320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

    Algselt postitas Jyrka

    Aga võrreldes Kingiga on mul teisi kasulikke võimeid ja oskusi...
    meie oma pisike Harry Potter

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

      Algselt postitas ek


      Algselt postitas Jyrka

      Aga võrreldes Kingiga on mul teisi kasulikke võimeid ja oskusi...
      meie oma pisike Harry Potter
      Mida? Lenda minema, troll.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

        Algselt postitas mt013


        ma arvan, et Kink süüdi ei ole et põhisse teda ei võetud, tagus reservide eest korralikult väravaid, aga treener ei usaldanud teda ika, siis tuli kingil vigastus vahele see tegigi asja tema jaoks raskek
        vot siit tuleb välja see sama asi, mida ma koondise teema all ütlesin, et Tiiduse poisid ei saa kunagi koondisesse ( ega ka tugevates klubides põhisse), sest nende moraal on teistsugune ja nad lõhuvad normaalse meeskonna vaimu. Kink on hea, andekas, töökas, aga vale attitude.:P

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

          Algselt postitas Jyrka


          Algselt postitas lullu9
          ole hea ja ytle mulle kust pärinevad sinu teadmised ?kaugele oled sina jõudnud ? ma kujutan ette et kink jooxex 7 ringi palliga ymber sinu ennem kui sa aru midagi saax
          Minu teadmised pärinevad intervjuudest Kingiga, uudistest ja Haabersti HyperRimist. Jalgpallurina pole ma kuhugi jõudnud, sest ohoo! ma polegi jalgpallur! Aga võrreldes Kingiga on mul teisi kasulikke võimeid ja oskusi, nende hulka kuuluvad näiteks mõtlemisvõime, lugemisoskus ja interneti tõsiselt võtmine(mõned need puuduvad ka sinul, proovi arvata millised!)
          Ja kuigi mulle meeldib väga endast rääkida, ei ole siiski põhjust teemat rajalt kõrvale viia. Ma ei tea miks mõned arvavad, et kellegi kritiseerimiseks peab ise samal alal edukam olema. Äkki teeme nii, et foorumis tohivad sõna võtta ainult Mart Poom, Raio Piiroja ja Andres Oper, aga Oper ei tohi Poomi kohta midagi öelda ja Raio ja tohi Operi ega Poomi kohta sõna võtta.

          JOOXEX!!!
          Respect
          Jyrka poolt

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

            Algselt postitas clever


            Algselt postitas mt013


            ma arvan, et Kink süüdi ei ole et põhisse teda ei võetud, tagus reservide eest korralikult väravaid, aga treener ei usaldanud teda ika, siis tuli kingil vigastus vahele see tegigi asja tema jaoks raskek
            vot siit tuleb välja see sama asi, mida ma koondise teema all ütlesin, et Tiiduse poisid ei saa kunagi koondisesse ( ega ka tugevates klubides põhisse), sest nende moraal on teistsugune ja nad lõhuvad normaalse meeskonna vaimu. Kink on hea, andekas, töökas, aga vale attitude.:P
            Tegelikult jäi Tarmo natukene hiljaks Spartakisse minekuga. Õigemini loomulikult poleks ta niikuinii saanud sinna varem minna oma vanuse tõttu, kuid minu point on see, et oma mängustiili poolest sobis ta sinna suurepäraselt. Ma mõtlen just Romantsevi Spartakisse. See oligi põhjuseks, miks Taki sinna üldse võeti ja loodeti et temast tuleb midagi, sest oleme ausad, emake-loodus ei ole sellest poisist mööda läinud. Nüüd aga on olukord selline, et Kink ei sobi Spartaki mängupildiga, sellepärast tüüp ongi müügilehel. Samad probleemid muide on ka teisel SM ründajal Cavenaghil. Lihtsalt argentiinlase eest sai nii palju raha makstud, et ei taheta nii kergesti temast loobuda

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

              Algselt postitas clever


              Algselt postitas mt013

              vot siit tuleb välja see sama asi, mida ma koondise teema all ütlesin, et Tiiduse poisid ei saa kunagi koondisesse ( ega ka tugevates klubides põhisse), sest nende moraal on teistsugune ja nad lõhuvad normaalse meeskonna vaimu. Kink on hea, andekas, töökas, aga vale attitude.:P


