320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Live`i tegemiseks kasutage jututuba.

    Kommentaar


      nüüd töötab beebs ka mul, andestust.

      seda enam oleks tõesti väga kena, kui siia ei hakkaks jälle mingi täiesti sisutu live tekkima nagu vahepealse kolme postituse näol juba näha on.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Live`i tegemiseks kasutage jututuba.
        jututuba maas praegu?

        Kommentaar


          Algselt postitas Herr Vaata postitust
          jututuba maas praegu?
          ei

          1010101

          Kommentaar


            Algselt postitas Herr Vaata postitust
            jututuba maas praegu?
            no siis peab sellest piisama.

            Täna läks täie hooga käima Inglismaa jalgpalli esiliiga, kus sel hooajal mängib ka kaks eestlast. Tarmo Kingi koduklubi Middlesbrough kaotas koduväljakul Ipswichile 1:3, mängu jälgis Riverside staadionil 22000 pealtvaatajat.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Situatsioon oleks ideaalne Tarmo jaoks. Ikkagi ees ja kui vastasel on vähegi ambitsiooni, siis peaks ta üritama suurte jõududega rünnata ja see jätaks rohkem ruumi äärtele ja võimaluse platsile tulles midagi ära teha vasturünnakust.

              Kommentaar


                lääb huvitavaks, Kink väljakul... sry ja mul jututuba tõesti ei avane.

                Kommentaar


                  Samas kaotusseisus on Strachan lausa kohustatud ründeteravust lisama. Ma loodan, et see päris livescore ei ole mida ma teen.

                  Kommentaar


                    Need raadiokommentaatorid on kyll väga head, saab pmst kõigest aru, mis pilt platsil võib olla

                    Kommentaar


                      Kink võiks ära lüüa nüüd -.-

                      Kommentaar


                        kuidas eesti oma poisil mäng sujus siis?
                        “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                        Kommentaar


                          käib veel, 2 tsentra andnud ja vea teeninud, ei midagi erilist, suuri käkke pole ka tulnud.

                          Kommentaar


                            Sujub veel 10 minutit. Teinud 2 crossi, mis ebaõnnestunud ja 1 pealelöögi üle värava. Vähemalt on viimastel minutitel palju mainitud, aga midagi silmapaistvat pole teind. Kommentaatorid kritiseerisid pisut, ei hoia äärekaitsjaid surve all ja crossid on ebaõnnestunud.

                            Kommentaar


                              ega ta alles harjub ka, etos ka kohe vajutama ei hakkanud
                              noob

                              Kommentaar


                                Lõppseisuks jäi 1:3. Eurospordi andmetel tuli Kink siis ~60. minutil sisse-
                                Algselt postitas Eurosport.com
                                Gordon Strachan takes a gamble. Off goes Justin Hoyte and on comes Tarmo Kink. They have gone to three at the back.


                                Kommentaar

                                Working...
                                X