320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas k2bo Vaata postitust
    Meenutagem nüüd, kuidas sai Tarmo Kink Borosse, ning mis mees oli ta Boros Strachani ajal, "Tallinna Torpedo" - Vend oli juba fännide lemmik, kuni tuli oma uute vaadetega peatreener, kelle käe all Kingist sai Pink..


    (eelkõige mõeldud neile, kes Kinki tasemes kahtlevad)
    Mnjah. Kui v6tta m2ngijalt tema enesekindlus, kaotab ta ka oma ainukese oskuse. See poiss on kadunud juba sellest ajast, kui Tiiduse all individuaali saama hakkas. Video ju n2itab suht selges, k6igile m6istetavas jalgpallikeeles - "2rge ostke mind! Ma ei oska s88ta, ma ei oska tsenderdada, ma ei t88ta eriti tagasi ja meeskonna m2ng pole minule eriti m6eldud. Kui v6tate minult enesekindluse ja panete k2si laiutama, siis l2hevad mu 40m pealt l88gid ka yle out'i joone"

    Kypros +1

    Kommentaar


      Videot vaadates, tundub hea, ongi hea, kuid videos tuleb just rohkem see välja, et mees nii ühekülgne

      Kommentaar


        Algselt postitas magicm Vaata postitust

        Muidugi Boro seisukohalt läks neile eelmise hooaja 7 punkti maksma 1.2 euromiljonit.
        vähemalt ei läinud maksma 50 milli nagu torres hetkes chelseas, enesekindlus ja pea selgus on ikka väga väga olulised osad

        Kommentaar


          Palju Kink ETO eest kolle paugutas? 16 oli vist .
          ja 70% samasugused, aga siiski meeldiv mängija ja kenad kollid.

          Kommentaar


            Algselt postitas k2bo Vaata postitust
            Meenutagem nüüd, kuidas sai Tarmo Kink Borosse, ning mis mees oli ta Boros Strachani ajal, "Tallinna Torpedo" - Vend oli juba fännide lemmik, kuni tuli oma uute vaadetega peatreener, kelle käe all Kingist sai Pink..
            jep, fännid oleks hoolimata relegatsioonist silda visanud, sest said näha tõelist staari.

            Kommentaar


              Vaatan su viimaseid postitusi eston maravhilha, ja tekib küsimus, et miks sa nii kibestunud oled? Keegi tegi liiga sulle?
              Ja kinkist veel niipalju, et ta ikka jagas ETO's väravasööte ka minuteada, muidugi ilmselt 5x vähem söötis, kui skooris..

              Kommentaar


                Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                ja 2 bundesliga. Iseenesest mängustiili poolest oleks just viimane ehk sobivam ja tasemelt ka natuke kehvem kui championship. Kuid ega sealgi mingit hõlpu pole loota. Lemsalu ja Ojamaa, kes sellel tasandil eestlastest pallinud ei pidanud seal üle poole hooaja vastu. Kuskilt suurvõistluste ajast on meenunud et saksamaa pidavat tema üks lemmik vutiriike olema.
                Ei usu mina, et BL.2 Championshipist nõrgem on...Nii kõrvalpõikena...aga Tarmole ehk natuke sobivam küll. Kuna aga transfer deadline läbi, siis selles osas mingit lootust ei ole.

                Kommentaar


                  kink on vabaagent, saab ju liituda küll klubidega

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mikupoiss Vaata postitust
                    kink on vabaagent, saab ju liituda küll klubidega
                    just mõtlesin, et kuidas on võimalik, et aastaid jalgpalli jälginud ja siin foorumiski juba üle 10 aasta olnud inimesed ei jaga endiselt üleminekute süsteemist midagi.

                    Kommentaar


                      Kuuldused, et proovitakse Valgevene klubisse kutsuda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
                        Kuuldused, et proovitakse Valgevene klubisse kutsuda.
                        No see oleks vist halb nali. Poola ei tahtnud ja Euroopa tagurlikumasse diktaatorriiki äkki tahab. Eile vikerraadiole antud intervjuus väitis kindlalt et Lääne või Kesk-Euroopa on piirkonnad kuhu soovib siirduda.
                        Wij komen terug met de cup in de hands

                        Kommentaar


                          Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                          No see oleks vist halb nali. Poola ei tahtnud ja Euroopa tagurlikumasse diktaatorriiki äkki tahab. Eile vikerraadiole antud intervjuus väitis kindlalt et Lääne või Kesk-Euroopa on piirkonnad kuhu soovib siirduda.
                          Mis see riik siia puutu?
                          Naiste tennises on hetkel nr 1 naine kellel Euroopa tagurlikuma diktaatorriigi kodakondsus. So what? Saad isegi aru, et su postitus on natuke rumal.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Mis see riik siia puutu?
                            Naiste tennises on hetkel nr 1 naine kellel Euroopa tagurlikuma diktaatorriigi kodakondsus. So what? Saad isegi aru, et su postitus on natuke rumal.
                            ilmselt niipalju puutub, et kui taki juba poolakate pakkumise, viidates sealsele eluolule, tagasi lükkas, siis miks ta peaks kuhugi bate borissovisse minema.

                            Kommentaar


                              mingu Ungarisse tagasi ja olgu seal kunn.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Mis see riik siia puutu?
                                Naiste tennises on hetkel nr 1 naine kellel Euroopa tagurlikuma diktaatorriigi kodakondsus. So what? Saad isegi aru, et su postitus on natuke rumal.
                                Ei taha poliitilist arutelu alustada, kuid minu meelest ei ole eriti kohane kasvõi kaudselt batja rezhiimi toetada. Seetõttu ei mõista ma ka seda kuidas saavad nt Karalahti jm mängida hokit Minski Dünamo ridades... Põhimõtteliselt võiks ju vahet teha, et kui esindab Valgevene klubi kusagil Valgevene enda liigas või endise NSVL aladel, siis ei ole see nii taunitav kui see kui kogub Valgevenele kuulsust eurosarjades.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X