320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

    link
    name of the game- FOOTBALL

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

      keegi ütleks lingi sisu?
      Parem georg otsas kui Paul keres.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

        Algselt postitas Nuutu
        keegi ütleks lingi sisu?
        Seal on tabel Vene klubide üleminekute, laagrite ja treeningmängude kohta. Spartaki kohta on lahkunute lahtris kiri \"r. Kink\". (r. nagu ründaja)

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

          sport-ekspressi tabelit tuleks tõlgendada nii, et need nimed mis on rasvaselt trükitud on kinldad üleminekud, need mis tavalises kirjas - võimalikud üleminekud. Kink on kirjas tavalises, seega ei ole täiesti kindel, kas ja kuhu.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

            tumedas kirjas kindlad lahkujad/tulijad, tavalisese kirjas need kes võibolla lähevad/tulevad. Sest, et nagu mis Petekovic on läinud Spartakist -> Birminghami?
            Ning vaevalt, et Kink see aasta kuskile liigub Spartakist. Aga kui liigub, siis sinna kus ta saaks põhimeheks (välja jäävad nii Eesti liiga, kui ka Vene 2 liiga)
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

              eelmise aastaga on erinevus selles, et kuigi kink mängis duubli eest, oli ta kirjas põhimeeskonnas. see hooaeg on ta kirjas duublis, mitte enam põhimeeskonnas.
              http://www.jalgpallihaigla.ee/jk_jalgpallihaigla.htm

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                Kahe aasta eest Moskva Spartakisse suundunud vutiande Tarmo Kingi tulevik on lahtine. Spartak soovib temast vabaneda, aga senised pakkumised olevat naeruväärsed.

                Olgugi et Spartakil jääb õige pea seljataha teine talvelaager, viibib Tarmo Kink endiselt Eestis. Tõsi, pühapäeval kavatseb ta siiski Moskvasse suunduda. Mis teda seal ees ootab, ei oska noor vutimees arvata.

                «Miks ma laagrite asemel Eestis olin, ei saa ma kahjuks kommenteerida. Pole minu õigus. Aga loomulikult olen klubijuhtidega sellest rääkinud,» ütleb Kink.

                Ning vaatab põgusalt lähitulevikku: «Nüüd lähen tagasi ikka mõttega, et jätkan Spartakis. Mul on ju Spartakiga leping, olen nende mängija.»

                Kink on kiire ja andekas, aga mitte eriti töökas

                Vestlus Vene suurklubi pressiülema Vladimir Ševtšenkoga reedab: peaks juhtuma midagi ettenägematut, et Kink Spartakis jätkaks.

                «Spartakile on ülioluline taastada kiiresti hiljutine hiilgus, jõuda Meistrite Liigasse. Ning arvestades, et meeskonna ründeliinis on konkurents kasvanud meeletuks ning et Kingil pole lähiajal reaalset lootust põhirivistusse murda, otsime talle uut klubi,» kostab Ševtšenko SL Õhtulehele, vestelnud Kingi-teemal eelnevalt klubi peadirektoriga.

                Ta selgitab veidi tagamaid: «Spartak ei salga: Tarmo Kink on väga andekas jalgpallur. Meil on leping ligi kümne ründajaga ja Kink on neist kõigist kiirem. Aga tänase Spartaki mängujoonisesse ta ei sobi. Siin on rõhk teistel omadustel, ka ründajatelt nõutakse hästi palju musta tööd.»

                Pakkumisi on, aga ainult naeruväärseid

                Järeldusele, et Läti koondise eksjuhendaja Aleksandrs Starkovsi tulek Spartakisse mõjus Kingi tulevikule halvasti, muigas Ševtšenko vastuseks: «Jäägu see ajakirjaniku õiguseks nii arvata!»

                Kink: «Olen veendunud, et Spartaki tasemes pole midagi võimatut. Ma ei ütle Starkovsi kohta mitte sõnagi halba. Aga see on kindel, et Oleg Romantsevi vallandamine muutis mu võimalusi oluliselt kehvemaks. Tema tõi mu Spartakisse, järelikult tema leidis minus midagi.»

                «Meeldiv kuulda,» ütleb Kink, saanud teada Ševtšenko müügisoovi jutust. «Tegelikult on see lahkumine puhtalt minu, mitte nende algatus. Spartak tahtis väga, et ma jääks. Aga ütlesin neile: mul on moraalselt raske Venemaal jätkata.»

                Seega: millised on võimalikud lahendused?

                Ševtšenko: «Pakkumisi oleme saanud, aga kõik nad on naeruväärsed, ei vääri Tarmot. Aga elu on näidanud, et mingi lahendus leidub alati. Olen kindel, et leidub ka seekord.»

                Kink: «Mingil juhul ei tohi rabelda ja teha vale otsust. Kui sobivat klubi ei leidu, võin põhimõtteliselt ka Spartaki duublis jätkata.»

                Veendunud: «Leedusse ma kindlasti ei lähe.»

                SL Õhtulehe andmetel soovib Kinki laenata Leedu meister FBK Kaunas. «Räägiti, et läheksin pooleks aastaks Kaunasesse ja siis müüdaks mind Šotimaale,» kinnitab ja täiendab Kink teavet.

                Kõnealune Šoti klubi on Edinburghi Hearts, kelle omanikuks sai äsja Leedu suurärimees Vladimir Romanov.

                «Leedusse ma kindlasti lähe, sihin ikka Euroopa poole,» teatab 19aastane Kink kindlameelselt. Ning lõpetab kõrgelennuliselt: «Vaat kui otse Šotimaale saaks, võiksime rääkida. Või kui Real Madrid ütleks: pool aastat mängid kuskil mujal, siis tuled meile.»

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                  avaldan siirast kurbust, et eestil ühele nähtavasti andekaimale jalgpallurile pole mõistust vist terakestki antud. lihtsalt kahju, kuigi loodetavasti suudab õnnejumal talle viis kopikat visata ja kusagile mõnusasse auku visata, kust kuidagipidi on võimalik üles hakata ronima. loodame, kuigi kardame.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                    Leedusse ma kindlasti ei lähe sihin ikka Euroopa poole.... räägib Tarmo Õhtulehele.
                    Aga Leedu on tunduvalt rohkem Euroopas ,ku Spartaki duubel või ,mistahes Vene lliga sats piltlikult öeldes muidugi.
                    Prsegu peaks tegelikult kõiki pakkumisi hoolega uurima ,et mitte järjekordsesse ämbrisse astuda. Romanov muide on lubanud Heartsist tippklubi teha ja taob miljoneid sterlingeid sisse.
                    FCF Forever

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                      Tubli Tarmo! Muidugi ei ole mõtet Leetu minna! Sest Moldaavia, Kasahstan ja Kirgiisia on palju rohkem Euroopas kui Leedu... Sest just sellistes riikides asuvad klubid, kes oleks ehk nõus taolise suhtumisega mängija enda ridadesse värbama.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                        Kink on kõva poiss
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                          Algselt postitas lorenzo


                          Kink on kõva poiss
                          Midagi pole toimunud ju veel? Spekulatsioonid ainult. Aga tore oleks, kui midagi juhtuks.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                            ei ma mõtlesin seda, et tüüp kohe avalehel
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                              On keegi viimasel ajal midagi tast kuulnud? Kuidagi väga vaikseks on jäänud see teema .
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                                Algselt postitas ROOTSI KUNN


                                On keegi viimasel ajal midagi tast kuulnud? Kuidagi väga vaikseks on jäänud see teema .
                                estfootball kirjutab täna, et selleks aastaks jääb ikka Spartakisse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X