320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Taavi Rähn (74/0)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Vastus teemale \'Taavi Rähn Ukrainas

    Krt nii ta kahjuks on
    Olen see kes olen

    Kommentaar


      #92
      Vastus teemale \'Taavi Rähn Ukrainas

      volön sai siis 1-3 pähe

      Kommentaar


        #93
        Vastus teemale \'Taavi Rähn Ukrainas

        kui nüüd livescore uskuda, siis on Rajhn täna kolli löönud. Zakarpattia-Volyn 2:2

        Kommentaar


          #94
          Vastus teemale \'Taavi Rähn Ukrainas

          Nii ongi.

          Edit: fakk, Soccernet vene tähti ei tunnista.
          Igatahes sai Taavi 60. minutil jala valgeks.
          Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

          http://lisaaeg.wordpress.com

          Kommentaar


            #95
            Vastus teemale \'Taavi Rähn Ukrainas

            heh päris tore uudis
            The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
            If you're good at something, never do it for free - See above.
            I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

            Kommentaar


              #96
              Vastus teemale \'Taavi Rähn Ukrainas

              Algselt postitas Ch1ller666


              heh päris tore uudis
              On jah Aga nüüd on vist sobiv aeg mainida, et ma käisin kunagi pisikese poisina Taavi Rähnaga ühes trennis Päris kõva sõna teine!!!

              PS! Lisaks veel Marek Lemsalu vennaga ning Teet Allase õde oli mu klassõde

              Kommentaar


                #97
                Vastus teemale \'Taavi Rähn Ukrainas

                Algselt postitas Juveman

                Algselt postitas Ch1ller666

                heh päris tore uudis
                On jah Aga nüüd on vist sobiv aeg mainida, et ma käisin kunagi pisikese poisina Taavi Rähnaga ühes trennis Päris kõva sõna teine!!!

                PS! Lisaks veel Marek Lemsalu vennaga ning Teet Allase õde oli mu klassõde
                Põhimõtteliselt ma ei usu sind Juvemees, suht hale vale oma populaarsuse tõstmiseks. Aga mina tean, et Teet Allas ei tee Pärnu tänavatel eriti vahet. Aga lahe ikkagi.

                Ja Taavi on kult! Ainult, et kurb, et mees Lätis fänne tänama ei tulnud... ainsana vist. Aga eks ta ole ülearust jura ka kuulma pidanud!

                Kommentaar


                  #98
                  Vastus teemale \'Taavi Rähn Ukrainas

                  Põhimõtteliselt poleks vaja nokkima hakata, et sina taolise saavutusega hakkama pole saand, mul on vähemalt, millele pensionipõlves mõelda...erinevalt sinust, kes jääbki mõtlema, kas David Lee minemalaskmine Brightonist oli ikka õige tegu või mitte!

                  Fuhh, Shame on You!

                  Kommentaar


                    #99
                    Vastus teemale \'Taavi Rähn Ukrainas

                    Mis nüüd on siis? Saan küll, aga mul on tegijamad sündmused ikka . Raioga olen koos bussis sõitnud ja Mellaga sama laua taga istunud ja söönud ja joonud ja siis veel Teedu nukujuhtumit uurinud ja Teedu õe klassivendadega pulli teinud ja Intsuga samas koolis käinud ja veel kindlasti. Parimad palad jätaks saladuseks siiski

                    Aga Davo vabastamine oli tõesti viga, ta on ikka tõsine tegija sonksi ja Cm-i arvestades vähemalt. Kurb on

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Taavi Rähn Ukrainas

                      No olgu, tahad sõda ? Sõja sa saad

                      Eesti male guru Kaido Külaots käis minuga ühes koolis !!! Selle kõrval igasugused Mellad ja Intsud kahvatuvad kohe...Korvpalli trennis oli treeneriks Jaanus Levkoi, kõlab tuttavana jah? Peakski, nr2 treener Eestis, Kalle vastu ei saa ju keegi

                      Ja kes oli mu pinginaaber ??? Pärnu vuti kaitselegendi Rain Põldme vend, no pane sa nüüd midagi vastu...samas tekibki küsimus, et miks talle koondise uks nii kaua kinni on ? Ammu aeg noored peale tuua...

                      CM-is on aga Davidi pommid ikka nii meeldejäävad, et oioioi...

