320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kes seda tegema hakkaks ? Miks seda juba praegu ei ole olemas ?

    Kommentaar


      Miks seda praegu vaja oleks, Vovotška.

      Kommentaar


        Ega ei olegi vaja, mina olen Soccernetiga jumala rahul, lihtsalt siin käidi selline variant välja, et siis tehtakse uus. Ma lihtsalt üritasin inimesed mõtlema panna, et pole midagi nii kerget selllise asja tegemisel, et lihtsalt võtad kätte ja teed ära

        Kommentaar


          Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!


          noorem ojamaa ja üks teine poiss siis blackburni testimisele
          www.netsoccer2.com

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Aga mis Sa nüüd arvad, et kõik horvaatlased on nii head, et absoluutselt kõiki tahetakse välisliigadesse osta?
            Ei tea, ei tunne.

            Kommentaar


              Algselt postitas rainer44 Vaata postitust
              http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=354389

              noorem ojamaa ja üks teine poiss siis blackburni testimisele
              Ma arvan, et sellist asja ei peaks ajakirjanduses avaldama. Nad on 14 - keda huvitab?

              Kommentaar


                Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                Ma arvan, et sellist asja ei peaks ajakirjanduses avaldama. Nad on 14 - keda huvitab?
                Oot varsti tuleb pedro ja tahab neid a koondises näha.

                http://www.last.fm/user/kurat_

                Kommentaar


                  hehehe

                  "aga nad on ju mu sõpsud nad peavad koondisesse saama"

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Jürvi-Hool Vaata postitust
                    Ma arvan, et sellist asja ei peaks ajakirjanduses avaldama. Nad on 14 - keda huvitab?
                    Keda huvitab, et sind need tüübid ei huvita? Tahad parem lugeda uudiseid selle kohta, kuidas surnuist üles ärganud pedofiil Tallinna linna peal patseerimas käib või?
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dareth Vaata postitust
                      Tahad parem lugeda uudiseid selle kohta, kuidas surnuist üles ärganud pedofiil Tallinna linna peal patseerimas käib või?
                      Miks ta küll endast lugema peaks?
                      The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                      Kommentaar


                        ajakirjandus on neljas võim. ja ajakirjanikud otsustavad, milline uudis ületab uudisekünnist , milline mitte. nii on

                        Kommentaar


                          millal siis mehed sotimaale uuesti testima lähevad??
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                            millal siis mehed sotimaale uuesti testima lähevad??
                            siis kui Slava vormis on

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                              siis kui Slava vormis on
                              Ja see juhtub???

                              aga kuidas muidu sotimaal meestega rahule jäädi?
                              Ning eestimees kas on teiste kohta ka uudiseid tulemas?
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                Ja see juhtub???

                                aga kuidas muidu sotimaal meestega rahule jäädi?
                                Ning eestimees kas on teiste kohta ka uudiseid tulemas?
                                1. noo nii ruttu, kui võimalik.

                                2. peab tulema

                                Kommentaar

                                Working...
                                X