320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Nad on seal samade meeskondade juures korduvalt käinud, see ei tähenda, et nad minemas oleks. Pigem ootaks ikkagi kellegi teise varasemat minekut.
    BVB - Vaprus

    Kommentaar


      Algselt postitas elx Vaata postitust
      Nad on seal samade meeskondade juures korduvalt käinud, see ei tähenda, et nad minemas oleks. Pigem ootaks ikkagi kellegi teise varasemat minekut.
      Pareiko ehk. Lubas eelmisel nädalal uudiseid. Eesti meistriliigas mängivatest ehk kruglov ja üks poiss veel kindlasti.

      Kommentaar


        Tundub, et Artur Pikk jääb vist veel Levadiasse selleks hooajaks? Tema kohta pole nagu mingeid jutte olnud. Ise olen kuulnud, et mees läheks hea meelega ja alustaks oma välismaa karjääri kuskil Skandinaavias, mitte ei hakka kohe suurt kala püüdma.

        Kommentaar


          Algselt postitas bubbles Vaata postitust
          Tundub, et Artur Pikk jääb vist veel Levadiasse selleks hooajaks? Tema kohta pole nagu mingeid jutte olnud. Ise olen kuulnud, et mees läheks hea meelega ja alustaks oma välismaa karjääri kuskil Skandinaavias, mitte ei hakka kohe suurt kala püüdma.
          Enne järgmist aastat kindlasti seda ei juhtu. keegi ei oleks nõus teda ka Levadiast välja ostma kindlasti.

          Ken Kallaste, miks mitte.

          Kommentaar


            Olge nüüd. Kui Pikk ka minema tõmbaks ei jääks Levadial enam üldse kaitsjaid alles.

            Kommentaar


              Hindrek Ojamaa on välismaalt klubi otsimas, usutavasti ka Stanislav Goldberg ja Svjatoslav Jakovlev ning Maksim Lipin, kes vahepeal oli SJK-s. Soccernet võiks uurida, mis seis nendega on. Üleliia suuri klubisid nende puhul muidugi oodata ei tasuks.

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                Hindrek Ojamaa on välismaalt klubi otsimas, usutavasti ka Stanislav Goldberg ja Svjatoslav Jakovlev ning Maksim Lipin, kes vahepeal oli SJK-s. Soccernet võiks uurida, mis seis nendega on. Üleliia suuri klubisid nende puhul muidugi oodata ei tasuks.
                Maksim Lipin viibib küll SJK's testimisel, juba kaks nädalat. Elab sealjuures teiste SJK'i poisid ja jagab elu ka Aksaluga. Me rääkisime SJK'i treeneriga, Simo Valakari (endine Mart Poomi klubikaaslane) kes seletas kuidas Maksimi tulevik välja näeb hetkel.
                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                Premium Liiga Clubs News
                Facebook
                Twitter

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Hindrek Ojamaa on välismaalt klubi otsimas, usutavasti ka Stanislav Goldberg ja Svjatoslav Jakovlev ning Maksim Lipin, kes vahepeal oli SJK-s. Soccernet võiks uurida, mis seis nendega on. Üleliia suuri klubisid nende puhul muidugi oodata ei tasuks.
                  Ojamaa testimisel mullu Šotimaa kõrgliigast langenud ja praegu esiliigas kolmandat kohta hoidva Hiberniani juures.
                  19-aastane Henrik Ojamaa vend Hindrek on testimisel Šotimaa klubis Hibernian FC.
                  Last edited by Kasper; 26.01.15, 20:39.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Vägev ju.

                    Kommentaar


                      Ausaltöeldes ei kujuta mina küll ette, kuidas ta nii füüsilises liigas hakkama peaks saama, aga see on muidugi alles testimine ka, mis võib paljugi seotud olla perekonnanimega.

                      Kommentaar


                        Jaanuari viimane nädal käib ja endiselt ca. 10 "kodutut". Ei usu, et nende suunalt enam mingeid rõõmustavaid uudiseid tuleb. Loodetavasti liituvad vähemalt eesti klubidega.

                        Kommentaar


                          Ma olen ainus, kes arvab, et Hindrek on veel natuke toorevõitu, et tugevamasse liigasse edasi minna?

                          Kommentaar


                            No Kaljus ta ka just põhimees ei ole. Väheke kahtlane see on, et lepingu saab. Samas alati saab koju tagasi ka tulla. Ta nii noor veel ju.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas terrorwheel Vaata postitust
                              Ma olen ainus, kes arvab, et Hindrek on veel natuke toorevõitu, et tugevamasse liigasse edasi minna?
                              samas kui nähakse ,et poisil on potentsiaali,siis teevad temaga lepingu ja annavad kuhugi laenule
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar

                              Working...
                              X