320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

    Originally posted by Man U


    Krt on see siis tõesti tõsi we, et Oper läheb Venemaale mängima????
    Näiteks aastane leping, enda näitamine UEFA karikasarjas, ja tere tulemast tippliiga?
    Venelased on võimelised müüma Operi heasse klubisse, kui Oper midagi ka näitab.
    Taanis valitseva vaenuliku suhtumise tõttu välismaalstesse , pole neil Taani meeste kõrval shansi tippliigadesse pääseda.

    Kommentaar


      #17
      Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

      Originally posted by Epic

      PS!Ma ei mõika vene keelt!
      krt, epic, mis keeli t2nap2eval koolis 6pitakse?

      vaba t6lge
      -Torpeedosse saabusid Ossipov ja Oper-
      ylevaatusele Torpeedosse saabusid Piiteri Zeniidi poolkaitsja Ossipov ja Taani Aalborgi ryndaja eestlane Oper. Ossipov pandi mitte ammu Zeniidi poolt, kelle eest ta sel hooajal pidas 8 m2ngu, myygilehele. Eestlane Oper on tuntud selle poolest, et m2rtsis eelmisel a-l l6i vene koondisele 2 v2ravat s6prusm2ngus: kokkuv6ttes eestlased v6itsid 2:1. Kokku on Oper 80 m2nguga koondise eest l88nud 23 v2ravat, teatab meie korrespondent Sergei Jegorov. 25-a Oper (185cm, 75kg) m2ngis Aalborgi eest 135 matshi, milles l6i 31 v2ravat



      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        #18
        Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

        Originally posted by vaikiv mees


        Originally posted by Epic

        PS!Ma ei mõika vene keelt!
        krt, epic, mis keeli t2nap2eval koolis 6pitakse?

        inglise keel, saksa keel, eesti keel, vene keel

        Kommentaar


          #19
          Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

          Moskva Torpeedo on igatahes etem ,kui prse kukkunud Aalborg.
          Ja Opile tuleks ainult edu soovida.
          FCF Forever

          Kommentaar


            #20
            Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

            täitsa äge ju, ma ei saa aru, miks on nii negatiivne suhtumine vene jalgpalli... pole ju teine eriti madalal tasemel. venemaa tippklubid on raudselt kõrgemal tasemel kui aalborg. või mis. hea ma arvan et oper sai oma klubivahetuse.
            LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

            Kommentaar


              #21
              Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

              Originally posted by Peku


              hea ma arvan et oper sai oma klubivahetuse.
              Pole ta veel midagi saanud, testimisel alles. Venemaale minek vaevalt samm tagasi on, aga ise arvan, et seda ei juhtu.
              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

              Kommentaar


                #22
                Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

                nii tuleb mul varsti telekasse vene telekanalid muretseda

                Kommentaar


                  #23
                  Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

                  Rahu kõik jalgpallisõbrad :P Oper pole veel kuhugi siirdunud, kuigi isiklikult loodan ka, et ta vene tippliigasse suunduks, vähemalt korrakski, sest ta liiga kaua seal aalborgis kopitanud, mis viimasel ajal veel eriti nõrgaks jäänud, kuna vahepeal oldi ju isegi Taani liigas punases tsoonis, kuid hooaja lõpu poole ikkagi stabiilsemaks mindi ja vist kuuendaks tuldi. Ning muidugi on need põhjamaade liigad nõrgemad ka, kui vene liiga. Torpedo rivistuses saaks ta ka UEFA karikasarjas ju mängida ootame aga pingsalt Operi klubivahetust ja vaatame, kus ta oma karjääri jätkab..?

                  Kommentaar


                    #24
                    Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

                    Palju Torpeedo keskmine pealtvaatajate arv on mängus? 1000? 2000? Kui ma ei eksi siis on see üks väiksemaid venemaal kõrgliigas. Oskab kegi ütelda?
                    memer of Gaskoff fan club

                    Kommentaar


                      #25
                      Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

                      Originally posted by indrek


                      Palju Torpeedo keskmine pealtvaatajate arv on mängus? 1000? 2000? Kui ma ei eksi siis on see üks väiksemaid venemaal kõrgliigas. Oskab kegi ütelda?
                      Nojaa seda ma nüüd ei tea, kuid seal paremad võimalused ikka, kui Aalborgis, kuna UEFA karikasarjas on võimalik silma jääda ja sealt edasigi minna. Torpeedo ikkagi parem klubi on, kui Aalborg ja Vene meistriliiga tugevamal tasemel ka.

                      Kommentaar


                        #26
                        Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

                        Originally posted by indrek


                        Palju Torpeedo keskmine pealtvaatajate arv on mängus? 1000? 2000? Kui ma ei eksi siis on see üks väiksemaid venemaal kõrgliigas. Oskab kegi ütelda?
                        ma ei tea palju seal mänge vaatamas käib , aga staadionil on küll kohti 84745

                        Kommentaar


                          #27
                          Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

                          Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS
                          POHLAK närvis - Järjekordne Tiiduse õpilane Moskvas
                          A üldse, miks Pohlak peaks närvis olema-tal ju omad (rahalised) huvid mängus
                          Ja kui Opi minek allveelaevnike sekka õnnestub, siis üks, kes kasu saab on kindlalt see lastekirjanik.:P

                          Kommentaar


                            #28
                            Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

                            Kui kalli pakkumise Torpedo üldse AaB\'le tegi? Flora peaks mingi osa sealt kindlasti saama. Igatahes Torpedo keskmine pealtvaatajate arv sel hooajal on tõesti kõige väiksem ehk siis 3200 (http://european-football-statistics.co.uk/attn/2003/averus.htm).

                            Kommentaar


                              #29
                              Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

                              Originally posted by malagar


                              ma ei tea palju seal mänge vaatamas käib , aga staadionil on küll kohti 84745
                              kas tõesti 85 tuhat istekohta, see siis tõesti väga suur väljak on... ja pealtvaatajaid pidi ainult 3200 käima, prontsent ikka väga väike on

                              Kommentaar


                                #30
                                Replying to Topic \'Andres Oper - MOSKVA TORPEEDOS\'

                                Lushniki on Moskva 1980-ndate Olümpiamängude jaoks ehitatud staadion.Ja suur on ta tõesti. Eelmine aasta oli see Spartaki kodustaadion , mingil põhjusel on nad
                                Torpedoga staadionid ära vahetanud (Spartaki kodustaadion on nüüd staadion Torpeedo 13,600 pealtvaatajat).Hetkel on Torpeedo küll 10-ndal kohal , aga vahe 5ndaga on vaid 3 punkti. Torpeedo selle aasta tulemused siin.. Huvitav on see , et võidetud on nii Spartakki kui Lokomotiivi , samas kaotused Rotorilt ja Rubinilt näiteks. Uefa Cup-is tuleb vastaseks (14 August 2003 kell 20:00 )
                                San Marino klubi Domagnano , nii et edasipääs on suhteliselt kindel.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X