320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kindlasti on seal mingi punkt ka välismaale siirdumisega, sest ma ei usu, et ta siia kauaks tahab jääda. Pikendamata jätmine oleks tähendanud ka pingile langemist või duublis mängimist nagu siin 2007 v 2008 oli kui Vassiljev ja teised ei tahtnud pikendada.

    Kommentaar


      Kallaste ja Subbotin küll, kuid vanemate mängijate kohta ei tea. Dmitrijev ja Kruglov tulidki tagasi Eestisse sellepärast, et karjäär välismaal oli lootusetult karidele jooksnud. Ka mängijate endi esitused hakkasid koondises paranema kui välismaa klubi duublite asemel hakati taas Levadias pallima. Kui nüüd peaks tulema võimalus liituda näiteks mõne Venemaa liiga klubiga, kus oleks ka realistlik võimalus põhikoosseisu murda, siis tuleks sellest loomulikult kinni haarata. Kuid kusagilt Aserbaid˛aani või Kasahstani mägedest pole mõtet õnne otsima minna.

      Eino Puri "võimekam" vend nühib pinki Inglise neljandas liigas. Ei usu eriti, et tal avaneks võimalus saada korraliku mänguaega kusagil tugevamas klubis kui seda on Kalju.

      Mis Vunki puutub siis korraliku palga maksmisega ei paista Sillamäel probleeme olevat ja järgmine suvi ootavad ka Euromängud. Kõlab märksa paremini kui Vungi senine karjäär välismaal.

      Kommentaar


        Martin Vunk tahab Hiinasse minna.

        Kommentaar


          Mingid "jutud" olid, et Sappinen pidi kuhugile Hollandisse vms akadeemiasse ära kolima. Keegi teab lähemalt?

          Kommentaar


            Huvitav, kas need meistriliiga poisid, kes Austraaliasse läinud või siis veel sel aastal minemas,seal jalgpalli ka mängima hakkavad?

            Kommentaar


              Algselt postitas teadlane Vaata postitust
              Huvitav, kas need meistriliiga poisid, kes Austraaliasse läinud või siis veel sel aastal minemas,seal jalgpalli ka mängima hakkavad?
              ilmselt rannas ja oma lõbuks, sest eesmärk on neil peamiselt ju seiklus ja vaheldus. regulaarne jalkatrenn seda ei võimalda

              Kommentaar


                Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                Mingid "jutud" olid, et Sappinen pidi kuhugile Hollandisse vms akadeemiasse ära kolima. Keegi teab lähemalt?
                Riiberg pidi minema hollandi.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Tom K Vaata postitust
                  Mis Vunki puutub siis korraliku palga maksmisega ei paista Sillamäel probleeme olevat ja järgmine suvi ootavad ka Euromängud. Kõlab märksa paremini kui Vungi senine karjäär välismaal.
                  Üleshaibitud euromängud.

                  95% ulatuses kahe mänguga piirnev seeria Sillamäe puhul. Peab ikka mingid tõsised imemängud tegema .

                  Kui palju meie klubidest üldse keegi euromängude põhjal kuhugi välismaale on läinud? Voskoboinikov Belgiasse tuleb meelde ja see on mul hetkel kõik.

                  Kommentaar


                    Kahjuks on nii, et üksi sa imet korda ei saada. Kahes mängus silma paista ja minema saada on suhteliselt lootusetu, sest 99% kordades on vastas kõvem sats ning enamik ajast käib pika ette tagumine. Toetust tiimist ei tule ja mäng on väga ühekülgne. Ülejäänud ajast toksid Paide, Kure, Kalevi, Tammekaga x4. Ainukene reaalne seletus on see, et tase lihtsalt ei võimalda mujal mängida või siis tõesti on papp piisav. Vungil ei tohiks olla ka vist lapsi, et need kodus hoiaksid.

                    Kui jalgpalli ja korvpalli võrrelda, siis seis on ikka vähe teine. Kossus saad Cramos iga nädal mõne kõva pähkliga madistada ning reaalselt silma jääda on iga nädal võimalik. Jalgpallis on seis kõvasti kehvem. Meie keskväljamees Levadia-Dmitriev on terve hooaja kodumaal mänginud ilma, et välja pääseks. Kruglov'il sama seis - kui talvel ei liigu, siis järjekordne hooaeg on terendamas rohesärklaste seas.. see lihtsalt näitab üldist taset.

                    Individuaalselt on Vunk ja Zahovaiko ikkagi Sillamäe tasemest üle. Senikaua kuni ülejäänud 9 meest ei ole samal tasemel on Euro-mängudel adekvaatselt mängimine võimatu. Kaljul sama olukord. HJK vastu üllatati, edasine oli juba selline rahulik püsikiirusel läbi kulgemine 90'ne alas. Ei mängitud halvasti, aga kokkuvõttes saadi kõvasti tugevamatelt satsidel korralikult sisse. Reaalsus lihtsalt.

