320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Viimasest infost juba 2 nädalat möödas ja ei midagi. Riputab juba putsad varna või ?!

    Kommentaar


      Eile, kui ta mängul oli, polnud tõesti putsasid jalas. Samas see oleks ka ehk sutsu veider olnud.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Ma kujutan ette, et Kink on ka see mees, kes riputabki putsad ennem varna kui Eestisse mängima tuleb. Kui ma väga valesti ei mäleta, siis on ta seda isegi vist välja öelnud. Muidugi siis oli olukord ka veidi teine kui praegu. Praegu on meie liigas leegionäriks käinud mehi kõvasti.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          On keegi tarmo tegemistega kursis? Kisub ikka väiga imelikuks juba

          Kommentaar


            Kuidagi kahtlane jah, et pole siiani klubi leidnud. Tahaks isegi teada, et mis plaanid tal on. Suve alguses ju räägiti suure suuga, et kosilasi tal leidub, aga ei midagi.

            Kommentaar


              Valitseva Eesti meisterklubi juures treenib juba pikemat aega ka Tarmo Kink. Temal on tervisega kõik korras, kuid mängupraktikat napib. Levadiaga ta hooaja lõpuks ühineda ei tahtnud, kuigi klubi vastava ettepaneku tegi. Kingi kindel soov on minna välismaale, kus ta on profileiba söönud viimased kuus aastat. Viimati mängis ta Ungari meistriliigas.
              „Praegu olen valmis kohe testimisele minema, kui tuleks pakkumine mõne Kesk-Euroopa meistriliiga klubilt. Kasah-stani ja Aserbaidžaani minek mind ei paelu, sealt on pakkumisi tehtud küll. Raha ei ole minu jaoks kõige tähtsam, sportlik pool on selgelt olulisem,” kinnitas Kink põhimõtteid, millest klubivalikul naljalt taganeda ei kavatse.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                Raha ei ole minu jaoks kõige tähtsam, sportlik pool on selgelt olulisem,”
                Kõige olulisem kriteerium on teadagi linn.

                Kommentaar


                  Ei kôlba üks ja ei kõlba teine..

                  Kommentaar


                    aga areng on toimunud, testimisele juba kõlbaks minna nagu.... aga mina küll ei heida ette kellegile, et ei taha minna kuhugi kasahhide manu või aserite juurde.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                      aga mina küll ei heida ette kellegile, et ei taha minna kuhugi kasahhide manu või aserite juurde.
                      Mina ka mitte, kes tahaks? Eriti, kui mees pole ainult raha peal väljas, miks peakski kusagile p-auku nagu kasahstan või hiina või kurat teab mis veel kohta minema. Mulle tunduvad need rohkem nagu karjääri viimase aasta kohad, kus suurt pappi edaspidiseks kokku ajada.

                      Kommentaar


                        Kingist mitte keegi isegi enam ei kirjuta. Kas tulevikulootus on varsti rannjalgpallur?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Vapper Kass Vaata postitust
                          Kingist mitte keegi isegi enam ei kirjuta. Kas tulevikulootus on varsti rannjalgpallur?
                          Jätkuvalt teeb koos Levadiaga trenni ja sõprumängus lõi ka nende eest värava
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Algselt postitas budu Vaata postitust
                            Jätkuvalt teeb koos Levadiaga trenni ja sõprumängus lõi ka nende eest värava
                            Dmitrijevi, Kruglovi ( näited) jaoks on unistuste ja reaalsuse vedurid kusagil punktis kokku saanud, Kinki jaoks on aga Levadia vist endiselt liiga vähe välismaa.
                            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                            Kommentaar


                              «Nii pikka aega pole ma kunagi tööandjata olnud. Ilmselt poleks pidanud suvel nii valiv olema,» rääkis jalgpallur Tarmo Kink, kelle klubiotsingud on veninud juba poole aasta pikkuseks. «Suvel olid laual konkreetsed pakkumised, kuid siis ütlesin neile ära. Oli lootust parematesse klubidesse pääseda. Igal juhul on see tulevikuks hea õppetund.»


                              Keegi sheerib täislugu? Kasvõi homme vms.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                                http://sport.postimees.ee/3006303/to...alikuid-tegema

                                Keegi sheerib täislugu? Kasvõi homme vms.
                                Jah oleks sama soov! Raha pole minu jaoks kahjuks odav. Sheerige!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X