320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vast nüüd nii hull ka pole. Kingil on mõnda aega kehvasti ja siin on püütud lihtsalt analüüsida miks. Keegi ei hoidnud teda sel üleminekuaknas Boros kinni. Kui ta oleks nii heas vormis, et teda pimesi jumaldada, siis oleks mees juba ammu teiste klubide poolt ära rabatud. Talle on siin ka seda ette heidetud, et ta ei hinda enda hetkeväärtust adekvaatselt ja ütleb ära pakkumistest mis ta taas mängu tagasi tooksid. On see vale?

    Isiklikult olen ka selle mehe mängustiili austaja, aga pean tunnistama, et aasta aega pingil (kui sedagi) ei ole ta oskustele head teinud. Tahaks, et mees saaks põhisse ja seda varsti juba ükskõik kus. Vastasel juhul ta lihtsalt hääbub..

    See siin on enamalt jaolt konstruktiivne kriitika olnud. Kui tahad tõelist vingumist näha, siis mine loe nende meeste komme kes peale Ojamaa iga edukat klubimängu halama hakkavad, et niikuinii varsti hakkab sitasti mängima. Kui mängid hästi, siis on mõistlik kiita - kui läheb sitasti, siis saad ka laita. Kahtlemata pole Tarmo ise kõigis oma hädades süüdi. Treener oleks pidanud mehe turgu paiskama juba ammu ennem. Nüüd ootas seni kuni mängija väärtus langes nulli, keerates sellega nii mehe karjäärile kui ka klubi eelarvele käru. Kui ta nägi, et mees tema stiiliga ei sobi, siis oleks pidanud Kingi välja laenama ja hiljem maha müüma. Sedasi oleks meie mehe karjäär sujuvalt jätkunud ja klubi oleks saanud nii palga arvelt kokku hoida, kui ka teenida ülemineku pealt.

    Kommentaar


      Algselt postitas Ott Vaata postitust
      Aga üldiselt te Tarmo Kinki parastajad olete ikka ILGED ILGED spetsialistid koos. Oo Tarmo ei oska seda Tarmo ei oska toda Tarmo ja ei oska jälle seda. Ja ta olete kõik palju palju targemad kui näiteks Boro tolleaegne treener, kes Taki sinna klubisse ostis.
      Nüüd aga üks küsimus teile Tarmo parastajatele: Kui Taki läheb nüüd M´boroga sama heasse klubisse või paremasse (põhiline et ta kuskile esiliigasse ei lähe nagu on seda boro - sellest ma ei arvanud juba alguses midagi eriti head, mõned teavad ka miks...) ja hakkab uues klubis lammutama ning on kindel põhimees, mis te siis ütlete?? "Ajee Tarmo oli vahepeal ülipask seal inglismaal aga no nüüd tal tuleb mäng jälle välja"???
      Samas ma saan rumalatest jobukakkidest selles mõttes aru, et selliseid inimesi lihtsalt sünnib. Toon ka väikese näite: kui Ronaldo või Messi teeksid järgmisel hooajal väga kehva esituse siis on kindlasti olemas neid lolle kes ütlevad selle peale et Messi/Ronaldo ongi ALATI pask olnud.

      Jah, kes luges mu tekstist välja selle, et Taki meeldib mulle mängijana siis selles on teil õigus ja mul ei ole kellegi siinse "parastaja" vastu midagi isikliku aga üldiselt suht ebameeldiv on lugeda kuidas inimesed suudavad vinguda ja vinguda ja siis veel vinguda
      Ott, ma ei oskagi midagi vastata Sulle eriti. Meeldiks edasi vinguda.

      Tegelikult on asi nii, et eks igalyhel on oma maitse - kes eelistab staare, kes eelistab meeskonna m2ngijaid. Mulle meeldivad n2iteks J22ger, dmitrjev, ahjupera palju rohkem. Sel lihtsal p6hjusel, et nad t88tavad nagu loomad ja teevad t88d meeskonna kaaslaste ees, kes antud momendil seda ei tee. See n2itab suhtumist. See n2itab sellist suhtumist, et neid ei huvita pidevad paremad klubid, vaid see, et antud hetkel nende meeskond v6idaks. Maitse asi. Mulle ei meeldi Taki meeskonna m2ngijana, kuid hindan k6rgelt seda, et ta vahepeal neid 40m l88ke ka postide vahele toimetab.

