320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

    Ära hõiska enne õhtut.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

      Neemelo minu arust paras juust on aga kui Vitessesse saab siis tundub et eksisin

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

        näita mulle juustu kes lööb liigas 41 väravat!!
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

          Algselt postitas Arx07


          Neemelo minu arust paras juust on aga kui Vitessesse saab siis tundub et eksisin
          eksid sa niikuinii!!!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

            Algselt postitas Arx07


            Neemelo minu arust paras juust on aga kui Vitessesse saab siis tundub et eksisin
            mis juust ta siis on, jalgpalli mängida oskav juust!:P
            Eesti surub kõik vastased vastu muru
            ja teeb neist üldse saepuru.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

              Täna Neemelol treeningmäng,mis peaks siis lepingu suhtes selguse tooma

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

                Martin Kaalma lendab homme Vaxjösse oma võimeid näitama kohalikule Rootsi kõrgema liiga klubile Östers IF , kuhu hiljuti sai lepingu Ingemar Teever.
                name of the game- FOOTBALL

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

                  Algselt postitas vaherhar


                  Martin Kaalma lendab homme Vaxjösse oma võimeid näitama kohalikule Rootsi kõrgema liiga klubile Östers IF , kuhu hiljuti sai lepingu Ingemar Teever.
                  ..täpsemalt öeldes lendas juba täna.
                  RummaBastards!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

                    parem ostku Aksalu... goddam!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

                      Palun tõlget!

                      Östers IF - Halmstads BK 3-2

                      Öster med två provspelare i laget slog Halmstad efter straffläggning.

                      Öster ställde upp med följande startelva:

                      Martin Kaalma
                      Emin Nouri, Peter Sedunov, Fredrik Bild, Nikola Gjosevski
                      Peter Wibrån, Helgi Danielsson, Fredrik Gustafson
                      John Pelu, Ingemar Teever, Pavel Zavadil

                      Halmstad inleder matchen bäst. De tar också ledningen redan i den fjärde minuten. Martin Kaalma räddar ett skott, men Ingelsten kan ohotad slå in returen. De 10 första minuterna i matchen är det HBK för hela slanten, men sedan kan Öster äta sig in i matchen.

                      Öster kvitterar till 1-1 efter hörna. Zavadil slår in bollen från höger, och Ingemar Teever dyker upp och nickar in kvitteringen. Ett klockrent samarbete mellan nyförvärven.

                      Fem minuter senare är det dags igen. Öster kontrar, och Peter Wibrån blir nertryckt utanför straffområdet. Pavel Zavadil stegar fram och sätter frisparken på ett snyggt sätt. 2-1 till Öster.

                      Östers ledning står sig till den 35:e minuten. Då kommer en höjdboll in i straffområdet. Kaalma borde nog ha tagit den, men tappar ner den till Magnus Andersson som kan slå in returen.

                      Matchen slutar 2-2, och får avgöras på straffar.

                      Först är det Pavel Zavadil som missar, och samma sak händer Martin Fribrock. Fribrocks straff tar i stolpen och går parallellt med mållinjen.

                      John Pelu sätter sedan sin straff, medan Patrik Ingelstens skott räddas av Martin Kaalma.
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

                        tundub, et teever lõi värava ja kaalma tegi ka head tööd.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

                          Ma saan niipalju aru, et Östers pidas treeningmängu, kus kaasa tegid nii Tibu kui ka Teever. Halmstad läks juhtima, kui Ingelsten Kaalma tõrje järel esimesena jaole sai. Seejärel Teever viigistas (peaga?), Zavadil viis omakorda Östersi ette, aga Halmstadi poolelt lõi Andersson 2:2 ja niipalju kui mina aru saan, öeldakse, et selle palli oleks Kaalma tõrjuma pidanud Lõpuks löödi veel pendlaid, mõlema satsi esimesed lööjad eksisid (mööda ja posti), siis lõi Östersi poolt Pelu sisse ja Ingelstensi löögi võttis Kaalma ära. Minu diletantlik tõlge, kui läks väga puusse, parandage. Mingeid erilisi järeldusi Tibu kohta ilma mängu nägemata sellest jutust vist kahjuks teha ei saa, aga tahaks loota küll, et saab selle lepingu ikka kätte.

                          edit: ja Teever uue ründajana saab kiita hea alguse eest
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

                            See oli mingi mini turniir ja Inx on kahes mängus sahistanud

                            http://www.oif.g.se/matcher.php?N=2658
                            INTER ARMA CARITAS

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

                              Teever on ässama hakanud.
                              Parem georg otsas kui Paul keres.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

                                Narva Transi väravavaht Sergei Ussoltsev sõlmis lepingu Soome ykkose klubiga PP-70 ja müttab järgmisel hooajal põtradega.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X