              Aga tegelt on ju tiiduse mehed koondises ntx. teever, haavistu, lindpere, oper,
              neist kolm kohe kindlasti kõvad tegijad.
              Allikaks ajakiri EEsti Jalgpall 2004, intervjuu Aivar Tiidusega

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                Algselt postitas DenissM


                Algselt postitas clever


                Algselt postitas mt013


                ma arvan, et Kink süüdi ei ole et põhisse teda ei võetud, tagus reservide eest korralikult väravaid, aga treener ei usaldanud teda ika, siis tuli kingil vigastus vahele see tegigi asja tema jaoks raskek
                vot siit tuleb välja see sama asi, mida ma koondise teema all ütlesin, et Tiiduse poisid ei saa kunagi koondisesse ( ega ka tugevates klubides põhisse), sest nende moraal on teistsugune ja nad lõhuvad normaalse meeskonna vaimu. Kink on hea, andekas, töökas, aga vale attitude.:P
                Tegelikult jäi Tarmo natukene hiljaks Spartakisse minekuga. Õigemini loomulikult poleks ta niikuinii saanud sinna varem minna oma vanuse tõttu, kuid minu point on see, et oma mängustiili poolest sobis ta sinna suurepäraselt. Ma mõtlen just Romantsevi Spartakisse. See oligi põhjuseks, miks Taki sinna üldse võeti ja loodeti et temast tuleb midagi, sest oleme ausad, emake-loodus ei ole sellest poisist mööda läinud. Nüüd aga on olukord selline, et Kink ei sobi Spartaki mängupildiga, sellepärast tüüp ongi müügilehel. Samad probleemid muide on ka teisel SM ründajal Cavenaghil. Lihtsalt argentiinlase eest sai nii palju raha makstud, et ei taheta nii kergesti temast loobuda
                Millist pilti Spartak siis nüüd kokku püüab sulatada sinu arust?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                  Algselt postitas LHH2001


                  Algselt postitas clever


                  Algselt postitas mt013

                  vot siit tuleb välja see sama asi, mida ma koondise teema all ütlesin, et Tiiduse poisid ei saa kunagi koondisesse ( ega ka tugevates klubides põhisse), sest nende moraal on teistsugune ja nad lõhuvad normaalse meeskonna vaimu. Kink on hea, andekas, töökas, aga vale attitude.:P


                  Aga tegelt on ju tiiduse mehed koondises ntx. teever, haavistu, lindpere, oper,
                  neist kolm kohe kindlasti kõvad tegijad.
                  Allikaks ajakiri EEsti Jalgpall 2004, intervjuu Aivar Tiidusega
                  Nutikas, loll jutt.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                    Algselt postitas Jyrka


                    Algselt postitas lullu9
                    ole hea ja ytle mulle kust pärinevad sinu teadmised ?kaugele oled sina jõudnud ? ma kujutan ette et kink jooxex 7 ringi palliga ymber sinu ennem kui sa aru midagi saax
                    Minu teadmised pärinevad intervjuudest Kingiga, uudistest ja Haabersti HyperRimist.

                    JOOXEX!!!
                    sa mine nyyd hyper rimisse ja loe seal sl õhtulehte ja anna meile ka teada mis seal kirjutataxe

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                      Algselt postitas lullu9


                      Algselt postitas Jyrka


                      Algselt postitas lullu9
                      ole hea ja ytle mulle kust pärinevad sinu teadmised ?kaugele oled sina jõudnud ? ma kujutan ette et kink jooxex 7 ringi palliga ymber sinu ennem kui sa aru midagi saax
                      Minu teadmised pärinevad intervjuudest Kingiga, uudistest ja Haabersti HyperRimist.

                      JOOXEX!!!
                      sa mine nyyd hyper rimisse ja loe seal sl õhtulehte ja anna meile ka teada mis seal kirjutataxe
                      kaz hihhii za lullu 0l2d ka muidu mingy kinky j00mazõber wõy icc kaz za lihtzalt ey t2a , millal ici 0lex targ2m wait jääda v22 ? ?
                      eee..

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                        Algselt postitas Darren


                        Algselt postitas lullu9


                        Algselt postitas Jyrka


                        Algselt postitas lullu9
                        ole hea ja ytle mulle kust pärinevad sinu teadmised ?kaugele oled sina jõudnud ? ma kujutan ette et kink jooxex 7 ringi palliga ymber sinu ennem kui sa aru midagi saax
                        Minu teadmised pärinevad intervjuudest Kingiga, uudistest ja Haabersti HyperRimist.

