320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    43,7% juba. Nüüd võiks Kingi poolt hääletamise lõpetada juba et see vähegi reaalseks jääks muidu mingi 99,1% juba homme

    Aga jah eks see Kink kehvasti ikka mängis. Ootaks midagi paremat tema esituses. Mängu ajal oli näiteks koguaeg kuulda kuidas vastaste audi ajal boro mängijad Kinki tagasi hõikasid, eks ta siis natuke ennast liigutas ka. Positsiooni valis ka kehvasti minu meelest. Tüüpiline eestlaslik käitumine pugeda vastase kõrvale koguaeg et "jumala eest oma mängija mulle ei söödaks" või kui söödabki siis kiirelt ühe puutega pall kuhugi värva alla lüüa. Õnneks Kink pole tüüpiline eestlaslik mängija nii, et ma usun et järgmised mängud juba paremad tulevad

    Kommentaar


      Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
      sõida seenele.
      duubeldan. miks kuradi pärast te teete seda?
      Which ship has never docked at Liverpool?
      The Premiership.

      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

      Kommentaar


        Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
        Või, nagu urmari poja lingilt lugesin, ei saanud ta päris täpselt pihta sellele, mida temalt oodati.
        Urita kuidagi aru saada monest shotlasest kui ta sul äksi täis läheb.

        Kommentaar


          Algselt postitas sicmic Vaata postitust
          duubeldan. miks kuradi pärast te teete seda?
          Minu arust ka väga-väga lame.

          Kommentaar


            Algselt postitas sicmic Vaata postitust
            duubeldan. miks kuradi pärast te teete seda?
            +1 ja tähemärgid

            Kommentaar


              Algselt postitas sicmic Vaata postitust
              duubeldan. miks kuradi pärast te teete seda?
              Näiteks selle pärast, et näidata kui mõttetud sellisel kujul internetihääletused on (seejuures ma ise ei hääleta, sest pole mängu näinud). Pealegi.. kas Borol on tõesti nii vähe fänne või ei külasta nad seda lehekülge, et käputäis eestlaseid Kingi hääletusel nii ette rebivad?
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Algselt postitas elx Vaata postitust
                Näiteks selle pärast, et näidata kui mõttetud sellisel kujul internetihääletused on (seejuures ma ise ei hääleta, sest pole mängu näinud). Pealegi.. kas Borol on tõesti nii vähe fänne või ei külasta nad seda lehekülge, et käputäis eestlaseid Kingi hääletusel nii ette rebivad?
                Kas natuke piinlik ei tundu selliselt oma väikest tilli või enesekindlust demonstreerida? Et oleme siis kohe palju kõvem rahvus, kui näiteks meie mees võidab Eurospordi nädala värava või MLS-i nädalavärava või jumal teab, millise lollaka küsitluse?

                Kommentaar


                  Algselt postitas dannar Vaata postitust
                  Kas natuke piinlik ei tundu selliselt oma väikest tilli või enesekindlust demonstreerida? Et oleme siis kohe palju kõvem rahvus, kui näiteks meie mees võidab Eurospordi nädala värava või MLS-i nädalavärava või jumal teab, millise lollaka küsitluse?
                  Ma ei viitsi küll seda hääletust otsida, kuid miks mitte? Miks ei võiks enda riigist, linnast, külast või majast pärit inimesi toetada, kas siis sellega, et nende väravat näidatakse äkki korra kuskil teles või võidavad nad lihtsalt hääletuse?

                  Äkki isegi Kink vaatab ja rõõmustab korraks, saades muidugi aru, et ehk polnud tema mäng kõige parem, kuid vähemalt inimesed, kes teda on päris palju töganud, hoiavad ikkagi pöialt. Ja kui ei vaata, mis siis sellest.

