320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Selleks ei pea Sander Puri olema, et teada, et Lõuna-Euroopas üldjuhul palka kätte ei saa. Kui mõni ajakirjanik viitsiks kõik koondislased läbi helistada ja küsida kui tihti palk õigel ajal kontole tuleb, saaks huvitava artikli. Pakun, et neid vendi palju ei ole.
    Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

    Kommentaar


      Kreeka puhul oleneb suuresti ka, millised klubid konkreetselt talle pakkumise tegid. Ma ei tea, et kahes tippklubis Panathinaikoses ja Olympiakoses oleks palgavõlgnevustega probleeme, seda enam et Panathinaikos on heldelt rahastatud Saudi-Araabia rahabossi poolt.

      Ülima tõenäolisusega nii kõrgelennulised klubid siiski tahtjate nimekirjas polnud ja kui nii, siis polnud tõesti mõtet sinna Kreekasse oma närve kulutama minna.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
        Kreeka puhul oleneb suuresti ka, millised klubid konkreetselt talle pakkumise tegid. Ma ei tea, et kahes tippklubis Panathinaikoses ja Olympiakoses oleks palgavõlgnevustega probleeme, seda enam et Panathinaikos on heldelt rahastatud Saudi-Araabia rahabossi poolt.

        Ülima tõenäolisusega nii kõrgelennulised klubid siiski tahtjate nimekirjas polnud ja kui nii, siis polnud tõesti mõtet sinna Kreekasse oma närve kulutama minna.
        No Kreeka mõistes on veel tippsatsid kindlasti ka hetkel Euroopa Liigas pallivad AEK Ateena ja Paok Saloniki. Kuid ma ei peaks eriti reaalseks Kingil seal põhisse jõudmist. Need satsid on kindlasti kvaliteetsemad kui Boro. Oleks tõsiselt ebaloogiline minna nõrgema klubi pingilt tugevama klubi põhimeheks. Pigem oleks mõistlikum liikuda Middlesboroughist põhja poole kuhu ehk Ojamaa isegi võib pallima pääseda. Nende kahe mängu baasilt Iirimaa vastu ei näe küll kuskilt otsast et mees Kreeka tippklubi vääriline oleks. See pool hooaega pingil on oma jälje jätnud ja mängustiil mida Championshipis harrastakse on just kõige lähedasem SPL-le kuigi Śotimaal tase nõrgem kuid kui mängida ei saa, siis olekski loogilisem jõukohane liiga ja klubi otsida.
        Wij komen terug met de cup in de hands

        Kommentaar


          Algselt postitas midfielder Vaata postitust
          No Kreeka mõistes on veel tippsatsid kindlasti ka hetkel Euroopa Liigas pallivad AEK Ateena ja Paok Saloniki. Kuid ma ei peaks eriti reaalseks Kingil seal põhisse jõudmist. Need satsid on kindlasti kvaliteetsemad kui Boro. Oleks tõsiselt ebaloogiline minna nõrgema klubi pingilt tugevama klubi põhimeheks. Pigem oleks mõistlikum liikuda Middlesboroughist põhja poole kuhu ehk Ojamaa isegi võib pallima pääseda. Nende kahe mängu baasilt Iirimaa vastu ei näe küll kuskilt otsast et mees Kreeka tippklubi vääriline oleks. See pool hooaega pingil on oma jälje jätnud ja mängustiil mida Championshipis harrastakse on just kõige lähedasem SPL-le kuigi Śotimaal tase nõrgem kuid kui mängida ei saa, siis olekski loogilisem jõukohane liiga ja klubi otsida.
          AEK ja PAOK ka jah, aga ma pole kindel, et seal palkade maksmisega kõik väga libedalt sujub. Ega Kingi enda sõnadest "üsnagi kõvad klubid Kreekas" on raske mõista, millistest klubidest konkreetselt jutt käis. Panathinaikose ja Olympiakose peaks need sõnad välistama.

          Ma ei ole väga kindel, et Kink üldse Briti jalgpalli materjal on, olgu see siis kasvõi sinu väljatoodud SPL. Ma olen huviga jälginud neid leedukaid, kes Heartsi liikunud on ja seal suutnud ka läbi lüüa ning need on ikka väga kindlalt ühte tüüpi mängijad olnud. Ojamaas on täitsa ainet SPL-is läbilöömiseks, Kingi puhul olen suhteliselt kahtleval seisukohal. Holland võiks näiteks olla talle üsnagi sobiv sihtmaa, iseasi, kas sealtpoolt mingit huvi üldse on.

