muidugi super kui Kink läheks Saksamaale ja Voskoboinikov läheks Ungarisse

      Kommentaar


        [QUOTE=zip;1188662]Loodetavasti mingi diil ikka tehakse äre ja Kink liigub Saksamaale, hoian igatahes pöialt! [/QUOTE

        Mul on tunne, et ei teadvustata päris millega tegu. See oleks eesti jalgpalli kõige tähelepanuväärseim üleminek by far, kui see tõesti juhtuks. Me räägime Bundesligast, seltsimehed.

        Kommentaar


          Algselt postitas Aramis Vaata postitust
          Mul on tunne, et ei teadvustata päris millega tegu. See oleks eesti jalgpalli kõige tähelepanuväärseim üleminek by far, kui see tõesti juhtuks. Me räägime Bundesligast, seltsimehed.
          Ma arvan, et Klavani minek AZ Alkmaari või Poomi minek Arsenali oli tsipa kõvem. Kuigi, ega see ka kehvem oleks Kaua see Kaiserslautern suudab Bundesligas püsida?

          Kommentaar


            Algselt postitas Aramis Vaata postitust
            Algselt postitas zip Vaata postitust
            Loodetavasti mingi diil ikka tehakse äre ja Kink liigub Saksamaale, hoian igatahes pöialt!
            Mul on tunne, et ei teadvustata päris millega tegu. See oleks eesti jalgpalli kõige tähelepanuväärseim üleminek by far, kui see tõesti juhtuks. Me räägime Bundesligast, seltsimehed.
            Kas ma oleks pidanud midagi teisiti ütlema?

            Kommentaar


              [QUOTE=Aramis;1188666]
              Algselt postitas zip Vaata postitust
              Loodetavasti mingi diil ikka tehakse äre ja Kink liigub Saksamaale, hoian igatahes pöialt! [/QUOTE

              Mul on tunne, et ei teadvustata päris millega tegu. See oleks eesti jalgpalli kõige tähelepanuväärseim üleminek by far, kui see tõesti juhtuks. Me räägime Bundesligast, seltsimehed.
              Poom Arsenali üleminekust oled midagi kuulnud?
              Giggs will tear you appart.

              Kommentaar


                [QUOTE=krissucool;1188699]
                Algselt postitas Aramis Vaata postitust

                Poom Arsenali üleminekust oled midagi kuulnud?
                See poleks päris see....mitu mängu Poom Arsenali eest teha sai?

                Kuigi ei jah tegelt hetkel pole ükski eestlane veel absoluutsesse tippmeeskonda saanud.
                Ela ja tunne, et elad
                see on kõige lihtsam
                filosoofia, mis toimib
                sule silmad ära vaata
                tagasi, hinga sügavalt ja
                hüppa üle iseenda varju
                tule koos minuga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Iceman Vaata postitust

                  See poleks päris see....mitu mängu Poom Arsenali eest teha sai?
                  Kes seda teab kui palju Kink seal mänguaega saab.

                  Kommentaar


                    kui rääkida vaid üleminekust (mänguaega arvestamata), siis poom ja arsenal on konkurentsitult kõige kõvem tehing

                    Kommentaar


                      [QUOTE=Mask;1188701]
                      Algselt postitas Iceman Vaata postitust

                      Kes seda teab, kui palju Kink seal mänguaega saab.
                      Kindlasti rohkem, kui Poom sai.
                      Kink on noor ja hea ründaja, tema paremad päevad/aastad on veel ees.

                      Poomil oli juba paremad aastad selja taga ja oli vigastustele suht avatud ka.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mask Vaata postitust

                        Kindlasti rohkem, kui Poom sai.
                        Kink on noor ja hea ründaja, tema paremad päevad/aastad on veel ees.

                        Poomil oli juba paremad aastad selja taga ja oli vigastustele suht avatud ka.
                        Väravavahti ja ründajat ei ole ka mõtet vanuse suhtes võrrelda. Poom liitus Arsenaliga (algselt laenule) 33-aastasena ja edukat karjääri oleks tal vabald võinud ilma vigastusteta ees olla 5-6 aastat. Pealegi EPL-i üks suurest nelikust on siiski paar grammi kõvem klubi, kui bundesliga uus/taastulnukad.

                        Kui ta sinna saabki, siis ma kardan ,et ta pigem hakkab siiski pinki nühkima.

                        Kommentaar


                          Kui Kaiserslautern peaks tõesti miljoni euroga Kinki ostma, siis vaevalt et pinki nühkima.

                          Kommentaar


                            Just, mina nii pessimist siiski ei oleks Kingi suhtes, nagu Mask on.

                            Koondise eest ta skoorib jah vähe, aga ega paljude staaridega on nii, kes klubi eest löövad normilt väravaid, aga koondist esindades see ei taha väga õnnestuda.
                            Ela ja tunne, et elad
                            see on kõige lihtsam
                            filosoofia, mis toimib
                            sule silmad ära vaata
                            tagasi, hinga sügavalt ja
                            hüppa üle iseenda varju
                            tule koos minuga.

                            Kommentaar


                              MItte kui pessimist aga rohkem realist: Koondis ehk mängib parema tasemega mängijate vastu ka ja saksamaal / kuhu iganes minek ehk on kõvem tase kui Ungaris.

                              Kommentaar


                                no praegust koosseisu vaadates ei tohiks küll mingite imevendadega tegemist olla ja pinginühkimine ei tohiks ka seega väga kõne all olla
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X