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Taavi Rähn Ukrainas

                        Algselt postitas Juveman


                        No olgu, tahad sõda ? Sõja sa saad

                        Eesti male guru Kaido Külaots käis minuga ühes koolis !!!
                        Maleguru on ikkagi Jaan, malemaja staar! Kaitsi teavad vaid miskid tõsised malefännid nagu sina

                        Selle kõrval igasugused Mellad ja Intsud kahvatuvad kohe...
                        Ei kahvatu ju, aga see olenebki nagu huvidest. Mulle Carmen ei meeldi eriti näiteks...

                        Korvpalli trennis oli treeneriks Jaanus Levkoi, kõlab tuttavana jah? Peakski, nr2 treener Eestis, Kalle vastu ei saa ju keegi
                        Klandorf on tõesti hüva treener, aga Laimondsi, Bondarenko ja mõne veel oled sa siinkohal unustanud...

                        Ja kes oli mu pinginaaber ??? Pärnu vuti kaitselegendi Rain Põldme vend, no pane sa nüüd midagi vastu...samas tekibki küsimus, et miks talle koondise uks nii kaua kinni on ? Ammu aeg noored peale tuua...
                        Selle vastu ma tõesti ei saa... Aga samas olen mina Klevi staadionil skandeerinud Põldme-Põldme-Põldme ja ergutanud meest standardolukordades rünnakule tõttama. Mida tegid sina sel ajal??????

                        CM-is on aga Davidi pommid ikka nii meeldejäävad, et oioioi...
                        David Lee ja Chelseas??? Suht maruu

                        Aga minu koolis käis ka riigionu Kostja ja siis see näitleja ka veel Matvere Marks nt. Maailmakuulsused teised!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Taavi Rähn Ukrainas

                          Sul on väga ilus postituse ülesehitus, lemmik mul !


                          Algselt postitas skint


                          Maleguru on ikkagi Jaan, malemaja staar! Kaitsi teavad vaid miskid tõsised malefännid nagu sina
                          No ausalt öeldes teavad Jaani rohkem vanakooli mehed nagu sina noh, Kaido on uue põlvkonna mees ning seega hetkel au sees...no näed sa, riimi lasin teele kohe.

                          Ei kahvatu ju, aga see olenebki nagu huvidest. Mulle Carmen ei meeldi eriti näiteks...
                          Minumeelest päris kobe teine, aint tervist hävitab nende suitsudega liialt


                          Selle vastu ma tõesti ei saa... Aga samas olen mina Klevi staadionil skandeerinud Põldme-Põldme-Põldme ja ergutanud meest standardolukordades rünnakule tõttama. Mida tegid sina sel ajal??????
                          Mees, ma olen näinud rohkem Rain Põldme mänge kui sina jalgpalli üldse kokku!!! Põhimõtteliselt olen ta fänn...mitte aga sinusugune tegelinski, kes käib siis mänge vaatamas, kui Pärnu meistriliigas pallib

                          David Lee ja Chelseas??? Suht maruu
                          See oli selle hooaja parim ost mul, lihtsalt võrratu David

                          Aga minu koolis käis ka riigionu Kostja ja siis see näitleja ka veel Matvere Marks nt. Maailmakuulsused teised!
                          Ja kui juba trumbid välja tuleb laduda, siis mu onu on näiteks Pärnus nii kõva vutitreener, et võitis oma satsiga isegi mingi turniiri, kust saadud auhinnarahaga minnakse Lõuna-Koreasse..uhuu...oleks ma vaid jäänd vutti taguma Tal vist mitu satsi treenida, ühes aga jookseb pea iga 3s mäng platsile ka siuke legend nagu Kajar Soosaar, kogenud keskkaitsja, a sa oled vast kuulnud tast ühtteist ikka...kui end jalkafänniks pead!!!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Taavi Rähn Ukrainas

                            Sul on väga ilus postituse ülesehitus, lemmik mul !
                            Kõik meis peab ju ikka ilus olema, ilu on vaatajate silmades, minu silmades ka. Tore!

                            No ausalt öeldes teavad Jaani rohkem vanakooli mehed nagu sina noh, Kaido on uue põlvkonna mees ning seega hetkel au sees...no näed sa, riimi lasin teele kohe.
                            Minu lemmikmalemees on Jaan igatahes, Jaan on sellepärast ka tore, et talle meelib Läti... mulle ka, aga Rigas Balzams ei ole just päris see minu maitse, Lido on ka haige koht, aga muidu on vinge. Ja kuna Tõnngi tegi loo just Jaanist, siis on Jaan ikka tegijam.

