320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    nu kui ta saaks Champioshipi,seria B või 2 bundesliga klubilt pakkumise siis arvan et need oleks ka päris head variandid.
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      nu kui ta saaks Champioshipi,seria B või 2 bundesliga klubilt pakkumise siis arvan et need oleks ka päris head variandid.
      Kindlasti oleks, kuid kõrgliiga on midagi muud kui esiliiga ja kui mõni kõrgliiga euroopas on tugevam Championshipist, Serie A-st , 2 Bundesligast või Segundast (nüüd Liga Adelante) peale nende riikide endi kõrgliigade, siis on need vaid Ligue 1 ja Eredivisie. Võib olla ka Vene kõrgliiga, aga sinna Tarmo vist minna ei soovi. Portugali, Türgi, Kreeka jne kõrgemad divisionid on 3-4 klubi liigad, kus mängu kvaliteet just subtopperite osas juba hüppeliselt langeb erinevalt kahest eelpool nimetatust (fra, hol).
      Wij komen terug met de cup in de hands

      Kommentaar


        ma siiski peaks Portugali liigat samaühtlaseks kui seda on Eredivisie. aga noh maitse asi
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas midfielder Vaata postitust
          Kindlasti oleks, kuid kõrgliiga on midagi muud kui esiliiga ja kui mõni kõrgliiga euroopas on tugevam Championshipist, Serie A-st , 2 Bundesligast või Segundast (nüüd Liga Adelante) peale nende riikide endi kõrgliigade, siis on need vaid Ligue 1 ja Eredivisie. Võib olla ka Vene kõrgliiga, aga sinna Tarmo vist minna ei soovi. Portugali, Türgi, Kreeka jne kõrgemad divisionid on 3-4 klubi liigad, kus mängu kvaliteet just subtopperite osas juba hüppeliselt langeb erinevalt kahest eelpool nimetatust (fra, hol).
          Sul vist korraks jooksis mõte kokku, aga pidin tähelepanu juhtima.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
            Sul vist korraks jooksis mõte kokku, aga pidin tähelepanu juhtima.
            aga ega pole ime ka, kuna suht laialt oli asi ette võetud.

            Kommentaar


              Algselt postitas Kasper Vaata postitust
              Sul vist korraks jooksis mõte kokku, aga pidin tähelepanu juhtima.
              Serie B-d muidugi mõtlesin. Tänud näpukale viitamast.
              Wij komen terug met de cup in de hands

              Kommentaar


                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                ma siiski peaks Portugali liigat samaühtlaseks kui seda on Eredivisie. aga noh maitse asi
                Eks see võib ka maitses muidugi olla, ei vaidlusta. Lihtsalt viimaste hooaegade eurosarjade esitusi vaadates on ka hollandi väiksemad klubid nt. uefa cupi grupifaasi jõudnud suuremal arvul kui portugali satsid. AZ, Heerenveen eriti ja Twente ning Groningen olid eelmisel hooajal grupifaasi pääsemisele väga lähedal kaotades 1 ringis vastavalt Getafele lisaajal ja Fiorentinale penaltitega.

                Kuigi see ei viita taseme tugevusele, kuid jalgpallihuvist riigis annab märku ka publikuarv liigamängudel. Eredivisies oli see eelmisel hooajal üle 18 tuhande, Portugali üle 10 tuhande (võrreldav skandinaavia liigade vastavate näitajatega). Mis on minu jaks täielik müstika, arvestades sealset suurepärast kliimat.
                Wij komen terug met de cup in de hands

                Kommentaar


                  Tahtsin lihtsalt mainida, et Türgi, Kreeka ja Portugali kõrgliigade tasemed on nüüd küll raudselt paremad kui Liga Adelante, 2.Bundesliga või Serie B. Turkcell Süper Lig'i puhul olen ma kindel, et see on parem ka Championshipist.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                    Tahtsin lihtsalt mainida, et Türgi, Kreeka ja Portugali kõrgliigade tasemed on nüüd küll raudselt paremad kui Liga Adelante, 2.Bundesliga või Serie B. Turkcell Süper Lig'i puhul olen ma kindel, et see on parem ka Championshipist.
                    Türgi liiga tervikuna võib neist kolmest (koos Kreeka ja Portugliga võrreldes) isegi kõige suurema potensiaaliga olla. Suur rahvaarv ja analoogselt Venemaaga liikuma hakanud suured rahad kohalikus vutitööstuses loovad arenguks soodsa pinnase. Lisaks on neil välismängijatele piirangud ning see lubab kohalikel palluritel areneda.

