320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

    pärast Opi kolli tekkis kohe tõsine huvi seisu järele Venemaal. See näeb välja järgmine:

    1 CSKA Moskva 27 55
    --------------------------
    7 Shinnik 28 44
    8 Krylya Sovetov 28 39
    9 Torpedo Moskva 28 39
    10 Spartak Moskva 27 35
    11 Rostov 28 33
    12 Rotor 28 29
    13 Spartak-Alania 28 27
    14 Torpedo-Metallurg 28 26
    15 Uralan 28 25
    16 Chernomorets 28 21

    ja peagi hakkab Kinki koduklubi mängima kodustaadionil liidriga.
    nagu näha pole estlaste klubidel erilis väljavaateid järgmisel hooajal euromurule. Vaevalt, et Intertotossegi saavad. Kui keegi eestlane just mingit kasulikku klubivahetust ei tee, siis järgmine hooaeg mängivad eurosarjades vaid Terja ja Rooba.
    minge Kingissepa praami peale

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

      See on Opi esimene ametlik Vene liiga värav. ÕNNITLUSED!!!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

        soccerneti uudiste kommentaaridesse oli üks mees pannud ka lingi opi uefa cupi kollist, juhuks kui te seda sealt veel leidnud pole.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

          Originally posted by fittibaldi


          soccerneti uudiste kommentaaridesse oli üks mees pannud ka lingi opi uefa cupi kollist, juhuks kui te seda sealt veel leidnud pole.
          mul lõpeb selle downloadmine kusagil poole peal ära, ning faili ei suuda mängitada. milles värk, on veel kellelgi nii?

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

            Mul teeb WM Player küll faili lahti, kuid pilt liikuma ei hakka, st. tuleb ainult alguse pilt ette ja kõik. Oskab keegi aidata?

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

              Pakun, et peab ... kaua ... ootama.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

                Originally posted by FCOperBK
                nagu näha pole estlaste klubidel erilis väljavaateid järgmisel hooajal euromurule. Vaevalt, et Intertotossegi saavad. Kui keegi eestlane just mingit kasulikku klubivahetust ei tee, siis järgmine hooaeg mängivad eurosarjades vaid Terja ja Rooba.
                aga aega ju ometigist veel on .. eks paistab.

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

                  panin selle kolli eestisse üles .. see vene server oli väga aeglane ja ebastabiilne

                  http://www.hot.ee/palaceee/jalka/operikoll.avi

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

                    Siuke tüüpiline Operi koll.Pall antakse kaitsjate selja taha et, Oper saaks palli jooksu peale peale(a la Eesti-Holland).Oper on ju hea mängija siukesle meekonnale kes mängib rohkem kontrate peale.
                    Ei tea kas torpeedolastele on trenni tehtud ja hakkab selgeks saama mismoodi Operile peab mängima et tast kasu ikka tõuseks.
                    Vaevalt.Venelastel on vaja oma lühikest söötu harjutada ja sööt peab ikka jalga minema et siis mees teeks paar vinti ja sööt järgmisele jne jne.
                    Ehh, eks see ole mu lihtsustunud maailmanägemine aga venkud on minu arust üks imelik rahvas.Ei mina sellest \"vene hingest\" aru saa.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

                      eile sai rtr- pealt vaadatud saadet futbol rossija
                      näitas ka mõlemaid opi löödud väravaid. st. siis cska vastu uefa cup\'s ja vene meistriliigas löödud esimest väravat.

                      meistriliiga värav nägi välja peaegu samasugune kui see mille ta lõi venemaa vastu wesimesena.võib ka vist öelda siis et tüüpiline opi värav.
                      sigpic

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

                        Originally posted by jansa


                        ... minu kaudu oleks võimalik Opi käest otse võimalik särke tellida ja koos autogrammiga kui soovite... Ma uurin veic neid hindasi ja riputan siis siia ülesse kui huvi piisavalt suur...
                        P.S. Postitus kulusi ei kaasne
                        Võtan teema uuesti üles, kuna miskipärast olen kindel, et huvilisi Operi nänni ning miks mitte ka Kinki oma vastu on. Olen uurinud netist tellimisvõimalusi ja tegelikult nänniga tegelevaid poode Venemaal on (nt. www.fanshop.ru ), kuid samas ei ärata need eriti kõrget turvalisust.

                        Kui keegi on lähiajal Moskvasse minemas, andku märku!

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA

                          Originally posted by Jux


                          Originally posted by jansa


                          ... minu kaudu oleks võimalik Opi käest otse võimalik särke tellida ja koos autogrammiga kui soovite... Ma uurin veic neid hindasi ja riputan siis siia ülesse kui huvi piisavalt suur...
                          P.S. Postitus kulusi ei kaasne
                          Võtan teema uuesti üles, kuna miskipärast olen kindel, et huvilisi Operi nänni ning miks mitte ka Kinki oma vastu on. Olen uurinud netist tellimisvõimalusi ja tegelikult nänniga tegelevaid poode Venemaal on (nt. www.fanshop.ru ), kuid samas ei ärata need eriti kõrget turvalisust.

                          Kui keegi on lähiajal Moskvasse minemas, andku märku!
                          Vaatasin seda linki, vene keelt ei mõista - seega tahaks teada, et kas saab särgi hind olla 450 rublat???? See ju suht utoopia või nii!!??

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

                            Lihtsalt Venes hinnad soodsamad (normaalsemad kui meil). Näiteks õnnestus mul osta üle-eelmine aasta Moskvast Vene koondise valge originaal Nike 530 rubla eest. Nike esinduskauplusest. Turusärgid maksid 100-200 rubla.



                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

                              No kui sellise hinnaga ja veel ilma postikuluta saaks Torpedo särgi, siis oleks kindlalt sees!!!

                              Kas keegi seda teab, millal Torpedo viimati selle musta särgiga mängis?? Mina ei ole igatahes sellist mängu veel näinud!!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

                                põhjus miks nii odavad on seal sest need on vuhvlid.. vene omad vist mitte aga vaadake näiteks inglise liiga alla..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X