                    PS! Mul ei ole Kalevi, Paide, Kure, Tammeka vastu midagi isiklikku. Lihtsalt nende tase on täpselt selline, et vajadusel võta II liigast mehi ja pane mängima. Üldpilt ei muutu - lõppnumbrid on samad.

                    Minu jaoks on lihtsalt nii, et kui mängivad näiteks Kalju ja Kuressaare ning ilm pole just kõige parem ja mäng toimub teiselpool Tallinna, siis naljalt ma Kadriorgu ei sõida. Ausalt, seal pole midagi vaadata. Enne vaatan Postimehest või TV6 LIVE'i - vaatan esimesed 2-3 kotti ära ja tegelen muude asjadega edasi. Mille kuradi pärast ma sinna staadionile ronin? Selleks, et jälgida ühepoolset jalgpalli, kus üks sats on lihtsalt nii üle ja teine täiesti suutmatu midagi korda saatma.

                    Jah, võib-olla olen rikutud, aga kokkuvõttes oli nõrgema klubi mänge alati huvitavam jälgida, kui näiteks Levadia, Flora, Kalju madistamisi alumise otsa satside vastu. Mulle meenuvad eredalt Hiiu-ajad (oh nostalgiat), aga kurat kus oli andmine kui Sillamäele toona ketukat anti või kui Pärnuga oli printsipiaalne lahing lumevallide vahel ja kus publikut oli kõvasti ja rohkem veel.

                    Samas kui Floraga mängiti nii, et vurr käis ja väravaid tuli igale maitsele. Või kui Nunes suutis üksinda vajadusel mänguseisu muuta või kui Andrus Mitt otse töölt tulles väravat sahistas ning legendaarset vasakujalalööki näitas. Need olid alles lahingud raisk!

                    Nüüd on pigem selline olukord, kus ülemine on üle ja alumine on alla lati. Mingit erekat küll näiteks Kalju ja Tammeka vaheline mäng mulle ei paku. Pull on võib-olla vaadata, kuidas Erkenbrecher oma toolil istub või Tenno meeskonnakaaslaseid sõimab, aga kokkuvõttes on skoor juba enne starti teada. Jah on erandeid, aga kurat erandite ajal ma pole veel staadionile sattunud kuigi käin suhteliselt palju mänge vaatamas.

                    See on lihtsalt Eesti tase - intriigi ka see aasta nagu polnud. Kui ikka Levadikuga 4x kokku jooksed, siis lihtsalt kaob pinge ära. Jah, ei tulnud meistriks, so what? Levadia vääris tiitlit 110%, respekt au ja kiitus. Samas mis sellest? Intriigi on vaja rsk! Kristal võiks Prinsile "halvasti" öelda või levadikud Kalju omadega isiklikuks minna. Mingit äksönit oleks vaja, mis kütaks kirgi. Tihtipeale pole meestel isegi silmades sära. Nagu 9-17 tööl käimine - teeme oma ära ja lähme laiali. Siis tekibki selline las-minna olukord.

                    Tuima toksimist ei viitsi keegi vaadata..
                    Last edited by Silver; 28.10.13, 23:16.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Silver Vaata postitust
                      Mingit äksönit oleks vaja, mis kütaks kirgi. Tihtipeale pole meestel isegi silmades sära. Nagu 9-17 tööl käimine - teeme oma ära ja lähme laiali. Siis tekibki selline las-minna olukord.

                      Tuima toksimist ei viitsi keegi vaadata..
                      Nõus. Nt räpiskenel tuli ootamatu plõksimine kahe artisti vahel see aasta, mis pälvis ka (sotsiaal)meedia tähelepanu ning andis kogu teemale uue hoo

                      Mingit selget rivaliteeti on vaja, nagu vanasti Flora-Levadia. Nüüd on Flora tabeli keskmik kahjuks (ära panin!) ning Kalju liiga sümpaatne meeskond. Sillamäe palja ülakehaga purjus 3 lõugajat on tegelt ka häiriv seltskond staadionil

                      Kommentaar


                        Eilases Põhjarannikus (Ida-Viru maakonnaleht) ütleb Sillamäe Kalevi klubi president Aleksandr Starodubtsev, et Martin Vunk võib siirduda järgmiseks hooajaks Venemaa esiliigaklubisse Belgorodi Saljut.

                        Kommentaar


                          Paljude eestlaste agentuur Golder Star Management teatas just Twitteris, et Rimo Hunt on tuleval nädalal ühe Poola Ekstraklasa klubi juures testimisel. Video lisati ka:


                          Kes küll?

                          Kommentaar


                            Oskab keegi öelda palju noori hetkel kuskil akadeemiates on välismaal?

                            Peale Liivaku kes Napolis ja mingitest kuttidest Soomes rohkem küll ette ei tule?

                            Kommentaar


                              Readingus on ka ju üks.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar




                                Ma muidugi rumenskit ei räägi ja google translate alusel ei suuda tuvastada, kas deal on juba tehtud ka.
                                League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X