320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tarmo Kink vahetas poolajal kollased putsad valgete vastu.

    Kommentaar


      Kommentaator rääkis sellest?
      E: Kas Kink mängib Arca ees Left Wingerit?
      Kink välja.

      Kommentaar


        ja võetigi välja

        Kommentaar


          Oskab keegi õelda kuidas kommentaatorid teda kommenteerisid, tema mängu.. ei tea kas on lootust järgmine kord ka mängu saada?

          Kommentaar


            loodusõnnetus

            Kommentaar


              Algselt postitas cru Vaata postitust
              loodusõnnetus
              loodusõnnetus oled sina oma vanematele!
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                loodusõnnetus oled sina oma vanematele!
                Ilmselgelt kuulasid raadioülekannet ja tegid selle põhjal oma suurepärased ja teemakohased järeldused. Aga see selleks
                Teisel poolajal mainisid komentaatorid korduvalt, et oleks aeg Kink välja vahetada ja et täna ei olnud tema päev

                Kommentaar


                  mm ma arvan et kink varsti vahetab klubi! Ja see toimub veel see aasta!

                  Kommentaar


                    Mina arvan, et Boro hakkab kaotama jälle ning Mowbray lahkub, tuleb uus ja kogenum treener, paneb Tarmo põhisse ja võidud tulevad, järgmine hooaeg suudetakse mängida ennast PLi, Kink klubi topscorer ja assisti jagaja ning liigas 3's topscorer.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mooras Vaata postitust
                      mm ma arvan et kink varsti vahetab klubi! Ja see toimub veel see aasta!
                      need asjad nii lihtsalt ei käi ja usun,et tarmo ise nii kergelt alla ei anna
                      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                      Ott Järvela

                      Kommentaar


                        Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                        Mina arvan, et Boro hakkab kaotama jälle ning Mowbray lahkub, tuleb uus ja kogenum treener, paneb Tarmo põhisse ja võidud tulevad, järgmine hooaeg suudetakse mängida ennast PLi, Kink klubi topscorer ja assisti jagaja ning liigas 3's topscorer.
                        Kahjuks pole ma eriline optimist!

                        Kommentaar


                          keegi kirjutas enda unenäo vist siia.
                          normalnaja

                          Kommentaar


                            Täna siis FA Cup'i mäng Burton Albion FC vastu
                            peaks ka pilti nägema:

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cyhton Vaata postitust
                              Mina arvan, et Boro hakkab kaotama jälle ning Mowbray lahkub, tuleb uus ja kogenum treener, paneb Tarmo põhisse ja võidud tulevad, järgmine hooaeg suudetakse mängida ennast PLi, Kink klubi topscorer ja assisti jagaja ning liigas 3's topscorer.

                              Kommentaar


                                Alustab pingil või põhis?
                                Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X