320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

    kena lugu küll aga mingi vene link] näitab küll, et mäng toimub 28.
    “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

      no igal juhul on kaks mängu läbi saanud ja kaks prageu käivad... Torpedo Moscowst pole sõnagi... elame näeme:P
      minge Kingissepa praami peale

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

        Nüüd on siis paranadus \"Livescore\"is sisse viidud ja mäng toimub ikkagist 28. kell 17 kohaliku aja järgi, mis peaks siis meie aja järgi 16 olema kui ma ei eksi. Pöidalad pihku!
        “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

          Torpedo kaotas Rotorile 2:0.
          Oper käis platsil, kuid ei ole teada kaua ta seal oli. Njah.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

            Oper oli põhis olnud ja isegi värava löönud, aga kohtunik imes kuskilt suluseisu välja.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

              järelikult ei olnud värav..

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

                kas siis mitte keegi ei tunne siirast rõõmu selle yle, et Pareiko hoidis värava tyhja?

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

                  Originally posted by Loca


                  kas siis mitte keegi ei tunne siirast rõõmu selle yle, et Pareiko hoidis värava tyhja?
                  Ses suhtes, et siirast rõõmu ei tunne, kuid südame teeb soojaks siiski.

                  Aga ideaalne stsenaarium oleks olnud see, et Oper lööb värava ning Pareiko tõrjub mõne teise Torpedo ründaja pendla. Pareikolt väravat paluda pole muidugi peale Poominatorit mingi patt enam. Pareikoraator, kõlaks kentsakalt...

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

                    Ma hakkan vaikselt küll kannatust kaotama. Ei ole väravaid, Opi, ei ole. Aga lootust ei kaota. Ja ehk ei kaota lootust ja usku ka Torpedo treenerid ja fännid. Jamasti küll igal juhul. Või on mul midagi kahe silma vahele jäänud - äkki ikka on ühe värava löönud? Samas - ka staarforward Raul Conzalesel oli paar aastat tagasi sarnane väravatepõud (mitte küll nii pikk).

                    its sammetaim!!!

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

                      Minu arust sa ei tea millest räägid.
                      Oper on väljakule saanud kogu aeg ainult vahetustest.
                      Väljakul olles, ei anna partnerid Operile passi.
                      Miks? Kas treener seda ei näe?
                      Loomulikult näeb.

                      Tähendab midagi on lahti meeskonna sees. Ja treeneriga.

                      Oper teeb , mis teha annab.

                      Loomulikult üllatab, et Oper Torpeedos sellise supi sisse sattus.
                      Sellest ka Operi tavalisest närvilisem käitumine väljakul, kollased kaardid.
                      On ta ju lihtne poiss

                      Arvan, et pärast hooaega vahetatakse treener välja, ehk läheb Operil kergemaks.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

                        Olgu ,mis on aga enamik meist hoiab ikkagi Andresele pöialt ja küll need väravad ka peatselt tulevad. Taanis sai ilmselt hea elu peal natuke liiga kaua istutud ja karm vene tegelikkus lõi jalad hetkeks alt
                        Opil on töövõimet ja kindlasti on ta suuteline juurde õppima . Peaasi ,et ise usku ei kaota.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

                          Originally posted by hullpaks

                          Või on mul midagi kahe silma vahele jäänud - äkki ikka on ühe värava löönud? Samas - ka staarforward Raul Conzalesel oli paar aastat tagasi sarnane väravatepõud (mitte küll nii pikk).
                          Opi on jah ühe väravaga maha siiski saanud - UEFA karikasarjas San Marino klubi Domagnano vastu õnnestus tal koll ära teha.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

                            Originally posted by winnie


                            Minu arust sa ei tea millest räägid.
                            Oper on väljakule saanud kogu aeg ainult vahetustest.
                            Väljakul olles, ei anna partnerid Operile passi.
                            Miks? Kas treener seda ei näe?
                            Loomulikult näeb.

                            Tähendab midagi on lahti meeskonna sees. Ja treeneriga.

                            Oper teeb , mis teha annab.

                            Loomulikult üllatab, et Oper Torpeedos sellise supi sisse sattus.
                            Sellest ka Operi tavalisest närvilisem käitumine väljakul, kollased kaardid.
                            On ta ju lihtne poiss

                            Arvan, et pärast hooaega vahetatakse treener välja, ehk läheb Operil kergemaks.
                            Tegelikult on nii, et ma tean alati, millest räägin.
                            Oper on tõesti löönud ühe värava San Marino klubi vastu. Mõlemas mängus selle klubi vastu oli ta sees terve mängu.
                            Venemaa liigas on Opi mänginud korduvalt umbkaudu pool tundi mängus (5 mängus vähemalt). Pealegi on puhanuna suhteliselt lihtsam teisel poolajal väravat lüüa. Kui just ei ole seda tüüpi mängija, kellele vahetusest mängu sulamine on raske (minu, aga ka väidetavalt Maradona ja Mendieta miinus näiteks).
                            Opi pole löönud väravat ka tol hetkel mänguliselt nõrgemate vastaste vastu (Torpedo-Metallurgi vastu, mille Torpedo võitis 3-0, Opi sees 35 minti; San Marino Domagnano vastu esimeses mängus, kus Opi mängis terve mängu, Torpedo võitis 5-0 aga Opi väravat ei löönud).
                            See, et mees söötu ei saa, on pool tõde. Jah, Opi saab vähem söötu, kui Eesti koondise või Aalborgi eest mängides, aga väita, et ta ikka üldse söötu ei saa, on ka jama. Olen näinud 3 mängu (Zeniidi, Uralani ja Spartaki vastu), ja Opi on jätnud tavalisest kahvatuma mulje. Loomulikult on ka teised mängijad käitunud rumalalt ja mõned korrad ei saanud Oper tõesti heal positsioonil söötu.
                            Treeneri pähe me ei näe. Kas ta peaks ründejoonised Operi järgi ümber tegema, ei oskagi öelda. Või arvad sa, et sellisel tasemel toimub mängus kõik juhuslikult?
                            Mis ma tahan öelda - sa võid küll tohutu Operi fänn olla, aga kui see hakkab objektiivsust varjutama, on pahasti. Isiklikult mina usun, et Opi lööb üsna pea värava ja tuleb madalseisust välja. Aga igal juhul olen mina veidi korrigeerinud oma arvamust Andres Operist. Maha ma teda veel mingil juhul ei kanna.

                            its sammetaim!!!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

                              Originally posted by clever


                              Oper oli põhis olnud ja isegi värava löönud, aga kohtunik imes kuskilt suluseisu välja.
                              Oper tänagi Lokomotivi vastu põhis. Lõi 2. minutil värava (\"krasavets\", kui kommentaatori sõnu kasutada)....aga JÄLLE võeti suluseis

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

                                Originally posted by Jaak


                                Originally posted by clever


                                Oper oli põhis olnud ja isegi värava löönud, aga kohtunik imes kuskilt suluseisu välja.
                                Oper tänagi Lokomotivi vastu põhis. Lõi 2. minutil värava (\"krasavets\", kui kommentaatori sõnu kasutada)....aga JÄLLE võeti suluseis
                                Saaga jätkub:

                                49. Semshov 1:0 Torpedo juhtima
                                52. Oper läheb 1:1 väravavahiga...viimane tõrjub
                                53. Nurgalöök, Oper lööb latti ja seejärel ei saa palli tühja väravasse.
                                ...
                                79. minutil Oper vahetatakse välja. Värav siis sedakordagi löömata, kuid meie mees on tunnistatud mängu parimaks!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X