320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Boro aegadest sai tihtipeale loetud kommentaare nagu "pole taset" jne. Kuid kui tal taset ei oleks siis kuidas on võimalik, et ta on kutsutud testimisele Seria A-sse ja ootel on veel Ligue 1, Ligue 2 ja Eredivisie? Järelikult peab tal ikkagi mingi tase olema kui ta sellistes kohtades testimisel käib. Isiklikult loodaks väga, et ta Catania juures lepingu teeniks..... põhjus põhjalikumalt Seria A-d jälgima hakata .

    Kommentaar


      Algselt postitas Varikonto Vaata postitust
      Kohe näha, et pole teda mängimas näinud platsi kõrvalt, vaid nautinud Kingi üleasteid televiisorist.
      Vaata Kink on selline vend, kes on nagu ühe käiguga masin. Saab palli jookseb natuke pikki äärt kiirrünnakusse, siis võtab järsult hoo maha ja ootab, et vastase kaitsjad jõuaksid tagasi ja võtaksid teised ründajad kinni. Järgmiseks tõmbab vasakule ja lajatab peale. Ja nii peaaegu iga jumala kord. Kaitsesse ei viitsi väga töötada, vaid tahab olla ründejumal. Palli kaotamisel ei tööta tagasi palli saamiseks. Selle asemel pööritab silmi ja hoiab pead kinni.
      Samadel põhjustel inglismaal ta läbi ei löönudki, sest treener ju näeb, mis mees tal võistkonnas on. Kink sobiks kuhugi nõrgemasse liigasse, kus saakski olla staar, sest see talle ju sobib.
      MOTT
      Jah, seda kõike on siin rääkinud mitmed ja sellele on ka vastu argumenteeritud. Võtsid Kinki-põlgurite retoorika kenasti kokku ja lisasid sellele mõned omapoolsed hapud kõnekaunistused ("tahab olla ründejumal", "pööritab silmi ja hoiab pead kinni", "kus saakski olla staar, sest see talle ju sobib") ... ja siis veel selle alatasa väärkasutust leidva MOTT (Mida Oligi Tarvis Tõestada) [WTF?]. Äkki just selline lahmiv ja mitte kuigi kõrgele laubale viitav stiil polegi mind seni Kinki laitjaid tõsiselt võtma sundinud.

      Kommentaar


        Ootan Kingi steitmenti, kus ta ütleb, et Gabor Lucza mõtles jutud välja.

        Ennegi tegelikult nähtud ju sellist nii öelda taktikat, kus mängijad räägitakse ajalehe ja netiveergudel suureks lootuses, et mõni klubi vaatab, et oh, kui vinge mees, võtame endale.

        Kommentaar


          Algselt postitas Epic Vaata postitust
          Ootan Kingi steitmenti, kus ta ütleb, et Gabor Lucza mõtles jutud välja.

          Ennegi tegelikult nähtud ju sellist nii öelda taktikat, kus mängijad räägitakse ajalehe ja netiveergudel suureks lootuses, et mõni klubi vaatab, et oh, kui vinge mees, võtame endale.
          Sellist avaldust jäädki ootama, sest Kink oli eelmisel nädalal Sitsiilias testimisel.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            cataniasse on mõttetu minna, kuna seal nkn mängida ei saa, reservide eest hakkab pallima

            Kommentaar


              loodetavasti sobib ka eluolu, kui lepinguni peaks minema asi.

              Kommentaar


                No see ju ilmselegelt liiga suur amps. Inglise esiliigas ei saa hakkama, aga Serie A-s saab? Lisaks sellele on Serie A-s kaitsetöö ju teadagi kui tähtis ja Kingil see puudub.

                Kommentaar


                  Algselt postitas molbert Vaata postitust
                  No see ju ilmselegelt liiga suur amps. Inglise esiliigas ei saa hakkama, aga Serie A-s saab? Lisaks sellele on Serie A-s kaitsetöö ju teadagi kui tähtis ja Kingil see puudub.
                  Sa teed nalja, eksole?
                  olgem kristlased, vabandused on esitatud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas molbert Vaata postitust
                    No see ju ilmselegelt liiga suur amps. Inglise esiliigas ei saa hakkama, aga Serie A-s saab? Lisaks sellele on Serie A-s kaitsetöö ju teadagi kui tähtis ja Kingil see puudub.
                    Serie A tase on viimastel aastatel päris kõvasti langenud ja Inglise esiliiga tippsatsi võib ma arvan julgelt ka Cataniast tugevamaks määrata, aga see vaid puhas spekuleerimine. Isiklikult ikka arvan, ka varasemaid eestlasi ümbritsevaid kuulujutte arvestades, et see üleminek jääb teostamata ning pessimist minus ütleb, et Kink maandub Ungaris, kust tal paari aasta pärast VÕIBOLLA tekib jälle võimalus end kuskil näidata.
                    Optimist minus ütleb, et Kink on Kalju trennides kõvasti Šisovilt kaitsetööd õppinud ja ta näitab Itaalia gigantidele silmad ette.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kutt Vaata postitust
                      Serie A tase on viimastel aastatel päris kõvasti langenud ja Inglise esiliiga tippsatsi võib ma arvan julgelt ka Cataniast tugevamaks määrata, aga see vaid puhas spekuleerimine.
                      Kaua läheb kuni meie itaalia foorumi põhilised tegelased sellele vastu vaidlema hakkavad?