      Kommentaar


        Jah eks tiimi töö pealt tahaksin ma isegi et Tarmo rohkem panustaks aga eks seal ole muidugi põhjus psühholoogilises mõttes kindlasti sügavam, variante on loomulikult peaaegu lõpmatuseni seega ma midagi pakkuma ei hakka praegu miks ja kuidas , ei ole aega ka.
        Aga palju huvitavam on lugeda vähe põhjalikumaid tekste mida kirjutasid just myrgel ja Tootsi j. Tänud vastuste eest!

        Kommentaar


          Algselt postitas Ott Vaata postitust
          Toon ka väikese näite: kui Ronaldo või Messi teeksid järgmisel hooajal väga kehva esituse siis on kindlasti olemas neid lolle kes ütlevad selle peale et Messi/Ronaldo ongi ALATI pask olnud.
          Täiesti kindel, tean inimesi, kes ütlevad, et Messi on kehva juba praegu :P

          Kommentaar


            Algselt postitas TOOTSI JUNN Vaata postitust
            Tegelikult on asi nii, et eks igalyhel on oma maitse - kes eelistab staare, kes eelistab meeskonna m2ngijaid. Mulle meeldivad n2iteks J22ger, dmitrjev, ahjupera palju rohkem. Sel lihtsal p6hjusel, et nad t88tavad nagu loomad ja teevad t88d meeskonna kaaslaste ees, kes antud momendil seda ei tee. See n2itab suhtumist.
            Kui meeskonnas oleks ainult "kohusetundlikud meeskonnamängijad" siis lükataks palli üksteisele edasi-tagasi nagu kuuma kartulit kuniks keegi selle pikalt ette lööb, et siis mõni kiirem päss ehk saab selle omaks enne kaitsjaid ja suudab ka vastaste väravat ohustada. Noh nagu Eesti koondis nii 5-10 aastat tagasi
            Mis ma mõtlen on see, et on olemas erinevad mängijatüübid. Edukas meeskonnas peaks olema koos erinevad mängijatüübid täpselt nii palju, et tulemus välja mängida. On vaja nii "laiskasid egovendasid", "tööloomasid" kui ka "liidreid". Ja väita, et esimestel on meeskonna edust või ebaedust täiesti ükskõik või, et nad ei respekti oma tiimikaaslasi on üsnagi jabur ju.
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Kink on liiga ühekülgne ja seetõttu ta ei mängi kunagi edukalt Middlesbrough suguses või edukamas meeskonnas. Miks ta Ungaris edukas oli? Kõik vastased teadsid, mida ta teeb aga nad ei jõudnud lihtsalt füüsiliselt midagi vastu panna. Pange Ungarile kraad juurde ja Kingil läheb raskeks.

              Kink on hea selles, mida ta teeb aga sellest jääb väheks, et suurte klubide ustele koputada. Muidu loodan, et saab jälle klubi kus ta paugutama hakkaks, sest ükski teine eestlane selliseid usse ei pane :P

              Kommentaar


                Algselt postitas Kutt Vaata postitust
                ei mängi kunagi edukalt Middlesbrough suguses või edukamas meeskonnas
                Kõik ei ole nii must-valge, ei jalgpallis, ega elus üldisemalt. Peale selle, et meenuta Kingi algust Boros, toon sulle paar kodumaist näidet. Lootes, et sul on piisavalt oidu, et neid ise analüüsida ning paargi järeldust leida. Ojamaa - Hollandi esiliigas ei mõhkugi, Šotimaa, värkelt näha, mis toimub. Vassiljev - koondises mees teiselt planeedilt, aasta kodanik, aasta jalgpallur, aasta värav ja mida kulda karda veel. Praegu Permis aga valmistub hooajaks ettegi B koosseisu eest mängides.

                Kommentaar


                  Algselt postitas magicm Vaata postitust
                  Kõik ei ole nii must-valge, ei jalgpallis, ega elus üldisemalt. Peale selle, et meenuta Kingi algust Boros, toon sulle paar kodumaist näidet. Lootes, et sul on piisavalt oidu, et neid ise analüüsida ning paargi järeldust leida. Ojamaa - Hollandi esiliigas ei mõhkugi, Šotimaa, värkelt näha, mis toimub. Vassiljev - koondises mees teiselt planeedilt, aasta kodanik, aasta jalgpallur, aasta värav ja mida kulda karda veel. Praegu Permis aga valmistub hooajaks ettegi B koosseisu eest mängides.
                  Mhmh, ma saan aru sinust aga sina minust ei saa.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kutt Vaata postitust
                    Mhmh, ma saan aru sinust aga sina minust ei saa.
                    Korra arvasin, et saan, siis vaatasin su postitusi ja ikka ei saa, sest pakkusid Kinki Bundesligasse.