          Mänguliselt oleks võinud kindlasti ka Kreeka sobida, aga seal paraku tulevad ka muud tegurid mängu.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
            AEK ja PAOK ka jah, aga ma pole kindel, et seal palkade maksmisega kõik väga libedalt sujub. Ega Kingi enda sõnadest "üsnagi kõvad klubid Kreekas" on raske mõista, millistest klubidest konkreetselt jutt käis. Panathinaikose ja Olympiakose peaks need sõnad välistama.

            Ma ei ole väga kindel, et Kink üldse Briti jalgpalli materjal on, olgu see siis kasvõi sinu väljatoodud SPL. Ma olen huviga jälginud neid leedukaid, kes Heartsi liikunud on ja seal suutnud ka läbi lüüa ning need on ikka väga kindlalt ühte tüüpi mängijad olnud. Ojamaas on täitsa ainet SPL-is läbilöömiseks, Kingi puhul olen suhteliselt kahtleval seisukohal. Holland võiks näiteks olla talle üsnagi sobiv sihtmaa, iseasi, kas sealtpoolt mingit huvi üldse on.

            Mänguliselt oleks võinud kindlasti ka Kreeka sobida, aga seal paraku tulevad ka muud tegurid mängu.

            Miks mitte vana hea Saksamaa kus väravaid lüüakse igast asendist ja ründemäng on IN

            Kommentaar


              Algselt postitas Kutt Vaata postitust
              Miks mitte vana hea Saksamaa kus väravaid lüüakse igast asendist ja ründemäng on IN
              Aga tal oli ju eelmisel suvel Kaiserslauterni huvi olemas, aga ju siis 1 bundesliga polnud piisavalt atraktiivne ja kõigi eestlaste unelmate liiga jookse võimalikult kiiresti ja vabane pallist nii kiiresti kui võimalik oli ikka põnevam. Kusjuures eriti hästi paneb paika Boro taseme asjaolu, et seal ei mängi absoluutselt mitte ühtegi rahvuskoondise mängijat peale pingil istuva Kingi. Seevastu Kaisersluaternis pallib erinevate koondiste mehi ca 5-6 ja Genkis kes samuti huvi tundis eelmine suvi vist ca 13-14. See peaks ära näitama millistest klubidest siis mees loobus ja mille valis. Aga valik oli tema ja nüüd me näeme seda karmi reaalsust ka koondisemängudes.
              Wij komen terug met de cup in de hands

              Kommentaar


                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                AEK ja PAOK ka jah, aga ma pole kindel, et seal palkade maksmisega kõik väga libedalt sujub. Ega Kingi enda sõnadest "üsnagi kõvad klubid Kreekas" on raske mõista, millistest klubidest konkreetselt jutt käis. Panathinaikose ja Olympiakose peaks need sõnad välistama.

                Ma ei ole väga kindel, et Kink üldse Briti jalgpalli materjal on, olgu see siis kasvõi sinu väljatoodud SPL. Ma olen huviga jälginud neid leedukaid, kes Heartsi liikunud on ja seal suutnud ka läbi lüüa ning need on ikka väga kindlalt ühte tüüpi mängijad olnud. Ojamaas on täitsa ainet SPL-is läbilöömiseks, Kingi puhul olen suhteliselt kahtleval seisukohal. Holland võiks näiteks olla talle üsnagi sobiv sihtmaa, iseasi, kas sealtpoolt mingit huvi üldse on.

                Mänguliselt oleks võinud kindlasti ka Kreeka sobida, aga seal paraku tulevad ka muud tegurid mängu.
                Jah, Briti vutt pole tõesti tema jaoks, aga kummaline et mees suvel juba midagi ette ei võtnud kui ka eelmine aasta istus suures osas pingil. Käimasolevast hooajast polegi midagi rääkida, see on absoluutne null ju. Minu jaoks on see Kingi üleminek ülekaalukalt eesti mängijate transferitest kõige ebaõnnestunum silmas pidades milline meediakära sellega kaasnes ning mis staatuses sats Boro on. Sinnaritta võib panna vaid Arsenali ülemineku Poomi puhul, kuid tema episoodi juures oli teada, et värvatakse kolmandaks kiipriks, seevastu Kink hangiti ju kindlaks põhimeheks.

                Holland jah võiks sobida, kuid sellise mängustiiliga nagu ta koondises harrastab on keeruline ka De Graafschapi sugusesse satsi saada kus ta kunagi testimas käis. Niivõrd ühekülgse mängustiiliga on raske Eredivisies läbi lüüa. Ilmselt on see kick and rush stiil viimase poolteise aasta jooksul külge jäänud, et enam muid oskusi ei suudagi välja tuua.

