320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ei usu, et Kinki eriti see 'kriitika' kõigutab. Seega ei ole mõtet ka teistel väga tema eest solvuda/vihaseks saada/öelda "Pohlak peab lahkuma."
    Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

    Kommentaar


      Kink mängis viimases mängus äärepoolikut eks, mida ta teeb ka klubi eest. Esimene asi, saab palli teeb maksimaalselt ühe üleaste, kerib sisse, kui kaitsja tuleb vastu, teeb löögipette ning siis virutab. Mõelda nüüd, et võiks nagu äärepoolikuna äärest ise teha või luua teravus, mitte aga võtta hoogu maha kui palli saab ning sealt on teada mis järgneb.

      Kommentaar


        http://www.youtube.com/watch?v=O0mTD3UGvZ4 , teda võiks isegi tipuründajana kasutada , mitte aind äärel,muidugi hea tehnika ja kiire saab tõmmata ja luua momente aga pole sellist tõmbamist nagu väga näind enam , tipuna võiks isegi väga tulemuslik olla . Vaja tal saada uude klubisse et uuesti leida see hoog, mänge vaja siis tuleb ka kindlus ja suht kindel ka väravad ja tõmbamised, mitte aind pette ja löök.

        Kommentaar


          Täna ei saanud jälle isegi pingile. Kurb

          Kommentaar


            Kink on treeningmängus kolmanda liiga klubi Carlisle’i vastu jala valgeks saanud, kuid Middlesbrough kaotas 2:3.
            Eesti jalgpallikoondise äärepoolkaitsja Tarmo Kink andis Middlesbrogh’ peatreenerile paraja ninanipsu, tõestades, et oskab veel väravaid lüüa ning vääriks kooosseisus kohta ka ametlikes mängudes.

            Kommentaar


              minu kord!

              kink ei ole täna isegi pingil mitte

              Kommentaar


                Algselt postitas akal Vaata postitust
                minu kord!

                kink ei ole täna isegi pingil mitte
                Ära reosta seda teemat. Mõttetu teha seda posti, sest ta ei saa mängu ju.
                "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                Kommentaar


                  kuidas see reostamine on? minu meelest ongi see teema selleks, et hoida üksteist kursis tarmo tegemistega

                  ps.
                  madridista, mite madrititititsa

                  Kommentaar


                    ps. mitte, mitte mite. Tänan, et mind valgustasid, ma ei teadnud seda.....
                    "Inimesed vihkavad mind, kuna olen ilus, rikas ja mängin väga hästi jalgpalli"

                    Kommentaar


                      Borol hakkab asi natuke kiiva kiskuma? Juba teist vooru järjest ei ole suudetud võita, mis pole ka ime kuna treener kurnab põhimehed lihtsalt ära.

                      Kommentaar


                        Keegi tänast koosseisu ei tea veel? Äkki Tarmol täna võimalus, borol mehi vigastustega väljas.
                        T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

                        Kommentaar


                          siiski mitte!
                          T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

                          Kommentaar


                            Õnneks pole enam aknani kaua jäänud...

                            Kommentaar


                              Borol palju vahetusmehi kes pingilegi ei saa.. niiet see küll lootust juurde ei anna.

                              Kommentaar


                                kink ei mahtunud täna isegi pinglile mitte, huvitav, kas mingi vigastus meest vaevamas...

                                ...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X