320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    lugesin uudist ning miskipärast tuli meelde kohe Rootsi Kunn ja tema lause, et Flora ei tahagi meistriks tulla ...
    kõik vähegi kaela kandma hakkavad mängijad üritatakse välja müüa

    Kommentaar


      Primavera on ju ainult noortemeeskond, ei?

      Kommentaar


        Algselt postitas willane Vaata postitust
        lugesin uudist ning miskipärast tuli meelde kohe Rootsi Kunn ja tema lause, et Flora ei tahagi meistriks tulla ...
        kõik vähegi kaela kandma hakkavad mängijad üritatakse välja müüa
        Ärme jah, jumala eest luba andekaid mujale, I prioriteet olgu ikka kohalik klubi ja II koondis.
        Väide ju isegi võiks olla, et andekate lahkumine mujale viib noortemeeskondade treeningtaseme alla, kuna treenivad koos keskpärased. Samas kogemus ja treeningkvaliteedi peaks kätte saama ka võimalusega treenida näiteks reservide või põhimeeskonnaga.

        Kommentaar


          Algselt postitas Epic Vaata postitust
          Primavera on ju ainult noortemeeskond, ei?
          Noortemeeskond jah.

          Või mismõttes "ainult noortemeeskond". Ka Ojamaa pallis reservides, mis oli põhimõtteliselt niisamuti noortemeeskond ja nüüd arvatavasti laenatakse noormees välja mõnda väiksemasse klubisse, kus ta peab ennast tõestama. Kui Tamm saaks lepingu, siis ootaks teda suure tõenäosusega samasugune teekond: enda tõestamine Primaveras -> laenulolek mõnes madalama liiga klubis -> Sampdora pink -> Sampdoria algkoosseis. Noh, see siis selline potensiaalne teekond.

          Mulle on näiteks siiamaani täiesti arusaamatu, miks Anier ütles Primaverasse minemise kohta "mingisse noortetiimi ma küll ei lähe." Okei, talle vist ei pakutudki lepingut, aga kas Floras virelemine on nüüd parem variant. Ega see Primavera tase nüüd nii sitt ka ei ole.

          Kommentaar


            Minu kogemused Sampdoria noortemeeskonnast pärinevad mitmeaasta tagusest Itaalias turniirilkägust. Tol korral kaotasime me nende noortevõistkkonnale mingi 0-15 vms. Igaljuhul oli nende tase hämmastav, silma hakkas just füüsiline pool, kui meil olid kõik alles poisikesed siis nemad olid juba mehe kasvu.

            Kommentaar


              Algselt postitas eika Vaata postitust
              Noortemeeskond jah.

              Või mismõttes "ainult noortemeeskond". Ka Ojamaa pallis reservides, mis oli põhimõtteliselt niisamuti noortemeeskond ja nüüd arvatavasti laenatakse noormees välja mõnda väiksemasse klubisse, kus ta peab ennast tõestama. Kui Tamm saaks lepingu, siis ootaks teda suure tõenäosusega samasugune teekond: enda tõestamine Primaveras -> laenulolek mõnes madalama liiga klubis -> Sampdora pink -> Sampdoria algkoosseis. Noh, see siis selline potensiaalne teekond.

              Mulle on näiteks siiamaani täiesti arusaamatu, miks Anier ütles Primaverasse minemise kohta "mingisse noortetiimi ma küll ei lähe." Okei, talle vist ei pakutudki lepingut, aga kas Floras virelemine on nüüd parem variant. Ega see Primavera tase nüüd nii sitt ka ei ole.
              Selles mõttes "ainult", et kõik siis hõikavad, et "ooo...Sampdoria, lahe". Kuigi tore jah, kui sinna saaks. Oleks vähemalt rohkem uksi avatud.

              Kommentaar


                loodan et sander puri on järgmine ..
                ilmselt saksamaale .. ma arvan
                http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
                Klavani debüüt Meistrite liigas!

                Kommentaar


                  Algselt postitas stark Vaata postitust
                  loodan et sander puri on järgmine ..
                  ilmselt saksamaale .. ma arvan
                  Ma arvan ka, et Dortmundi.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    mina pakun, et kas Mihkel Aksalu või Sander Puri. lihtsalt kui kedagi huvitama peaks pean siis siit Maarjamaalt suurde ilma minekut silmas

                    Kommentaar


                      mis on saanud Kaljumäe ja Teino ja co Hollandis käigust?
                      kas tuli välja, et ilus suvepuhkus või saab midagi asja ka?

                      Kommentaar


                        kas kuulda olnud midagi Andreas Sutti kohta. ta käis ka Hollandis trialil ja pidid head võimalused olema sinna saada. ju ka mõne akadeemia tasemel?

                        Kommentaar


                          Kui Sutt playstationi pärast lõuga ei taha anda, siis ehk on lootust

                          Kommentaar


                            Puri AC Milani!!!(võiks ju )

                            Kommentaar


                              Algselt postitas heixpeix Vaata postitust
                              Puri AC Milani!!!(võiks ju )
                              Aastaparim jalgpallur kah(võiks ka ju)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                                Aastaparim jalgpallur kah(võiks ka ju)

                                ära nüüd üle erutu.
                                i don t like u u don t like me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X