320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mis siis kotenkost saab?? pidi mees ju klubivahetama?!
    AILTON

    Kommentaar


      Minu meelest Kotenko pidi klubi vahetama hooaja lõpus
      Kink on minu arvates ikka tunduvalt tugevam Eesti keskmise tasemest.

      Kommentaar


        No Kotenko näpuluumurd annab kindlasti üsna kõva põntsu tema klubivahetusele, ma arvan vähemalt.

        Kommentaar


          vaevalt see mõjutab, kuna klubi pole vist päris tipust

          Kommentaar


            ega see vigastus tal mingi aastalõpuni on ,nii et loodan et saab mingisugusesse tugevasse klubisse

            Kommentaar


              Luumurru ravimiseks läheb tal meediaandmetel 2-3 nädalat.
              Algselt postitas Cule
              Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

              Kommentaar


                Algselt postitas Joonlaud Vaata postitust
                Ma loodan et Tarmo Kink võiks kuhugile välismaale siirduda
                Olen samal arvamusel, et Kinki arengule tuleks kasuks lahkumine tugevamasse liigasse just sel transferiperioodil, mitte talvisel, kui põhja-eurooplaste mänguvorm on väga nõrk (talvepaus+ nõrk füüsiline oluord ja olematu mänguvorm tingituna pea pooleteisekuu pikkusest ajalisest vahest hooaja lõpu ja transferiakna avanemise vahel), hankimaks lepingut mõnest lääne-euroopa liiga klubist. Skandinaavia ja Vene/Ukraina suund ei oleks Kingile parim lahendus. Tema eeldused võimaldaks kõrgemal tasemel mängida. Samas hea agenditöö on läänes lepingu saamisel 50 % tähtsusega võimaliku lepingu allkirjastamisest eriti selliste jalgpalli mõistes minnows-ite hulka kuuluvate riikide mängijate puhul kui Eesti.

                EDIT: Paraku aega transferiakna sulgumiseni on jäänud nädal, seega parim variant mis ilmselt saaks toimuda on testimine kusagil, kuid kas sellise lühikese ajaga mingi reaalse lepinguni jõutakse. Laen ehk minimaalselt.

                Kuna homme saabub Eestisse Eusebio, kes Levada kutsel siia tuleb, siis poleks asjakohatu temaga sel teemal kontakte luua kasvõi tulevikku silmas pidades, sest selle mehe soovitusi Portugali klubid ikka kuulda võtavad, iseasi kas ka reaalset huvi Kink sealmail äratab. Kuid minu silmis oleks ta sisuliselt ainus nö etnilist Eesti päritolu mängija, kel mingisuguseidki eeldusi just sellises Lõuna-Euroopa tehnilises liigas läbi lüüa. BWIN liiga (tabeli keskmikutest parimal juhul keegi) on just piisavalt tugev (võrreldav Eredivisiega oma tasemelt) et seal oma mängijaoskusi ja Tarmole omast tehnilist külge juba uuele tasemele viia. Seal on ümberringi mängijad, kel see omadus juba ema piimaga kaasa antud.
                Wij komen terug met de cup in de hands

                Kommentaar


                  Loomulkult kui kink kauaks eestisse jääb on järjekordne talent nullitud ja agnedile tuleks kinga anda, sest see on patt, et selline vend eesti liigas pallib, kus kahjuks aregu toimumine hetkel on v6imatu.
                  AILTON

                  Kommentaar


                    Minumeelest tuleks neile agentidele kinga anda, kes Kingi Venemaale sokutasid. Vanast foorumist võib leida hulganisti arvamusi selle kohta, et tema sinna suundumist mitte kõik foorumlased heaks ei kiitnud. Ida ja Lääne suhtumine noortesse talentidesse on ikkagi väga erinev...

                    Kommentaar


                      Algselt postitas priity Vaata postitust
                      Minumeelest tuleks neile agentidele kinga anda, kes Kingi Venemaale sokutasid. Vanast foorumist võib leida hulganisti arvamusi selle kohta, et tema sinna suundumist mitte kõik foorumlased heaks ei kiitnud. Ida ja Lääne suhtumine noortesse talentidesse on ikkagi väga erinev...
                      Tal polndki ju agenti siis.Papa Tiidus ise sebis.

                      Kommentaar


                        Pole ju praegugi agenti

                        Kommentaar


                          vaikus??!!!

                          Kommentaar


                            Ma ei saa ikka aru, lehest lugedes tundus juba nii kindel et Kotenko saab suvisel transfer perioodil välismaale, aga kas tõesti siis see pisivigastus rikkus kõik ära?
                            Koondise põhimängija

                            Kommentaar


                              Ei rikkunud midagi, on ju jutt, et hooaja lõppedes lahkub välismaale
                              Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                              Ken Lee tulibu dibu douchoo

                              Kommentaar


                                No lehe artiklite põhjal sain ma aru et ta pidi juba nüüd sellel suvisel perioodil minema.
                                Koondise põhimängija

                                Kommentaar

                                Working...
                                X