                      Kommentaar


                        Olen kohal.
                        Algselt postitas Kutt Vaata postitust
                        Serie A tase on viimastel aastatel päris kõvasti langenud ja Inglise esiliiga tippsatsi võib ma arvan julgelt ka Cataniast tugevamaks määrata, aga see vaid puhas spekuleerimine
                        Milan 4 : Arsenal 0
                        Napoli 2 : Man City 1

                        Kommentaar


                          Algselt postitas KaImO Vaata postitust
                          Boro aegadest sai tihtipeale loetud kommentaare nagu "pole taset" jne. Kuid kui tal taset ei oleks siis kuidas on võimalik, et ta on kutsutud testimisele Seria A-sse ja ootel on veel Ligue 1, Ligue 2 ja Eredivisie? Järelikult peab tal ikkagi mingi tase olema kui ta sellistes kohtades testimisel käib.
                          Taset ei näita mitte see, kus keegi testimisel käib, vaid ikkagi see, kus ka reaalselt leping välja teenitakse!

                          Ja tõeline tase selgub ikkagi saadavates mänguminutites ja mida mees reaalselt platsil korda suudab saata.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Algselt postitas eika Vaata postitust
                            Olen kohal.

                            Milan 4 : Arsenal 0
                            Napoli 2 : Man City 1
                            Siin sa tood välja Itaalia tippsatside hiljutisi tulemusi Inglismaal alavormis olevate klubide vastu. Kiiresti otsisin välja, et varasemalt on milan korra arsenali kodus võitnud, 2 korda viiki mängitud ja ühe korra arsenal võõrsil võitnud. Milan on aga alati olnud maailma parimate hulgas, kuid arsenal pole minu noorte silmade nähes peaaegu ühtegi suurt tiitlit võitnud (tänu oma klubi visioonile?).
                            Ja noh, see Manchester City on ka omaette tegelane, nende kaotusi ma välja ei oska vabandada

                            Aga ma ei tahtnudki siinjuures välja tuua mõlema liiga vaieldamatute tippude tulemusi, mis ka meistrite liigat vaadates on viimastel aastatel väga võrdsed olnud, kuid pigem seda, et Inglismaal liigub rohkem raha ning ka maailma meedia huvi on suurem sealtoimuva vastu. Publikuhuvi on Inglismaal suurem, Inglismaa karikasarjad on alati huvitavad olnud suure hulga üllatustulemuste tõttu. Pealegi Inglismaa liiga mängustiil on palju huvitav kui Itaalia kaitsestlähtuv lootus, et tuleb värav.
                            Viimase lausega läksin liiga isiklikuks aga loopige mudaga mind, mina arvan, et mängijad kes mängivad Inglismaa esiliiga tippudes või premieri tagumises otsas on paremad kui need urugailased, argentiinlased, šveitslased ja skandinaavlased, kes mängivad Itaalias.

                            Kommentaar


                              Vana hea ignorantne lähenemine ja mõttetu mölin alaku.

                              1) Inglased feilisid sel aastal CLis ja nende koosseisud on väga kusised võrreldes tippaastatega.
                              2) Misasi see maailma meedia on? Et Guardian ja BBC ja USA meedia räägib Inglismaa jalgpallist? Palju õnne. Ma loen CdSi ja seal on alati esikaanel Itaalia jalgpall. etmisvärkon?
                              3) Karikasarjad on üllatuslikud, sest kõigil on pohhuj. See on igas tippriigis nii.
                              4) Kaitsestlähtuv mäng maiäss.
                              +
                              Palju sa Serie Ad üleüldse vaadanud oled, et sealsed urugailased, argentiinlased, šveitslased ja skandinaavlased koheselt maha kannad?

                              Ühesõnaga su terve jutt on valus pask (va publikuhuvi) ja Catania oleks väga kickäss koht Kingile.

                              Kommentaar


                                Päriselt ka hakkate jälle pihta? Päriselt?!
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X