                    Kommentaar


                      Mina võin olla "viriseja", aga ei meeldi mulle Kink jalgpallurina. Ja ma ei näe temas mingitki ainet kuskil kõrgemal tasemel läbilöömiseks.

                      Ühekülgsus ühekülgsuseks, tegelt on Robbengi näiteks suhteliselt ühekülgne ja ettearvatav mängija, aga lihtsalt üks on oma oskustelt ja tasemelt korrus kõrgemal kui teine. Kinki pean ma Eesti jalgpalli üheks kõige ülehinnatumaks mängijaks ja ausõna, mul pole mitte midagi tema vastu. Puhtalt minu isiklik subjektiivne arvamus.

                      Kui mu arvamus osutub vääraks, siis väga tore, mul pole midagi selle vastu.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zaz Vaata postitust
                        Kui meeskonnas oleks ainult "kohusetundlikud meeskonnamängijad" siis lükataks palli üksteisele edasi-tagasi nagu kuuma kartulit kuniks keegi selle pikalt ette lööb, et siis mõni kiirem päss ehk saab selle omaks enne kaitsjaid ja suudab ka vastaste väravat ohustada. Noh nagu Eesti koondis nii 5-10 aastat tagasi
                        Mis ma mõtlen on see, et on olemas erinevad mängijatüübid. Edukas meeskonnas peaks olema koos erinevad mängijatüübid täpselt nii palju, et tulemus välja mängida. On vaja nii "laiskasid egovendasid", "tööloomasid" kui ka "liidreid". Ja väita, et esimestel on meeskonna edust või ebaedust täiesti ükskõik või, et nad ei respekti oma tiimikaaslasi on üsnagi jabur ju.
                        Jah, Zaz. Sul on 6igus, pean oma s6nu s88ma. Mul pole staaride vastu midagi, kuid on Kinki yhekylgsuse vastu, mida Kutt mainis. Oleneb mis riigis klubi omaksin, oleksin spordi direktor v6i manager - enamikul juhul ei oleks Kink oodatud. Eesti koondise poolehoidjana paraku loodan, et tal see 40m l88k l2heks.. muud ma teha ei saa, kisada staadionil v6i teleri ees? Mida Sa raisk j2lle teed? Aga nagu mainisin varem, et ei oma klubi, ei ole manager(r22kimata parem asjatundja Mowbray'st, McCoist'ist) - mis see minu arvamus loeb

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                          Mina võin olla "viriseja", aga ei meeldi mulle Kink jalgpallurina. Ja ma ei näe temas mingitki ainet kuskil kõrgemal tasemel läbilöömiseks.

                          Ühekülgsus ühekülgsuseks, tegelt on Robbengi näiteks suhteliselt ühekülgne ja ettearvatav mängija, aga lihtsalt üks on oma oskustelt ja tasemelt korrus kõrgemal kui teine. Kinki pean ma Eesti jalgpalli üheks kõige ülehinnatumaks mängijaks ja ausõna, mul pole mitte midagi tema vastu. Puhtalt minu isiklik subjektiivne arvamus.

                          Kui mu arvamus osutub vääraks, siis väga tore, mul pole midagi selle vastu.
                          Kuule, aga 2kki oleme me pimestatud sellest videost, mis siin paar lehte tagasi riputati? :O

                          Kommentaar


                            Algselt postitas magicm Vaata postitust
                            Korra arvasin, et saan, siis vaatasin su postitusi ja ikka ei saa, sest pakkusid Kinki Bundesligasse.
                            Stiililt sobiks (väga lahtine ja ründav jalgpall) aga noh jah tuleb reaalne olla. Okey, edu Kinkile

                            Kommentaar


                              Tundub, et USA liigas võiks Kink olla veel suurem staar kui Lindpere

                              Kommentaar


                                Igasugu kuulujutte on netis liikumas ja tänase kuupäevaga üks Ungari saidilt pärinev.



                                Tõlkides aga jätab miskipärast välja viimase lõigu, kus mainitakse midagi Saudi-Araabiast.

                                EDIT: Lisaks mitmeid ungari saite,kes eile-täna Kingi ja ETO-ga seoses uudise üllitanud.
                                Wij komen terug met de cup in de hands

                                Kommentaar

                                Working...
                                X