320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Miq Vaata postitust
    Kummalised argumendid arvestades, et tänapäeva jalgpallis pole ühekülgsus just eriline voorus. Sellesama löögi- ja sööduoskamatuse pärast on paraku Piiroja laeks ka Norra liiga.
    Õige tähelepanek. Ega ei tahakski väga rõhuda ühekülgsusele, kahtlemata tuleb kasuks olla võimalikult universaalne. Paraku näitab elu, et hakates liigselt rõhuma(selge see, et töö tuleb ära teha muidugi) oma nõrkadele külgedele, kaovad su plussid ja järgi jääb keskpärasus.

    Kokkuvõttes, ma ei saa aru, milleks soetada mängija, kel on oskused olemas ja neid ei kasutata, tuues välja kummalisi argumente.
    Kapten Trumm

    Kommentaar


      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
      Ma esiti mõtlesin..,
      No eks ma kribasingi poolnaljaga mahlakaid väljendeid kasutades ja ei arva sugugi, et "üldse tööd ei pea tegema". Pisut siiski huvitab, kui mitu meest seal Boros on näiteks võimelised kasvõi sellist viimast väravat järele tegema?

      Frustreerunud ei pea üldse olema, aga teenimatu ebaõiglus, mis lõpuks lagedale tuleb, on lihtsalt nüri.
      Kapten Trumm

      Kommentaar


        ma olen vist ainukene eestlane, kes pole siiamaani väravat näinud, kuna kumbki youtube video pole enam üleval ja liiga highlighte ka enam alla laadida ei saa. fuuuuuuuck

        Kommentaar


          Kahjuks poputatakse ning kummardatakse seal pigem neid šotlasi ja inglasi kellest suur osa on platsil väga kahvatud või keskpärased.
          Sellest ka nigelad tulemused Boro poolt. Kink mängu, las rapsib ja proovib. Eksib ja isetseb ka vahepeal aga parem kui lihtsalt tühja kusagil keskväljal oma meestega söötu teha 7 minutit järjest ja siis pall kaotada 90+3 minutil mille tulemusena vastased löövad kolli ära ning võtavad viigi/võidu ära.
          PES.PLANET

          Kommentaar


            Ja Nahkpeale veel: vahel tulebki jutuga vinti juurde keerata, et ikka kohale jõuaks, kus asja tuum on.

            Nii et kahe otsaga asi, ühtpidi on liig mis liig seal see pingi nühkimine, kummardades teiste talenditust.

            p.s. näe, Heku mõtles minuga samas minutis sama asja.
            Kapten Trumm

            Kommentaar


              Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
              Kokkuvõttes, ma ei saa aru, milleks soetada mängija, kel on oskused olemas ja neid ei kasutata, tuues välja kummalisi argumente.
              see treener, kes temas imelast nägi, oli ise paras nisa ja on ammu tala saanud kehvade esituste tõttu.

              Kommentaar


                aga ka mowpray öelnud, et näeb Kinkis meeletut talenti, aga kurat näe ikka ei lase mängida

                Kommentaar


                  Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                  ma olen vist ainukene eestlane, kes pole siiamaani väravat näinud, kuna kumbki youtube video pole enam üleval ja liiga highlighte ka enam alla laadida ei saa. fuuuuuuuck
                  ma tean mida sa tunned !

                  Kommentaar


                    The Football League Show(eelmisel lehel link) on täitsa üleval ja saab tõmmata. ~700MB küll aga jah.
                    PES.PLANET

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Heku Vaata postitust
                      ~700MB küll aga jah.
                      700megabaidine koll ongi.

                      Kommentaar


                        Cardiff vs Middlesbrough

                        Kink pingil
                        Stream:

                        Kommentaar


                          boro läks suht varakult juhtima. Lita lõi peaga päris ilusa värava. Aga jah....oleks kole tahta borole kaotusseisu kuid samas tahtsin täna Kinki mängu teisel poolajal näha...kes saab aru see saab

                          Kommentaar


                            0-2 juba Boro juhib. Robson pani teise.

                            Kommentaar


                              Jama...tundub et täna Kinki ei näe. Boro juba 2-0 ees.

                              //3:0 duhh

                              Kommentaar


                                Noh, kui nii kindlat mängu näidatakse siis võib ka Kink oma võimaluse saada, et pisut teravust mängus hoida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X