320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See pole nüüd küll Strachani süü, et mehed platsil lihtsalt loivavad, ei viitsi avaneda, söödule vastu tulla jne jne. Ei olnud see Kink ka täna just üleliia aktiivne, nagu eika juba jõudis välja tuua. Sellel oli ikka oma põhjus ka, miks talle väga vähe söötu jagati.
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Minu jaoks on Boro'l suht ebahuvitav roster...no ei ole lihtsalt šoti jalgpalli austaja.

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Ei kujuta ette, kus ja milline kokkuvõte see oli, kuid selle autor pidi küll pime või äärmiselt subjektiivne olema. Soovitaks parem vaadata Kinki teemat siin foorumis, seal saab asjadest natuke realistlikuma ülevaate.
        kusjuures 'boro toetajate kommentaarid on eranditult positiivsed:

        "Still think Kink should have stayed on, at the expense of Halliday perhaps."

        "Good shot from kink and a decent performance."

        "I'd have took Bailey off for Arca instead of Kink."

        "Kink? the only one who's had a shot for us and tried to beat his man and get a cross in? Oh my days"

        "Kink seemed to be gaining in confidence, if one player looked likely to improve the driectness(?) of our play in the last few minutes of the first half it was him.
        Arca for Kink? Is that a joke?"


        "XXXXXXing terrible, only player using width, strachan out?"

        "I was thinking while I was away from the PC during half time "at least Kink looks a bit threatening going forward". It did the occur to me that that was not usually seen as a positive thing by the current management, but I thought that even I was going too far with my one-eyedness to think that Strachan might take him off. Clearly not."

        Kommentaar


          No subjektiivne siis. Poolaja ainus vähegi võimaluse moodi asi ka lõppude lõpuks. See on suht tavaline, et kui keegi korra peale uhab ja korra kaitsja ära tõmbab, siis foorumites nimetatakse heaks esituseks. Poolaja viimastel minutitel muutus koos ülejäänud meestega aktiivsemaks, aga seni võis teda mitmel korral näha keskjoone kandis suhtkoht lonkimas, mingit "directnessi" värava suunas ei paistnud küll kuskilt. Nii kiire vahetus, tõsi, tundus siiski mullegi kummaline - kuna teist poolaega ei viitsinud vaadata, siis eeldatavasti Arca tulekuga muutus formatsioonis ka midagi?
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            eks Kink ongi selline lonkija tüüp. ootab, millal palli saab ja siis teeb (või ei tee) oma asja ära.

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Nii kiire vahetus, tõsi, tundus siiski mullegi kummaline - kuna teist poolaega ei viitsinud vaadata, siis eeldatavasti Arca tulekuga muutus formatsioonis ka midagi?
              ei tea kosta, ei näinud esimestki.

              veel üks arutelu, kui kedagi huvitab.

              Kommentaar


                mulle jäi säherdune mulje, et Tarmole oli selgeks tehtud roll ning seda ta siis püüdis kiivalt täita (olla managerile meeltmööda - mitte äärt tühjaks jätta). Või, nagu urmari poja lingilt lugesin, ei saanud ta päris täpselt pihta sellele, mida temalt oodati.
                Veits meenutab Nani elukäiku Manus.

                Gordon võiks bollocks'eid näidata ja teha temast tipuründajale sputnik.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Boro kodulehel valitakse MOM-i ,hääletage siis Kingi poolt.
                  Welcome to the official website of Middlesbrough Football Club. Visit for Boro's latest news, videos and highlights, plus tickets and match information.

                  Kommentaar


                    Arcal on rohkem fänne (Hetkel )

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Thaurus Vaata postitust
                      Boro kodulehel valitakse MOM-i ,hääletage siis Kingi poolt.
                      http://www.mfc.co.uk/articles/201008...h_70638_784943
                      sõida seenele.

                      Kommentaar


                        Tõesti esimene pooaeg oli jube mannetu. Mitte keegi ei liikunud, otsinud, Kink samamoodi lonkis. Kui see löök ja üks läbimurre äärelt välja jätta, mis päädis mittekedagi leidnud crossiga (mitte et seal olekski kedagi olnud leida, tiim ründab ja 1 mees kastis vaevalt) siis rohkem Kinki ei näinud väga. Tema asemele tulnud Arca vist valiti mängu parimaks kui ma ei eksi, kuigi teist poolaega, tõsi, kuigi aktiivselt enam ei jälginud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                          Arcal on rohkem fänne (Hetkel )
                          Eh, nüüd juhib kindlalt Kink.
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            "We'd wanted to do something different and bring Tarmo in. We thought about playing the way we ended up but we decided to have two wide players and have a go. But we weren't good enough to get the ball out to them."
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Ja eestlastel jälle vist näpud valusad
                              Kink 38,7%

                              Kommentaar


                                Kink
                                41.9%

                                Andsin ka oma hääle siis

                                Kommentaar

                                Working...
                                X