                        JOOXEX!!!
                        sa mine nyyd hyper rimisse ja loe seal sl õhtulehte ja anna meile ka teada mis seal kirjutataxe
                        kaz hihhii za lullu 0l2d ka muidu mingy kinky j00mazõber wõy icc kaz za lihtzalt ey t2a , millal ici 0lex targ2m wait jääda v22 ? ?
                        eee..
                        no teie suguste teaduritega ei olegi mõtet vaielda sest te olete ju kõike teadjad

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                          Algselt postitas Kaspy

                          Millist pilti Spartak siis nüüd kokku püüab sulatada sinu arust?
                          Hmmm... ei viitsi pikalt seletada :P Üldiselt Romantsevi Spartakile oli iseloomulik kiire keskvälja ületamine lühikeste söötudega, ründajad ei pidanud spurtima 50-60 meetrit, et palli kätte saada. Sageli kasutati 3-5-2 kahe insaideriga või 4-4-2 viimase kaitsjaga skeemi. A tegelt iseloomulikke njuansse ja pisiasju oli palju...
                          Starkovs aga liigub pigem \"euroopaliku\" teed pidi. Mänguskeemiks on kindel 4-4-2, mis võib mängu jooksul muutuda vastavalt seisule, aga seda reeglina alles 60-l mänguminutil. Ründajatele esitatavad nõudmised on sellise mängu puhul hoopis erinevad, enam ei hinnata oskust paari esimese sammuga endale löögiruumi teha ning 13-18 meetri kauguselt löögiga rünnakut lõpetada. Sellepärast paraku jääb Tarmo tiimist välja...

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                            Algselt postitas DenissM


                            Algselt postitas Kaspy

                            Millist pilti Spartak siis nüüd kokku püüab sulatada sinu arust?
                            Hmmm... ei viitsi pikalt seletada :P Üldiselt Romantsevi Spartakile oli iseloomulik kiire keskvälja ületamine lühikeste söötudega, ründajad ei pidanud spurtima 50-60 meetrit, et palli kätte saada. Sageli kasutati 3-5-2 kahe insaideriga või 4-4-2 viimase kaitsjaga skeemi. A tegelt iseloomulikke njuansse ja pisiasju oli palju...
                            Starkovs aga liigub pigem \"euroopaliku\" teed pidi. Mänguskeemiks on kindel 4-4-2, mis võib mängu jooksul muutuda vastavalt seisule, aga seda reeglina alles 60-l mänguminutil. Ründajatele esitatavad nõudmised on sellise mängu puhul hoopis erinevad, enam ei hinnata oskust paari esimese sammuga endale löögiruumi teha ning 13-18 meetri kauguselt löögiga rünnakut lõpetada. Sellepärast paraku jääb Tarmo tiimist välja...
                            Tarmo jaoks jääb vist koht Eesti kuskil liigas.
                            Olen soccernetist sõltuvuses...

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                              Kusjuures nüüd siis lõpuks ka kellegi teise arvamus Venemaa duublite kohta. Kink on alati rääkinud, et Venemaa duublite MV on Eesti MV tasemest üle. Tänases lehes ütleb Stepanov kindla sõnaga, et eestikad on vene duublite tasemelt kindlalt üle ning tema loodaks pigem laenuga tagasi eestisse tulla selleks hooajaks kui et seal duubli eest mängida.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                                Algselt postitas Amadeus


                                Kusjuures nüüd siis lõpuks ka kellegi teise arvamus Venemaa duublite kohta. Kink on alati rääkinud, et Venemaa duublite MV on Eesti MV tasemest üle. Tänases lehes ütleb Stepanov kindla sõnaga, et eestikad on vene duublite tasemelt kindlalt üle ning tema loodaks pigem laenuga tagasi eestisse tulla selleks hooajaks kui et seal duubli eest mängida.
                                TVMK ja Levadia tase on kindlalt üle. Samas kujutan endale ette näiteks FC Kuressaare mängu Spartaki või CSKA duubli vastu
                                Äkki Stjopa on pahane duublisse üleviimise pärast...?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X