320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vabandust, kuid päriselt... Meie Eesti koondisest ei saa enam varsti üldse asja... Vigastused vigastuse peale... Pingil istumised... Klubid pole ka kiita. Kuhu Eesti jalgpall nii jõuab? See, et me hetkel mingi imeläbi 53 kohal oleme rankingus, ei tähenda absull midagi. 2014 MMvalikmängudes võidame aind Andorrat, kui selline jama edasi kestab... Pole midagi öelda. Kellele mu arvamus ei meeldi, jätku enda teada. Head Päeva! Kallid Jalgpallisõbrad!

    Kommentaar


      Eestlased oskavad ainult ühes kohas skoorida, see on soomes nagu ehitajad

      Kommentaar


        Aitäh! ... Sulle, Jalka! Fänn! Sinu arvamus... On meile! Oluline! Ma lihtsalt tahaksin... Küsida! Kas sulle? Mõni asi mõnikord, meeldib? Ka... Või oledki sa? Maailmaga! Niimoodi... Vaenujalal? Nagu sinu vähestest! Postitustest... Võib... Lugeda?!

        Sorry, ei suutnud vastu panna lihtsalt. Ja kui sulle ei meeldi see, et su arvamuse teemadel sõna võetakse, siis sa kärtsud küll vales kohas

        Kommentaar


          Küsiks siis veelkord, mida sa head näed Eesti jalgpallikoondises ja selle tulevikus? Kas lõpuks kõik mehed Levadias või Soome Veikkausliigas?

          Kommentaar


            Algselt postitas Jalka Fänn Vaata postitust
            Küsiks siis veelkord, mida sa head näed Eesti jalgpallikoondises ja selle tulevikus? Kas lõpuks kõik mehed Levadias või Soome Veikkausliigas?
            Tegime just ajaloo parima valikgruppi, pääsesime edasi, võitsime suuri vastaseid ja selle aasta alguse sõprusmängust ka võit. Ei tea jah, kuhu jubedasse rabasse see eesti koondis liigub.
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Pole veel enne niukest jama, kusagil koondistes näind... Mehed igakuu ilma klubita, Pingil on pool koondist.Martin Vunk maandub ka raudselt kuskil Kuopios või Mariehamnis. Tegime hea valikgruppi, kuid Iirimaaga kukkusime ikka läbi. Kassaid pole siin küll mõtet süüdistada... Eestlased liht ei tajunud mängu Iirimaaga.Eks seda saame näha mis see valikgrupp toob!

              Kommentaar


                Mida ma näen head? Seda, et mehed lõpetasid äsja läbi aegade parima valiktsükli, mis on preemiaks 20 aastat nähtud vaevale. Et meil on omamaine treener, kes on suutnud panna sinu poolt maassetambitud klubides mängivad mehed vastu seisma maailma tippliigades pallivatele koondislastele. Et koondis on ühtne, positiivse sisekliimaga. Et hooaega alustati võiduga. Kui head ei taha näha, siis ei näegi. Ma saan aru, sinusugusel negativistil on seda raske mõista, sinu jaoks on niikuinii see, kui miski on hästi, lihtsalt eeldus sellele, et varsti läheb sitemaks, nii või?

                Vigu on, nõrkusi on ja konstruktiivne mõõdutundeline pessimism on alati omal kohal asi. Aga lihtsalt hädaldada hädaldamise pärast... Milleks?

                Ja ma ei saa su paanikahoost tegelikult praeguse seisuga üleüldse hästi aru... Mis oli viimases valiktsüklis oluliselt teisiti kui praegu või algavas MM valiksarjas? Kas meil oli koondises arulagedalt suur kogus staare metsikult rajudes klubides, kes peksid kosmilistes kogustes kolle haigelt tugevate riikide vastu? Või mida sa ootad koondiselt ja mängijatel täpsemalt või jalgpallisüsteemilt üleüldse? Et sellest süsteemist kasvavad mängijad oleks iga kolmas, kui mitte iga teine, Serie A, Bundesliga ja Premieri staarmängijad? Et olgu kõigil vähemalt sama laks karjääri nagu Poomil?

