320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

    Originally posted by Amadeus
    Kuskohast sa seda näed et Kink poolkaitsesse on topitud?
    SLÕhtulehes peatreener ütles, et täna saab Kink algkooseisus platsile nr7 kohal (paremäär)

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

      Originally posted by sigma


      Originally posted by Amadeus
      Kuskohast sa seda näed et Kink poolkaitsesse on topitud?
      SLÕhtulehes peatreener ütles, et täna saab Kink algkooseisus platsile nr7 kohal (paremäär)
      ...Pijpers kinnitas pärast eilehommikust treeningut: esmakordselt koondisekutse saanud Moskva Spartaki ründaja Kink kuulub täna kell 18 Eesti algkoosseisu. Üleeile oli Kink öelnud, et eelistaks kesktormaja number 9 või tagumise ründaja number 10 särki. Kuid Pijpers usaldab Kingile debüütmängus vasakääre number 7 rüü, «üheksa» kuulub Indrek Zelinskile ja «kümme» Meelis Roobale...

      Ma olen kindel, et segi ei ajanud ajakirjanik siin mitte ääri vaid numbri pakkumise.Tegelt siis nr.11 ja nr.7 on siiski Smirnovi seljas.
      Ja 4-3-3 skeemis on see ääreründaja koht, mitte poolkaitse.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

        pole hullu, v2hemalt saab v6imaluse. kui ta peax pingil istuma ja viimasex 10 mincax platsile tulema, siis polex sellest niipalju kasu. nii, et v2hem virinat ja vaadakem asjale positiivselt.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

          Usu jah hylge (SL6htulehe) juttu. K6ikides teistes lehtedes ytles ta selges6naliselt et ei ytle kes ja kus mängib enne mängu algust. Pijpers pole mu arust kunagi enne mängu ytlenud niisuguseid asju.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

            nii, kink siis p6his. ja m2ngib vasaku 22reryndaja kohal.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

              kink tegi päris hea mängu(just driblamise poole pealt)

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                huvitav mis see mees veel Tulevikus teeb???? Kas tema võib saada Euroopa meistriks mõne klubiga

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                  hahaaa..milla ta siis viljandisse kolis?
                  hinthint: väljas on ilus ilm..
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                    Spartaki duubel mängis 0:0 võõrsil Kaasani Rubiini duubliga. Kink mängis 90`.
                    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                      spartak kaotas täna 0-3 peterburi zeniidile,kink ei mänginud.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                        Krt sa lõpetad Saar selle totra skooride toppimise juba - me kõik teame kus livescore on

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                          Saar mõtles, et uue avatariga ei tunta teda ära ja siis võib mõnda aega veel neid skoore teatada foorumis.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                            saar juba neli korda kuu aja jooksul avatari vahetanud (kui ma ei eksi) Depor, Celtic, ManU ja nyyd siis Deortmund natukese aja ees oli asukoht manchester nüüd juba DOrtmnud :P
                            sigpic

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                              Originally posted by Henryfan


                              saar juba neli korda kuu aja jooksul avatari vahetanud (kui ma ei eksi) Depor, Celtic, ManU ja nyyd siis Deortmund natukese aja ees oli asukoht manchester nüüd juba DOrtmnud :P
                              Tõepoolest. Ja sina oled muidugi palju tagasihoidlikum ilmarändur
                              Which ship has never docked at Liverpool?
                              The Premiership.

                              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                                Lp. Saar, mul pole mingit õigust sinu üle kohut mõista siin, aga mõtle loogiliselt - sa ju reostad foorumit oma mittemidagiütlevate postitustega.

                                Sinu edastatud skoorid on enamustele fooorumikülastajatele teada ning arveid võiksid sa kah õiendada teistega privaatsõnumite kaudu.
                                Kuigi sinu postituste sisu pakub mulle nalja ning ma loeks neid heameelega igapäev peale kooli, ei arva ma, et need postitused kuuluvad siia foorumisse.

                                Minu alandlik soovitus:
                                Kirjuta oma tekst südamest - avalda oma arvamust ... aga ära kirjuta siia seda, mis on teistele teada ja ära haugu teistele vastu, kui nad sind parandada või õigele teele üritavad suunata.




                                Ja nad elasid õnnelikult kuni elu lõpuni!:P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X