                    Nimetet kolme riigi tippklubid on tugevamad nii championshipi või 2 bundesliga ükskõik millisest satsist, kuid kui võtta keskmist taset-teha minimaavõistlused mõlema liiga kõikide klubide vahel (1 koht turkcellist 1 kohaga 2 bundesligas jne), siis ma enam nii kindel poleks.
                    Wij komen terug met de cup in de hands

                    Kommentaar


                      See välismängijate piirang on iseenesest kaheldava väärtusega asi.

                      Ma Portugali ja Kreeka kohalt ei oska nii öelda, aga Türgi liiga kohapealt olen ma siiski suht kindel, et eelmise aasta 14. Augsburg saaks vastavalt samal positsioonil lõpetanud Konyaspori käest pähe jne.

                      Kommentaar


                        natuke vale teema vist või mis ?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LittleGreenDevil Vaata postitust
                          natuke vale teema vist või mis ?
                          Õige märkus. Kippus veidi teemast välja minema küll, aga liigade võrdlemise kohta tuleks ilmselt eraldi teema üles panna. Mitte küll siia sektsiooni. Huvitav filosofeerimine saaks olema.
                          Wij komen terug met de cup in de hands

                          Kommentaar


                            Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                            Kuigi see ei viita taseme tugevusele, kuid jalgpallihuvist riigis annab märku ka publikuarv liigamängudel. Eredivisies oli see eelmisel hooajal üle 18 tuhande, Portugali üle 10 tuhande (võrreldav skandinaavia liigade vastavate näitajatega). Mis on minu jaks täielik müstika, arvestades sealset suurepärast kliimat.

                            Portugali puhul tuleb päris kindlasti mängu see seik et riik ise on ju võrreldes Hollandiga ikkagi vaene. Klubid on kindlasti rahakad, aga kui rahvas on vaene, siis pole miskit teha. Siinjuures oleks hulga huvitavam uurida, kui paljud portugaallased jälgivad oma klubijalgpalli ja ma julgen arvata (nähes kui populaarsed on vutiülekanded ja ka vutiajalehed), et see on ikka tunduvalt laiahaardelisem kui see 10000 pealtvaatajat seal keskmiselt statal. Paljudele portugaallastele on üks pilet mängule võrdeline päevapalgaga. Objektiivsemat infi annab ehk see, et maailma suurima fänniarmeega on ju Benfica, mida kinnitab ka Guinnessi rekordite raamat.

                            aga veelkord sorri offtopicu eest.
                            kes tahab, võib avada sellelaadse teema kusagile mujale ja äkki kopida selle arutelu kuidagi sinna?
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jaak Vaata postitust
                              pisut selgust teemasse:

                              FC Levadia ründaja Tarmo Kink ei võtnud vastu Rumeenia kõrgliigaklubi lepingupakkumist. Kevadel Rumeenia meistriliigas 18 esinduse seas 14. kohaga lõpetanud Buzău FC Gloria teavitas läinud reedel Levadiat soovist omandada nii kiiresti kui võimalik Kingi mängijaõigused ning pakkus pallurile kolme-aastast lepingut.

                              Veidi hägusemaks teemat...
                              kõlakad käivad,et Kink lendas koos Kristaliga täna Bucharesti..Niipalju siis kindlast EI-st..Vaevalt ,et ta sinna päevitama läks,pigem siiski klubi tsekkama..nii et ootame uusi uudiseid
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rauno Vaata postitust
                                Veidi hägusemaks teemat...
                                kõlakad käivad,et Kink lendas koos Kristaliga täna Bucharesti..Niipalju siis kindlast EI-st..Vaevalt ,et ta sinna päevitama läks,pigem siiski klubi tsekkama..nii et ootame uusi uudiseid
                                Steua oleks juba asjalik
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X