                Kahju oli tõesti see eelmise suve valik, kui Kaiserslautern ja eriti Genki pakkumise hülgas. Vastasel korral oleks mees Belgia meister ja palliks teise eestlasena praegu CL grupifaasis. Belgia meister oleks Klavani 2009 Hollandi tśempioniks kroonimise järel kindlasti eesti pallurite saavutuste reas teisel kohal kuna Jupiler Pro League tugevam kui Taani liiga kus U.Rooba FCK-ga triumfeerinud.

                Aga mis sest enam, mees tegi valiku raha järgi ja eks nüüd tuleb tõdeda selle valiku täielikku ebaõnnestumist mille kaasmõju on kindlasti koondises puudulikud esitused. Mõlemas Iiri mängus oli seda eriti näha. Ka iirlased pidasid just Kinki ja Vassiljevit kõige ohtlikeimateks eesti mängijateks, Kostja õigustas seda kuid Kink ei suutnud ju kahes mängus sisuliselt mitte ainsatki ohtlikku lööki väravaraamide vahele saata. Vaid üks hädine ja nõrk löök oli vist avamängus mille Given kergelt tõrjus.
                Wij komen terug met de cup in de hands

                Kommentaar


                  Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                  Ka iirlased pidasid just Kinki ja Vassiljevit kõige ohtlikeimateks eesti mängijateks, Kostja õigustas seda kuid Kink kukkus haledalt läbi suutmata kahes mängus lüüa mitte ainsatki lööki väravaraamide vahele. No millest me räägime.
                  Kas mitte Kink ei andnud väravasöötu? Vähemalt staadionil tundus nii.
                  Samas palju neid Eesti ründajaid ja poolikuid ikka oli kes Iirimaa vastu raamidesse suutsid lüüa? Vastane oli lihtsalt kraad kangem kui Serbia, Soveenia ja p-Iiri.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Minu jaoks on see Kingi üleminek ülekaalukalt eesti mängijate transferitest kõige ebaõnnestunum silmas pidades milline meediakära sellega kaasnes ning mis staatuses sats Boro on. Sinnaritta võib panna vaid Arsenali ülemineku Poomi puhul, kuid tema episoodi juures oli teada, et värvatakse kolmandaks kiipriks

                    kolmandaks kiipriks neh, selle kohta oli kära tõesti üleliia palju,
                    ses mõttes oli palju olulisem Poomi üleminek Derby'sse, mis juba pallis premieris, mitte ei plaani sinna alles pääseda nagu Taki praegu [/ot]
                    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                    (Seinfeld, The Pitch)

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Kas mitte Kink ei andnud väravasöötu? Vähemalt staadionil tundus nii.
                      Samas palju neid Eesti ründajaid ja poolikuid ikka oli kes Iirimaa vastu raamidesse suutsid lüüa? Vastane oli lihtsalt kraad kangem kui Serbia, Soveenia ja p-Iiri.
                      Jah, sööt vist oli, kuid Kingi puhul olid ootused natuke kõrgemad. Kostja lõi ka vähe peale kuid meenub avamängus üks väga ohtlik löök,mis napilt mööda läks (avapoolajal) ja teisel poolajal too karistuslöök, mis rikosetist natuke suunda muutis. Samas nende väheste löödud löökide puhul just eeldakski kvaliteetset ja teravat lööki, mis kiiprile raskusi valmistaks, paraku seda polnud.

                      Mees ju isegi tunnistas et olematu mängupraktika mõjutas esituse kvaliteeti. Kaob tunnetus, liikumine , kiirus löögile minekuks kui pead leppima vaid treenimisega. Zenjovi kõrvalejäämise puhul võis ehk loota Tarmo suuremat osakaalu ründefaasis, kuid läks nii nagu läks. Targemad ja ratsionaalsemad klubivalikud on ka mängijas endas häid emotsioone tekitavad ja kui pead tulema kuust kuusse koondise mängule ilma igasuguse praktikata, siis selle halb kaasmõju lööb varem või hiljem välja eriti kui mängupraktikata oldud aeg venib juba väga pikaks. Aga ehk on see õppetund mehele.
                      Wij komen terug met de cup in de hands

                      Kommentaar


                        Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                        Kahju oli tõesti see eelmise suve valik, kui Kaiserslautern ja eriti Genki pakkumise hülgas. Vastasel korral oleks mees Belgia meister ja palliks teise eestlasena praegu CL grupifaasis. Belgia meister oleks Klavani 2009 Hollandi tśempioniks kroonimise järel kindlasti eesti pallurite saavutuste reas teisel kohal kuna Jupiler Pro League tugevam kui Taani liiga kus U.Rooba FCK-ga triumfeerinud.
                        Olid need ikka üldse valikud?
                        olgem kristlased, vabandused on esitatud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas zaz Vaata postitust
                          Olid need ikka üldse valikud?
                          Eesti koondise ääreründaja Tarmo Kink sõlmis nelja-aastase lepingu Inglismaa Championshipis mängiva Middlesbrough FC-ga.


