320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ungarisse siirdumisest pole midagi uuemat kuulda?
    vaatasin täna mänge ning minu arvates on tal viimane aeg Eestist ära minna. kuhugi mujale, kus on teine keskkond. ehk siis saaks ka uue hingamise ja mängutuju ...
    edu talle

    Kommentaar


      Algselt postitas willane Vaata postitust
      Ungarisse siirdumisest pole midagi uuemat kuulda?
      vaatasin täna mänge ning minu arvates on tal viimane aeg Eestist ära minna. kuhugi mujale, kus on teine keskkond. ehk siis saaks ka uue hingamise ja mängutuju ...
      edu talle
      vahepeal oli juttu et ta peab vastuse andma jaanuari alguses.klubi ju tahab kinki aga tema ise peab otsustama et kas läheb või ei.sisovi minek pidi kindel olema
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Otsus on ammu tehtud.

        Kommentaar


          No, mis otsus see siis on?

          Kommentaar


            Otsuse osa oli ka sulle seda mitte öelda. Sorry.

            Kommentaar


              Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
              Otsuse osa oli ka sulle seda mitte öelda. Sorry.
              ütle mulle siis.
              FC Flora

              Kommentaar


                Ütle, mida sa siis öelda ei tohi. Kas ei tohi öelda, et läheb või ei tohi öelda, et jääb?

                Kommentaar


                  Noh, nii palju kui mina 8nda inimese kaudu kuulnud olen, ei lähe ta Ungarisse.

                  Kommentaar


                    Teeb pimedas paremameelega kellegagi 1 vs 1 . Aga kokkuvõttes kui nii, siis minu arvates õige otsus, mänguline tase võimaldab kindlasti tugevamat võistkonda.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                      Noh, nii palju kui mina 8nda inimese kaudu kuulnud olen, ei lähe ta Ungarisse.
                      Õige kah, varsti tuleb ju pakkumine Barcelonalt, Realilt, Arsenalilt, Manchesterilt ja kõigilt teistelt änksadelt suurtelt klubidelt.
                      Which ship has never docked at Liverpool?
                      The Premiership.

                      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        Teeb pimedas paremameelega kellegagi 1 vs 1 . Aga kokkuvõttes kui nii, siis minu arvates õige otsus, mänguline tase võimaldab kindlasti tugevamat võistkonda.
                        kas selle vasaku jala löögiga. muud Aastalõputurniiril ei otsinud, kui saaks sellega löögile. paraku Eestis teab seda iga jalgpallur

                        Kommentaar


                          Algselt postitas willane Vaata postitust
                          kas selle vasaku jala löögiga. muud Aastalõputurniiril ei otsinud, kui saaks sellega löögile. paraku Eestis teab seda iga jalgpallur
                          Iga jalgpallur võib ju teada, aga kui paljud seda takistada suudavad?

                          Kommentaar


                            vastust nägime ju saalis ...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas willane Vaata postitust
                              vastust nägime ju saalis ...
                              vähemalt on teie poeg mõlemajalgne ning seda nägime samuti saalis

                              Kommentaar


                                sul läks teemast mööda? minu pojal on küll ja küll veel vaja tööd teha, et paremaks saada

                                olen Tarmot 10 viimast aastat jälginud ja soovin talle edu.
                                usun, et ta peaks siit jalkakeskkonnast minema saama. tema enda arengu ja edasise karjääri pärast. nagu ta sõber Purje sai minema ja tegi Soomes hea hooaja.
                                siin liiga suur täht, turniiril vaidles treener Prinsi otsuse vastu jms.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X