320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See viimane lõik kõlab vist nii, et kinnitamata andmeitel on ka Saudi Araabiast pakkumine tulnud.

    Eks ta vaatab veel ringi ja otsib võimalusi, kuid ETO võib kindlasti üks võimalikke variante olla. Huvi on nad tema vastu üles näidanud ja oleks vist tõenäoliselt valmis ka lepingut pakkuma kui mees ise vastavat soovi avaldab.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
      See viimane lõik kõlab vist nii, et kinnitamata andmeitel on ka Saudi Araabiast pakkumine tulnud.

      Eks ta vaatab veel ringi ja otsib võimalusi, kuid ETO võib kindlasti üks võimalikke variante olla. Huvi on nad tema vastu üles näidanud ja oleks vist tõenäoliselt valmis ka lepingut pakkuma kui mees ise vastavat soovi avaldab.
      kui Saudi-Araabiasse läheks, siis oleks perses ka.

      Kommentaar


        Tarmo Kink: jutud minu naasmisest Ungarisse ei vasta tõele

        Ühtlasi lükkab ümber jutud Saudi-Araabiast.
        20 LEGEND

        Kommentaar


          Middlesbroughst lahkumisest saati vabaagendi staatuses olev Tarmo Kink viibib Ungari meedia teatel testimisel ühes Itaalia klubis. Millises, seda agent ei avalikustanud.

          Kommentaar


            No mina kasvatan endale juuksed pähe kui Kink peaks Catanias lepingu saama.

            Aga nagu ma aru saan, et isegi kui ta seal lepingu teeniks, siis ametlikult saaks ta Itaaliasse sealsete reeglite tõttu siirduda alles suvel. Mis ta siis niikaua teeb?

            Ja agendi sõnul olevat mingid variandid õhus ka Hollandis ja Prantsusmaal kui Itaalia-värk lörri peaks minema.
            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

            Kommentaar


              Hindab oma võimeid väheke üle või on temas peidus midagi salapärast? :O

              Kommentaar


                See on see naiste Serie A, millest Pohlak rääkis?

                Kommentaar


                  Kui peaks mingi nipiga Serie A-sse saama, siis Pohlak võiks omakorda juuksed maha ajada.., on nii või, Nahkpea?
                  Kapten Trumm

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -thierry-
                    Tarmo Kink võib siirduda Itaalia Serie A klubisse Calcio Catania
                    Prantsusmaa kõrg- ja esiliiga ning Hollandi kõrgliiga ka siis variandid. Kaks viimast vähe reaalsemad ja võimetekohasemad ehk.
                    Algselt postitas Rein Vaata postitust
                    Maxi asendajaks Sitsiilias saab Kink

                    No ma rääkisin teile seda
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Tundub, et Borost lahkumine võib vägagi positiivseks osutuda Loodame parimat.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                        Aga nagu ma aru saan, et isegi kui ta seal lepingu teeniks, siis ametlikult saaks ta Itaaliasse sealsete reeglite tõttu siirduda alles suvel. Mis ta siis niikaua teeb?
                        Mina sain pigem nii aru ikka, et lepingu saab sõlmida esialgu kuni suveni, mitte alates suvest.

                        Kommentaar


                          Kink peab Hispaania keele suhu saama.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Natuke liiga suur suutäis paistab püüdmiseks olevat. Mine sa tea, kuidas ühel põhjamaa mehel lõunamaa meeste seltskonnas kohaneda on, võib veel hullem olukord välja kukkuda kui Inglismaal.

                            Kommentaar


                              Veel hullem? Vaevalt küll.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X