                          Soccerneti enda lugu ja Välja sõnad. Lisaks veel Rangers oli huvitumas. St kinnisidee oli Inglimaa ehkki kui neid nelja klubi vaadata, siis Boro ilmselt selgelt nõrgim sats neist neljast.
                          Wij komen terug met de cup in de hands

                          Kommentaar


                            tänases ERR-i intervjuus on Pohlak ikka suht üleolev Kingi suhtes a la "keegi ei saa aru, kuidas ta sinna (Boro) sai või võeti", "itaalia klubide juhtide arvates saab Kink küll hakkama Serie A-s, aga naiste Serie A-s"

                            Kommentaar


                              Ma pidasin silmas Györi poolt nõutud summat, mis oli ikka päris krõbe. Need Genk ja Kaiserslautern võisid ju huvilised olla, aga kas neil oleks olnud ka see papp välja käia? Ses mõttes kas ikka oli valikut...

                              Ja kuigi tagantjärele oleme me kõik targad, siis ma ei saa aru, mis seda valikut ikka laita on. Pakkumine tuli Championshipi klubilt, kellelt oodati järgmiseks hooajaks tõusu Premieri. Põhimees olla esiliiga klubis, kel ootused tõusta kõrgemasse seltskonda, no miks mitte! Kink oli sel hetkel hea, treeneril oli usku, sats tundus soliidne - kas tõesti mõni jalgpallur lükkaks sellise võimaluse kõrvale (ja no näiteks valiks Belgia liiga)?
                              olgem kristlased, vabandused on esitatud

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zaz Vaata postitust
                                Ma pidasin silmas Györi poolt nõutud summat, mis oli ikka päris krõbe. Need Genk ja Kaiserslautern võisid ju huvilised olla, aga kas neil oleks olnud ka see papp välja käia? Ses mõttes kas ikka oli valikut...

                                Ja kuigi tagantjärele oleme me kõik targad, siis ma ei saa aru, mis seda valikut ikka laita on. Pakkumine tuli Championshipi klubilt, kellelt oodati järgmiseks hooajaks tõusu Premieri. Põhimees olla esiliiga klubis, kel ootused tõusta kõrgemasse seltskonda, no miks mitte! Kink oli sel hetkel hea, treeneril oli usku, sats tundus soliidne - kas tõesti mõni jalgpallur lükkaks sellise võimaluse kõrvale (ja no näiteks valiks Belgia liiga)?
                                Jah, see võis summade osas nii olla, samas usun Kaiserslauternil võis küll selline summa ka olemas olla ja ei välista et ka Genkil oli (üks rikkamaid klubisid Belgias). Muidugi võis eeldus olla jõuda Premierisse, kuid Kaiserslautern oli juba jõudnud 1 bundesligasse ja kindlasti lähemal ka Euroopa Liiga kohale kui Boro ilmselt lähiajal oleks suuteline (2006 küll jõuti UEFA Cupi finaali, kuid peale seda on ülimalt järsk kvalitatiivne kukkumine tulnud). Genk on mitmel korral pallinud Euroopa sarjads ka CL grupifaasis ja kas see poleks siis ülim eesmärk igale jalgpallurile. Perspektiiv eurosarjadesse jõuda oli ju selgelt suurim just Genkil ja ka Rangersil (usun ka neil oleks see raha olemas olnud).

                                Eks see olegi dilemma kas eesmärk on suurliiga iga hinnaga või samm-sammuline edasiliikumine läbi korralike liigade, mida Belgia kindlasti on. Me ju ei oska ennustada kas ta sealgi oleks läbi löönud aga see oleks üsna loogiline valik olnud Ungari liiga baasilt tulles. Lisaks on mängustiil ju kardinaalselt erinev inglise esiliigast. Kuid valik on tehtud ja nagu me kõik näeme osutus see kehvaks valikuks.
                                Wij komen terug met de cup in de hands

                                Kommentaar

                                Working...
                                X