320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Esmasel guugeldamisel mina ei pannud tähele, anna link ka sellele huvitavale tähelepanekule.

    Kommentaar


      minul annab google esimese asjana selle http://uk.answers.yahoo.com/question...1141957AAiEyGw

      Kommentaar


        Mingi tegelane nimega MartinEST on Estoniga ühes pundis vist, tüüp lihtsalt teeb Kinki maha seal yahoo lehel, ajades mingit jura, et jumala eest Kink kuskil head muljet ei jätaks..

        Kommentaar


          Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
          miski yahoo questonsis käis jutt sellest vist, väga tõsiselt ei saa just võtta seda siis..
          Jah seda mõtlesin

          Kommentaar


            Algselt postitas k2bo Vaata postitust
            Mingi tegelane nimega MartinEST on Estoniga ühes pundis vist, tüüp lihtsalt teeb Kinki maha seal yahoo lehel, ajades mingit jura, et jumala eest Kink kuskil head muljet ei jätaks..
            Kindlasti Ally McCoist k2ib yahoo answerites omale m2ngijaid otsimas

            Kommentaar


              Ega yahood ei peagi lugema Rangersi endised peatreenerid, aga Kinki mainele selline jutt ikkagi ju kasuks ei tule.

              Kommentaar




                Algselt postitas k2bo Vaata postitust
                Ega yahood ei peagi lugema Rangersi endised peatreenerid, aga Kinki mainele selline jutt ikkagi ju kasuks ei tule.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  Vaatasin seda eelmise lehekülje klippi Kinkist ja ta lõi kuue minuti jooksul kolm väravat parema jalaga, neist kaks ei olnud tap-in'id. Tegemist on vähemalt kahedimensionaalse jalgpalluriga!
                  tõsiselt?
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                    EDIT: Viin on koguni maailma parim linn elamiseks.
                    Mis me viinast räägime, seda kasutatakse ka ravimina ja mõned koguni joovad seda.

                    Kommentaar


                      Väikse ääremärkusena, et loodetavasti riisus Kink kõige rasvasema koore selle äraminekutehinguga Borost. Jutuks hea on see koduperenaistele, et nautisin oldud hetki ja poolte kokkuleppel. Eeldatavalt maksis Boro kõva kopika, ehk koguni sama, mis oleks lepingu lõpuni maksnud, nuuksatas ja neelas alla oma väljamineku, pani poisi fakti ette ja sõnad suhu. Üleval pidamine ja toimetamine mängijaga oleks veel lisaraha nõudnud. Seda, et Tarmo omal algatusel minema tuiskas, rahale käega lõi, rinna kummi ajas, et ma veel tõestan, et olen mängumees, seda prügi võib meedia asjatundmatutele ajada.

                      Tehing oli hea, sai lõpuks tulema puhaste paberitega ja vaba mehena, niikuinii oli pinnuks silmas ja taheti lahti saada.
                      Kapten Trumm

                      Kommentaar


                        Algselt postitas TOOTSI JUNN Vaata postitust


                        Algselt postitas k2bo
                        Ega yahood ei peagi lugema Rangersi endised peatreenerid, aga Kinki mainele selline jutt ikkagi ju kasuks ei tule.



                        Eks El Salvadori vastu näeb, kuidas Kink pessimistidel suud kinni paneb

                        Kommentaar


                          Football-rumours.co.uk lehelt võib üleeile õhtust leida sellise infokillu

                          01 Feb 2012 19:00:39
                          Swansea City are close to signing Tarmo Kink on a free transfer from Middlesbrough. The Estonia attacker is keen on Premier League football and will sign a two and a half year deal

                          Njah.
                          Wij komen terug met de cup in de hands

                          Kommentaar


                            ei taha uskuda... mida oleks Kingil pakkuda Sinclari ja Dyeri vastu?

                            Kommentaar


                              see leht on üldse viimane asi mida uskuda..

                              Kommentaar


                                Aga üldiselt te Tarmo Kinki parastajad olete ikka ILGED ILGED spetsialistid koos. Oo Tarmo ei oska seda Tarmo ei oska toda Tarmo ja ei oska jälle seda. Ja ta olete kõik palju palju targemad kui näiteks Boro tolleaegne treener, kes Taki sinna klubisse ostis.
                                Nüüd aga üks küsimus teile Tarmo parastajatele: Kui Taki läheb nüüd M´boroga sama heasse klubisse või paremasse (põhiline et ta kuskile esiliigasse ei lähe nagu on seda boro - sellest ma ei arvanud juba alguses midagi eriti head, mõned teavad ka miks...) ja hakkab uues klubis lammutama ning on kindel põhimees, mis te siis ütlete?? "Ajee Tarmo oli vahepeal ülipask seal inglismaal aga no nüüd tal tuleb mäng jälle välja"???
                                Samas ma saan rumalatest jobukakkidest selles mõttes aru, et selliseid inimesi lihtsalt sünnib. Toon ka väikese näite: kui Ronaldo või Messi teeksid järgmisel hooajal väga kehva esituse siis on kindlasti olemas neid lolle kes ütlevad selle peale et Messi/Ronaldo ongi ALATI pask olnud.

                                Jah, kes luges mu tekstist välja selle, et Taki meeldib mulle mängijana siis selles on teil õigus ja mul ei ole kellegi siinse "parastaja" vastu midagi isikliku aga üldiselt suht ebameeldiv on lugeda kuidas inimesed suudavad vinguda ja vinguda ja siis veel vinguda

                                Kommentaar

                                Working...
                                X