320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    vist on omamoodi rekord,et veel enne,kui talvine üleminekuperiood ametlikult algab, on 4 eestlast juba välismaale siirdunud.

    Kommentaar


      Vanna, Vunk, Slava ja kes see neljas on?

      Kommentaar


        Algselt postitas Felipe Vaata postitust
        Vanna, Vunk, Slava ja kes see neljas on?
        sander puri

        Kommentaar


          Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
          sander puri
          Kuidas ma küll Sannu sain ära unustada

          Kui nüüd vaadata veel siin koosseise ja asju ning kes ka enne välismaal pallinud, siis välismaale oleks veel võimalik nii mõnigi mängija saata:

          FC Levadia
          Tihhon Šisov ja Taijo Teniste oleksid sellised kindlamad variandid, kuid nii Gussev kui ka Neemelo on välismaal aastaid mänginud miks mitte ka nende poolt väikene üllatus.

          FC Flora
          Mihkel Aksalul tiirutab Inglismaal loodetavasti ka tema lahkub, Mošnikov käis Šotimaal testimisel, nemad tunduvad olevat vähemalt mulle Flora järgmised müügiartiklid

          Nõmme Kalju
          Minu teada hetkel lepinguta Hurt ja Novikov oleksid samuti välismaa klubides vägagi arvestatavad lisajõud. Rõškevitski käis siin suvel testimisel Bulgaarias vist kui ma ei eksi, taset tal on kuskil madalamas liigas nt Superettanis v Addecoligaenis saaks vabalt hakkama nagu ka Tõnis Kaukvere, aga see minu arvamus.


          Vnoo see selleks materjali on.

          Kommentaar


            Algselt postitas Felipe Vaata postitust
            Noo Lemsalu käis ka ´98 vist Liverpooli juures kui ei eksi...
            Võimalik - eks neid uhkeid testimisi on teisigi.
            Paraku testimine enamasti lepingut ei tähenda.

            Kommentaar


              kas keegi mäletab, mis klubidega (kui üldse?) on mosnikovi seostatud, tegeleb flora talle kosilase otsimisega üldse? aastalõpu turnal jättis küll väga hea mulje tema hetkevorm.

              Kommentaar


                St. Johnstone'is käis ju testimisel, aga ei usu, et sealt midagi tuleb.

                Kommentaar


                  Ma arvan et Alliku läheb tuleva suvel , v talvel kusagile välisklubisse... eks oleneb ka palju floras mänguaega saab , aga florast on väga kerge juba minema saada, nagu Tamm, Anier jne ka näitasid... tuleb ainult veel iga trenn kõvasti tööd teha , ja mängus endast parim anda.

                  Kommentaar


                    Aksalu tõenäoliselt teenib lepingu

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kutt Vaata postitust
                      Aksalu tõenäoliselt teenib lepingu
                      selliseid lauseid siia tihti visatud ... kas sul on info, et saab või sisetunne ütleb. kui sisetunne, siis ära parem postita

                      Kommentaar


                        Hansa Rostock testib Joel Lindperet


                        Kodulehekülje info siit.

                        Kommentaar


                          No Hansasse lepingu teenimine oleks kindlasti samm edasi Norra liigaga võrreldes. Kas peale Lemsalu 1996/1997 aasta hooaega Mainzis siis teine eestlane 2 BL-s.

                          Kummaline, et siiamaani alates iseseisvumisest pole Eestile geograafiliselt kõige lähemal asuvasse tõelisesse Euroopa Tippliigasse veel ainsamatki maarjamaa poega suutnud lepingut teenida. Hansa küll aste madalamal, kuid asub ju Rostock suisa sama mere teises otsas.

                          Raiot oleks oodanud selle paari aasta taguse inglise klubide haibi asemel BL klubide ustele koputamas. Praegu ilmselt vanuse kasvades on keerulisem kontrahti teeenida.
                          Wij komen terug met de cup in de hands

                          Kommentaar


                            Nõmme Kaljust siirdusid siis Martin Hurt (!!!) ja Diego Douglas Balbinot (niisama mainin) Ungari kõrgliiga klubisse Nyíregyháza Spartacus.

                            Allikas: http://www.szpari.hu/szparihu-hirek/...06_523711.html

                            Mõlemad sõlmisid 2,5 aastased lepingud.

                            Kommentaar


                              See üleminekuaken on siiani ikka päris viljakas olnud:Puri, Zahovaiko, Vunk, Vanna ja nüüd Hurt.

                              +kui Aksalu Sheffieldi saaks oleks super

                              Kommentaar


                                Loodaks lahkumas näha veel ka Tenistet ja Mošnikovi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X