320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mul oli vahepeal nii, et Google Chrome`ga ei saanud ligi, aga Firefoxiga on asi alati töötanud. Kahtlane värk igatahes.

    Kommentaar


      peab vist ikka häkkima, kuna EMTA kiri ees ja ka lehekülgede loetelus see sait ilusti sees.

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Mul oli vahepeal nii, et Google Chrome`ga ei saanud ligi, aga Firefoxiga on asi alati töötanud. Kahtlane värk igatahes.

        Mul Operaga oli kunagi mingi kiri seal ees, aga nüüd vabalt saan ligi.

        Kommentaar


          Küsin veel seda ka, et kas sellel bet365 saidil peaksin olema siis registreerunud kasutaja? Kas seal oli ka mingi teema, et pean mingi väikse summa bet365 arvele kandma, või eksin?

          Aitäh

          Kommentaar


            Algselt postitas NoCheating Vaata postitust
            Küsin veel seda ka, et kas sellel bet365 saidil peaksin olema siis registreerunud kasutaja? Kas seal oli ka mingi teema, et pean mingi väikse summa bet365 arvele kandma, või eksin?

            Aitäh
            Ei pea mingit raha arvele kandma.

            Kommentaar


              Tasuta on täiesti kasutaja tegemine.

              Kommentaar


                Algselt postitas NoCheating Vaata postitust
                Küsin veel seda ka, et kas sellel bet365 saidil peaksin olema siis registreerunud kasutaja? Kas seal oli ka mingi teema, et pean mingi väikse summa bet365 arvele kandma, või eksin?

                Aitäh
                Registreeritud kasutaja pead olema, kuid mingit raha peale ei pea kandma. Jalgpalli saab täiesti tasuta jälgida, muude spordialade kohta täpsemalt ei tea (hobuste võiduajamisega oli vist midagi taolist, et peab minimaalse panuse antud jooksule tegema).

                EDIT
                Natuke offtopicut veel, seoses bet365. Kuna olen webiseadmeid näppinud, et EMTA kirjast mööda pääseks siis oli täielikult ununenud, et see leht ka nende nimistusse kuulus. Üritasin siis üks hetk deposiiti teha SEBi virtuaalkaardiga ning lõpuks kontakteerusin Uneti kaudu SEBiga ning tuli välja, et tehing pole lubatud. Alles siis meenus, et see koht keelatud nimekirjas. Kas siis ainult kolmandate allikate kaudu on võimalik sinna ülekandeid teha (moneybookers jne) ?

                Kommentaar


                  Rahhi ei pea peale panema ja mängu(de) vaatamiseks tuleb ülevalt valida "live streaming" menüü, kus on siis livemängudega popup aken. Pilti full-screeniks ei saa teha, aga vähemalt on alati inglise keelne kommentaar ja mängud jooksevad isegi väga juustuse netiühendusega väga hästi ja ilma bufferdamiseta.

                  Kommentaar


                    Mina igatahes ligi ei pääse. Proovisin nii IE-ga kui ka Tulirebasega.

                    Kommentaar


                      Firefoxiga mina igatahes ligi ei saa.

                      Kas keegi muidu teab, kust koosseise näha võiks?

                      Kommentaar


                        Boro: Steele, Bates, Wheater, McManus, McDonald, Boyd, Bailey, Kink, Robson, Halliday, Kilgallon. Subs: Hoyte, Lita, Miller, Arca, Coyne, Williams, Taylor.

                        Blades: Simonsen, Nosworthy, Montgomery, Morgan, Ertl, Britton, Evans, Taylor, Cresswell, Ward, Bartley.
                        Subs: Bogdanovic, Yeates, Aksalu, Kozluk, Quinn, James, Chapell.

                        Kommentaar


                          Ohh väga kena. Algkoosseisus.

                          Kommentaar


                            Nüüd oleks ehk paslik aega jutukasse üle kolida, enne kui siin hardcore läbuks kätte ära läheb

                            Kommentaar


                              Kuidas stream torrentiga mängu näha saab? Kui vajutan lingi peale, ütleb "firefox doesn't know...." Või peab kuidagi torrentiga avama vms...

                              Kommentaar


                                Kuidas sinna bet365.com'i mingi nipiga muidu sai? et valetad rahvuse vms.
                                Ma küsiks seda jututoast, aga mul ei funka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X