                  Ehk miks mitte? Kellele see liiga teeb või kuidas maailma tasakaalust välja lööb?
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Martin Vaata postitust
                    Ehk miks mitte? Kellele see liiga teeb või kuidas maailma tasakaalust välja lööb?
                    Aga kui sellele järgnevad hõisked a'la Kanter ongi maailma parim kergejõustiklane või et Kristjan Kangur on Euroliiga parim korvpallur ning igaüks kes vastu vaidleb on idioot?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas lenc Vaata postitust
                      Aga kui sellele järgnevad hõisked a'la Kanter ongi maailma parim kergejõustiklane või et Kristjan Kangur on Euroliiga parim korvpallur ning igaüks kes vastu vaidleb on idioot?
                      Nojasiis? Tõemonopolikontroll ei luba? Nagu veidraid arvamusi (minu, sinu, tema hinnangul) ilma küsitlusteta poleks või vähem oleks.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lenc Vaata postitust
                        Aga kui sellele järgnevad hõisked a'la Kanter ongi maailma parim kergejõustiklane või et Kristjan Kangur on Euroliiga parim korvpallur ning igaüks kes vastu vaidleb on idioot?
                        Kanter vahepeal oligi üks maailma parimaid kui ta võitmatuna püsis. Mis ta sulle ette koguaeg jääb, kuna maailmarekordit ei oma on ta sitt?

                        Maailm on täis siis jube palju sittasi profisportlasi.

                        Fännile ongi Tarmo number 1. See, et sina arvad, et Tarmo on pask, on tavainimesele sama ebaoluline.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dannar Vaata postitust
                          Kas natuke piinlik ei tundu selliselt oma väikest tilli või enesekindlust demonstreerida? Et oleme siis kohe palju kõvem rahvus, kui näiteks meie mees võidab Eurospordi nädala värava või MLS-i nädalavärava või jumal teab, millise lollaka küsitluse?
                          1) omasid peab alati toetama
                          2) kui meie seda ei tee, teevad seda teised
                          3) nagu kirjutasin, siis ma seda ise ei toeta, et hääletatakse parima poolt ainult nime pärast - see käib minu põhimõtete vastu
                          BVB - Vaprus

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            1) omasid peab alati toetama
                            2) kui meie seda ei tee, teevad seda teised
                            3) nagu kirjutasin, siis ma seda ise ei toeta, et hääletatakse parima poolt ainult nime pärast - see käib minu põhimõtete vastu
                            1. okei
                            2. miskipärast kipuvad pidevalt selliseid küsitlusi eestlased võitma ehk kus siis teised seda täpsemalt teevad?
                            3. kas sa praegu ei hääleta siis nime pärast? Oleks Kink olnud tõesti mängu parim, siis poleks ju midagi halba tema poolt ka hääletada, kuid kuna ta absoluutselt millegagi silma ei paistnud, siis on see ju samamoodi nime või siis rahvuse pärast hääletamine.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Devil Vaata postitust
                              Kanter vahepeal oligi üks maailma parimaid kui ta võitmatuna püsis. Mis ta sulle ette koguaeg jääb, kuna maailmarekordit ei oma on ta sitt?
                              Mul isiklikult pole Kanteri vastu midagi ja ma väga loodan et ta selle maailmarekordi korralikult sihikule võtaks ning ka ära teeks. Aga see mannavaht mis tema ümber üles puhuti meedia poolt oli kohati lausa tülgastav. Justkui teisi sportlasi polekski Eestis olemas. Parim näide: Pekingi olümpiamängude 15. augusti õhtu. Jüri Jaanson ning Tõnu Endrekson on järgmisel päeval finaali sõitmas (lõpuks võitsid hõbeda), ning olümpiastuudio lõpetab Priit Kuusk sõnadega: "Ja homme on eestlaste jaoks väga tähtis päev, sest Gerd Kanter võistleb kettaheite kvalifikatsioonis. Head õhtut!" Ausalt, oleks tahtnud midagi telekasse visata sel hetkel.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Nojasiis? Tõemonopolikontroll ei luba? Nagu veidraid arvamusi (minu, sinu, tema hinnangul) ilma küsitlusteta poleks või vähem oleks.
                                Häda ongi selles, et seesuguste küsitluste järel pole nende jaoks tegu enam arvamustega vaid ametlike faktidega, mis arvustamisele ei kuulu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X