320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Usun, et Rättel veab Šoti liiga taseme vabalt välja, iseküsimus on see kas kitsid saareriigi inimesed on nõus ta eest raha välja käima. Mets FCK-sse seda ma ei usu.

    Kommentaar


      Algselt postitas Felipe Vaata postitust
      Usun, et Rättel veab Šoti liiga taseme vabalt välja, iseküsimus on see kas kitsid saareriigi inimesed on nõus ta eest raha välja käima. Mets FCK-sse seda ma ei usu.
      No Mets ongi juba Eestis tagasi.

      Eelmisel aastal kui Örebro otsis omale ründajat, siis Levadia soovis Rätteli eest saada 150 tuhat eurot. Sellega ka huvi kadus
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        150k see on ka šotlastele üle jõu käiv minu arvates. Kas Levadial samaväärset asendust üldse oleks?

        Kommentaar


          kas Metsa osas endiselt vaikus? või tuli ka isiklik pakkumine itaallastelt?

          Kommentaar


            Mis tasemel liigaga küll tegu võib olla? http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/....d?id=66580619
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Samas näiteks üks Leedu koondislane mängib Singapuri liigas

              Kommentaar


                Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                Samas näiteks üks Leedu koondislane mängib Singapuri liigas
                Singapuri võrrelda Tadžikinistaga on umbes sama kui võrrelda Eestit Saksamaaga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Singapuri võrrelda Tadžikinistaga on umbes sama kui võrrelda Eestit Saksamaaga.
                  5.5 miljoniline tehnoloogiliselt äärmiselt arenenud linnriik, kus põhiosa elanikkonnast hiinlased vs 8 miljoniline islamimaa; mõlemad aastakümneid olnud ühe parteilise valitsemise all;

                  mis loogika järgi neid saksaks või eestiks peetakse... üldse ei vea otsi kokku.
                  Seisan üksi mere ääres
                  jalas kollased sandaalid
                  valged, merevahust sääred
                  hüüan: "Elagu skandaalid!"

                  Kommentaar


                    Kas Stepanjan müüdi maha või mismõttes lihtsalt läks ära? Leping tal ju ei lõppenud.
                    "Ainult Ghana koondise mängijad on mustanahalised, ülejäänud on neegrid"

                    Kommentaar


                      Tõesti arvad, et Stepanjan oli Kalevis lepinguline proff?

                      Kommentaar


                        Rasmus Tauts @RTauts Protected account
                        5h

                        homme siis nädalaks wolfsburgi #trial

                        Kommentaar


                          Rättel nüüd Tuneesia meistri juures: http://ohtuleht.ee/545931

                          Kommentaar


                            Võib olla nüüd natukene vara alustada, aga hooaeg on sisuliselt lõppenud minu jaoks, pronks tuleb eeldatavasti Sillamäele ning Üleminekumängudele lähevad Tammeka kutid.

                            Enne igat talve tekib küsimus, kes oleks piisavalt hea, et liikuda välismaale mängima ning suudaks seal ka hakkama saada.

                            Levadiast näen mina ainult kolme inimest hetkel kes oleks potensiaalsed minejad.

                            Igor Subbotin
                            Aleksandr Dmitrijev
                            Dmitri Kruglov

                            Kaljust tuleb kaks nime, aga ma ei usu, et nendestki kumbki piiri taha siirdub vaid jäävad mõlemad ka järgmise hooaja (miks mitte karjääri) lõpuni meie õlleliigasse.

                            Ken Kallaste
                            Eino Puri

                            Sillamäelt on küsimärk 29-aastane Martin Vunk, ma ei usu et tema Sillamäele jääb ning arvan et mingi klubivahetuse teeb ta kindlasti uuel hooajal ära, millise seda eitea.

                            Flora on punt täis atraktiivseid huvitava mänguga noori, aga peale Sappineni ei näe sealt kedagi tõusmas. Kustuvad nagu kõik Indremitted jne. Kas Sappinenile mingi akadeemia praeguses vanuses ei oleks hea lahendus nt Inglismaal või Itaalias?

                            Mida Teie arvate?

                            Ülejäänutele, kes suudavad paremasse liigasse liikuda kui Soome Ykkönen siis aplaus minu poolt.

                            Kommentaar


                              Subbotin ju pikendas Levadiaga lepingut alles hiljuti..

                              Kommentaar


                                Kindlasti on seal mingi punkt ka välismaale siirdumisega, sest ma ei usu, et ta siia kauaks tahab jääda. Pikendamata jätmine oleks tähendanud ka pingile langemist või duublis mängimist nagu siin 2007 v 2008 oli kui Vassiljev ja teised ei tahtnud pikendada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X