                See oli, on ja jääb (vähemalt mõneks ajaks veel) meie väikese riigi pärusmaaks: seista maailma suurtele vastu omade jõududega, mis koosnevad koduliigas ja naabermaade kesktaseme liigades mängivatest meestest. Ja minu meelest on sellega kuratlikult hästi hakkama saadud, arvestades aega, mis meil on olnud oma jalgpallisüsteemi üles ehitada...

                Kommentaar


                  vännn ära enam peale võta ja mehed tarmo kink pole eesti koondis!
                  T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

                  Kommentaar


                    Polegi seda väitnud, et Kink Eesti koondis aga vaadates seda, et ka Saag lahkub suvel Silkeborgist tõendab seda, et koondislased ei löö läbi eriti tugevates liigades See Oli ka viimane parim valiktsükkel meil!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jalka Fänn Vaata postitust
                      Polegi seda väitnud, et Kink Eesti koondis aga vaadates seda, et ka Saag lahkub suvel Silkeborgist tõendab seda, et koondislased ei löö läbi eriti tugevates liigades See Oli ka viimane parim valiktsükkel meil!
                      Vaheta kasutajanimi ära
                      You need people who score goals, that's how you win games.

                      Kommentaar


                        Küll sa fänn oled ikka rõõmus et sinu sõnade järgi see viimane hea tsükkel oli. Tohib küsida miks sa lontrus oled ? Mina näiteks ei salli võrkpalli ja seepärast ei käi ma ka kaagutamas kuskil sellises foorumis. Mis fänn sina oled ? Kelle fänn ? Süljetops
                        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                          Küll sa fänn oled ikka rõõmus et sinu sõnade järgi see viimane hea tsükkel oli. Tohib küsida miks sa lontrus oled ? Mina näiteks ei salli võrkpalli ja seepärast ei käi ma ka kaagutamas kuskil sellises foorumis. Mis fänn sina oled ? Kelle fänn ? Süljetops
                          Ma olen Hollandi koondise fänn! Bayern Müncheni Fänn! Samuti Kalju fänn!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jalka Fänn Vaata postitust
                            Ma olen Hollandi koondise fänn! Bayern Müncheni Fänn! Samuti Kalju fänn!
                            Aga Eeesti koondist ei salli mis ?
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jalka Fänn Vaata postitust
                              Ma olen Hollandi koondise fänn! Bayern Müncheni Fänn! Samuti Kalju fänn!
                              Mina olen Saksa koondise poolehoidja, mul on praegugi Mülleri särk seljas. Bayern München meeldib mullegi, sest Müller mängib seal. Ja ma olen ka Flora poolehoidja. Aga see ei tähenda, et ma peaks Eesti koondise teemadel sinu moodi haiget ila suust välja ajama, sest olemasolevat inimmaterjali, olusid ja taustsüsteemi arvestades on Sinimustad sitta kanti hea meeskond ja nad on MINU KODUMEESKOND, nad mängivad MINU RIIGI eest ja minu asi on neile olla toeks igal võimalikul moel.

                              Ma kohe huviga ootan järgmist koondise võidumängu, et kuulda, mis sul siis öelda on. Nagu ma ütlesin, konstruktiivne ja mõõdutundeline pessimism on alati omal kohal, aga sinu jutt kisub ainult ühte auku kogu aeg ja jätab kõige tavalisema gloryhunteri mulje.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jalka Fänn Vaata postitust
                                Polegi seda väitnud, et Kink Eesti koondis aga vaadates seda, et ka Saag lahkub suvel Silkeborgist tõendab seda, et koondislased ei löö läbi eriti tugevates liigades See Oli ka viimane parim valiktsükkel meil!
                                sul on mingi puue? Pigem mehed kuskil keskpärases liigas platsil kui tugevas liigas pingil või tribüünil! Parim treening on mäng ise ja kui ikka pingil vaid passida siis juhtub see mis Tarmoga juhtus. Aga nagu normaalne eestlane siis ikka tuleb kõiges vaid halba näha! See näitab minu arust meeste sisu, kui keskpärastest liigadest ja klubidest mehed suudavad suurtele vastu astuda. Ja ära unusta seda ,et kui isegi oled andekas siis suurtesse liigadesse on ikka väga väga raske pääseda. Ei loe ainult andest ja töökkusest ,vaid suurt rolli mängivad sealjuures ka agendid. Aga sina vist paned kohe peo püsti kui Eesti kellegile kaotab?
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X