320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

    Väga hea, loodame lepingut.

    Võiks kuhugi saada, kus oleks põhimees koguaeg.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

      no ehk läheb õnneks, kuigi ma ei usu et talle seal meeldib....molde asub ikka kohutavas urkas, sinna saab vaid lennukiga. Kingil hea seal, saab jalgpallile keskenduda, seal pole muud nagunii teha peale kalapüüdmise.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

        Ma võin väga mööda panna aga mu mälu järgi mängis molde aasta 1999/2000 meistrite liigas? Kordan, võin rämedalt puusse panna.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

          Algselt postitas Zaeka


          Ma võin väga mööda panna aga mu mälu järgi mängis molde aasta 1999/2000 meistrite liigas? Kordan, võin rämedalt puusse panna.
          Just nii see oli ja nad võitsid CL 2 eelringis Moskva Cska-d ja kordusmängus koguni 4:0.
          Wij komen terug met de cup in de hands

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

            Jibidijee - jibidijoo..igatahes her Kink saadab norrakad pikalt. Vähemalt SLÕleht pajatab nii. Ega\'s midagi..palju õnne.
            Hello! I´m mentaly ill.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

              jäigi klubi väikeseks tema ego jaoks...

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                ootab kuni vabaks saab siis saab tulla eesti tippklubidesse
                Eesti surub kõik vastased vastu muru
                ja teeb neist üldse saepuru.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                  Teie meelekindlus teeb Teile au, nagu öeldi Ivo Schenkenbergile.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                    jube kahju, kui idioodile antakse talenti.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                      Algselt postitas boobek


                      Jibidijee - jibidijoo..igatahes her Kink saadab norrakad pikalt. Vähemalt SLÕleht pajatab nii. Ega\'s midagi..palju õnne.
                      Nojah, vähemalt on ta järjekindel...
                      Slolehes ka väike ebatäpsus, pildiallkirjas kiri: \"MÄLESTUS: Tarmo Kink (palliga) on Eesti koondises mänginud ühe korra, kahe aasta eest maavõistluses Põhja-Iirimaaga.\"
                      Vähemalt Eesti-Albaania, Eesti-Shoti, Tshehhi-Eesti, Eesti-Makedoonia mängudes 2004.a on ta ka osalenud...

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                        Viibinud kaks päeva Norra klubi Molde juures, teatas 20aastane Tarmo Kink, et sealne mängustiil ei sobi talle ja ta ütleb kosijale «ei», kirjutas SL Õhtuleht.
                        Tarmo Kingi testiaeg mullu üleminekumängude kaudu Norra kõrgliigasse püsima jäänud Moldes ei jõudnud veel õieti alatagi, kui eestlane veendus, et pöörab otsa ümber. Seda hoolimata tõsiasjast, et Norra ühe juhtiva päevalehe Nettavisen arvates jättis Kink treeningmängus hea mulje. Tõsi, sama väljaande arvates saabus külaline Lätist…

                        «Ma ei jää siia,» andis juunikuuni Moskva Spartakiga lepinguga seotud Kink eile lõunal SL Õhtulehele teada. «Reedel või laupäeval tulen tagasi Eestisse ja siis pean võib-olla Moskvasse minema. Ootan suve, kui saan vabaks mängijaks ja võin rahulikult tuleviku üle otsustada.»

                        Noorele pallurile ei avaldanud muljet Molde tase ega mängustiil.

                        Molde jäi mullu Norra liigas 14 meeskonna hulgas 12. kohale, kuid võitis mõlemas üleminekumängus Mossi ja jätkab Eliteserienis. Molde peatreener on tuntud eksmängija Arild Stavrum.

                        Toimetas Martin Šmutov, reporter

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                          Hakkab nagu ära tüütama juba see Kingi saaga. Poisil on ego ikka jube suur. Ei sobi üks ega teine. Mida ta loodab? Barca? Milan? ManU?
                          Aktiivselt suudab ise ainult saalibändit taguda.
                          Loodan, et ta siis suvel üllatab meeldivalt oma uue klubivalikuga, aga kahtlen juba sügavalt.
                          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                            ma juba ootan, millal lullu9 tuleb ja valgustab meid kõiki kinki viimaste tegevuste/otsuste osas...ja ma olen antud hetkel ainult pooleldi irooniline - tõesti tahaks teada

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                              Ma vaatan, et siin foorumis on kõik jube targad. Küll on Kink idioot, küll Kink tüütab kedagi...
                              Kas te, tublid sõnameistrid, ise olete kuangi välisklubis mänginud, kas te üldse teate midagi profijalgpalluri elust? Sittagi ei tea, ainult klähvida oskate. Hoidke mokk maas kui midagi tarka öelda pole.

                              Soovin Tarmole edu ja loodan, et ta leiab omale sobiva ja hea klubi, areneb ning meie koondis ei jää ühest andest ilma.
                              Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

                              http://www.jkpiraaja.ee/

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                                Algselt postitas Edson


                                Ma vaatan, et siin foorumis on kõik jube targad. Küll on Kink idioot, küll Kink tüütab kedagi...
                                Kas te, tublid sõnameistrid, ise olete kuangi välisklubis mänginud, kas te üldse teate midagi profijalgpalluri elust? Sittagi ei tea, ainult klähvida oskate. Hoidke mokk maas kui midagi tarka öelda pole.

                                Soovin Tarmole edu ja loodan, et ta leiab omale sobiva ja hea klubi, areneb ning meie koondis ei jää ühest andest ilma.
                                Kas sa oled Nobeli kirjanduspreemia saanud??? Kui ei ole, siis hoia mokk maas ja ära üldse kirjutamisega end vaeva.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X