320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

    Algselt postitas oku



    Mulle meeldib ka vahest sõpradega vutti taguda, võin ka oma teema teha?
    Moskva Spartaki koosseisu oled kuulunud? Eesti meistriliigas või noortekoondises mänginud? Kui ei, siis pange \"Kingi naabriga\" oma lõksud lukku ja minge vaadake väljas tüdrukuid - teil peaks see iga hakkama kätte jõudma.

    Üldiselt ei saa ma teiesugustest inimestest üldse aru - kirjeldage mulle seda haiget rahuldust, mille te siin foorumis plõksides ja inimesi maha tehes saate? Noku läheb pikemaks? Delfi.ee, kulla mehed, delfi.ee on teie jaoks, seal ei pea registreerima ka. Ega sisse logima, jääb sapilaskmiseks rohkem väärtuslikke sekundeid.
    Ole vait
    Parem georg otsas kui Paul keres.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

      Nuutu, rahune maha või lähed foorimist natukeseks ajaks \"puhkama\".

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

        Algselt postitas Silver


        Nuutu, rahune maha või lähed foorimist natukeseks ajaks \"puhkama\".
        Parem georg otsas kui Paul keres.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

          Algselt postitas oku
          Üldiselt ei saa ma teiesugustest inimestest üldse aru - kirjeldage mulle seda haiget rahuldust, mille te siin foorumis plõksides ja inimesi maha tehes saate?
          nii palju kui on erinevaid inimesi, on ka erinevaid arvamusi. tüübid on lihtsalt pettunud et selline talent maeiteakellelolluse tõttu lihtsalt hetkeseisuga raisku läheb. ja õigustatult. krt oleks võinud ju kasvõi levadias selle aja mängida. MÄNGIDA. aga jah, oleks.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

            Kink ning Voskoboinikov treenivad (või hoiavad vormi) JK LEVADIA ridades

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

              Algselt postitas oku



              Üldiselt ei saa ma teiesugustest inimestest üldse aru
              Äkki lähed kurdad sellest kuskil teises foorumis või siin off-topicus? Kedagi ei huvita absoluutselt sinu suutmatus inimestest aru saada. Nuutu ütles õigesti - ole vait.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                Algselt postitas Nalja Raamat


                Algselt postitas oku



                Üldiselt ei saa ma teiesugustest inimestest üldse aru
                Äkki lähed kurdad sellest kuskil teises foorumis või siin off-topicus? Kedagi ei huvita absoluutselt sinu suutmatus inimestest aru saada. Nuutu ütles õigesti - ole vait.
                off topic on rohkem nagu sinu pärusmaa.Sinu jutt ei huvita mind kah....ka nüüd lähed kähku off topicusse??

                Tarmost siis niipalju,et mul endalgi tekib aeg-ajalt kahtlusi tema särava tuleviku kohta(vähemalt särava jalgpalluri tuleviku kohta)...kuid siiski ma teda maha ei kannaks veel.Äkki mees veel võtab kokku end,ning tõestab ennast hea mängumehena Vähemalt ma loodan ja usun,et mingil hetkel on temast saamas Eesti jalgpalli üks säravamaid tegelasi.

                Oku ja nuutu...ärge kakelge,igal inimesel omad arvamused
                Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                  Tegelikult on okul tuline õigus, ning samuti ei ole Tarmo ise midagi kardinaalselt valesti teinud. no Jochen Behle - kui sind ikkagi Moskva Spartak kosima tuleb siis sa faking lähed sinna. Ja loodad, et äkki suudad murda algkoosseisu, mis muuhulgas tähendab jalgpallimaalimas juba päris kõva tegija olemist. No ja kui ei õnnestu siis sitta kah. Levadiasse \"arenema\" tulla jõuab alati. Kasvõi näiteks preagu. See, et ta inimesena võibolla tropp on, ei tähenda nüüd küll, et mees mõttetu jalgpallur oleks. Saage üle.
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                    Algselt postitas päkapikk


                    off topic on rohkem nagu sinu pärusmaa.Sinu jutt ei huvita mind kah....ka nüüd lähed kähku off topicusse??
                    Sa oled kahjuks täielik debiilik. Ma ütlesin, et hoiame Tarmo Kingi jutu Tarmo Kingi teemas ja oku sotsiialse hälbe jutu mul ükskõik kus.

                    Kahju, et ma pean ise moderaatorite tegemata tööd tegema.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                      Algselt postitas Nalja Raamat


                      Algselt postitas päkapikk


                      off topic on rohkem nagu sinu pärusmaa.Sinu jutt ei huvita mind kah....ka nüüd lähed kähku off topicusse??
                      Sa oled kahjuks täielik debiilik. Ma ütlesin, et hoiame Tarmo Kingi jutu Tarmo Kingi teemas ja oku sotsiialse hälbe jutu mul ükskõik kus.

                      Kahju, et ma pean ise moderaatorite tegemata tööd tegema.
                      oih,lootsin juba midagi mis oleks lugemist väärt.....jälle pidin eksima........ikka mingi nalja raamatu mõtetu ila.
                      kuule kloun,tee siis moderaatori tööd ning kustuta viimased postitused ära.
                      Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                        krat kaks lehekülge mõtetult postitusi ja ikka keegi ei suvatsenud minu küsimusele vastata et kas ta mängib homme rannavuti kah ?
                        fc pohmell

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                          Algselt postitas duff_K


                          krat kaks lehekülge mõtetult postitusi ja ikka keegi ei suvatsenud minu küsimusele vastata et kas ta mängib homme rannavuti kah ?
                          ta ju ise lubas, et see aasta ei mängi rannavutti. Kusagil meedias ütles...
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                            Algselt postitas duff_K


                            krat kaks lehekülge mõtetult postitusi ja ikka keegi ei suvatsenud minu küsimusele vastata et kas ta mängib homme rannavuti kah ?
                            ei mängi mõtetuid poste on tõesti palju oodake kuni leping spartakiga lõppeb siis vaadake mis edasi juhtub

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                              aga vot mängis... mängu vajadus ikka nii suur.. ilus soeng ja stiilsed prillid... midagi veel?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                                Algselt postitas Sir Brazza


                                aga vot mängis... mängu vajadus ikka nii suur.. ilus soeng ja stiilsed prillid... midagi veel?
                                on sul midagi vastu panna?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X