                            Minumeelest päris kobe teine, aint tervist hävitab nende suitsudega liialt
                            No ega tal muidu v-o viga polegi, aga praegu on üldse raske periood ja seetõttu ei meeldi ka Carmen eriti. Aga tead sa üldse, mis suitsu ta teeb?

                            Mees, ma olen näinud rohkem Rain Põldme mänge kui sina jalgpalli üldse kokku!!! Põhimõtteliselt olen ta fänn...mitte aga sinusugune tegelinski, kes käib siis mänge vaatamas, kui Pärnu meistriliigas pallib
                            See on jälle see koht, kus hakatakse lahmima. Mina vaatasin vähemalt ML mänge, sina aga satud vutile vaid siis, kui seal kõrval miskit venitusharjutusi teha vaja on. Ja ega Jüri Saar sind murule ei lasekski ju tossudega!! Tossudega just! Jube!

                            See oli selle hooaja parim ost mul, lihtsalt võrratu David
                            Kes oli see kvaliteetnõuande andja? Sama mees, kes sundis sul teda mängitama ja ka noorele Promise\'ile väravalöömisvõimalusi andma.

                            Ja kui juba trumbid välja tuleb laduda, siis mu onu on näiteks Pärnus nii kõva vutitreener, et võitis oma satsiga isegi mingi turniiri, kust saadud auhinnarahaga minnakse Lõuna-Koreasse..uhuu...oleks ma vaid jäänd vutti taguma Tal vist mitu satsi treenida, ühes aga jookseb pea iga 3s mäng platsile ka siuke legend nagu Kajar Soosaar, kogenud keskkaitsja, a sa oled vast kuulnud tast ühtteist ikka...kui end jalkafänniks pead!!!
                            Muidu ma vastaks siin ka midagi, aga su jutt on siin juba suurest pingutusest liiga segane. Lipnik Kajar on su onu?? Ja miks see su onu siis su lemmiktreenerite nimistus Kalle kõrval ei seisa? Sa oled ikka hämminguline mees ma ütlen!


                            Aga Taavi Rähn annab häid diagonaalsööte nürgalipu suunas Koondises vähemalt!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Taavi Rähn Ukrainas

                              Algselt postitas skint

                              No ega tal muidu v-o viga polegi, aga praegu on üldse raske periood ja seetõttu ei meeldi ka Carmen eriti. Aga tead sa üldse, mis suitsu ta teeb?
                              Kuule ei teagi ? On sul infi anda ?

                              See on jälle see koht, kus hakatakse lahmima. Mina vaatasin vähemalt ML mänge, sina aga satud vutile vaid siis, kui seal kõrval miskit venitusharjutusi teha vaja on. Ja ega Jüri Saar sind murule ei lasekski ju tossudega!! Tossudega just! Jube!
                              Olen mina selles süüdi, et Kalevi staadioni kõrgklassi turvad mind mitu korda kahtlase koti tõttu sisse ei lasknud ? I don`t think so...ülekohus!!!

                              Muidu ma vastaks siin ka midagi, aga su jutt on siin juba suurest pingutusest liiga segane. Lipnik Kajar on su onu?? Ja miks see su onu siis su lemmiktreenerite nimistus Kalle kõrval ei seisa? Sa oled ikka hämminguline mees ma ütlen!
                              Põhimõtteliselt noh ma ei arvanudki, et su järelejäänud ajujäänused pikemat kui 3sõnalist lauset lahti nokiksid Ei midagi isliklikku Onu on mul küll kõva vutitreener, ent Kalle vastu ei saa küll keegi meie riigi piirides...panimaaješ?

                              Ja et see tore postituste seeria veel toredama lõpu saaks, siis tagasi teema juurde:

                              Postitas: Ch1ller666
                              heh päris tore uudis
                              On küll! ...So i`ll end this s*it, but f*ck you and have a nice day

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Taavi Rähn Ukrainas

                                Algselt postitas skint


                                Mis nüüd on siis? Saan küll, aga mul on tegijamad sündmused ikka . Raioga olen koos bussis sõitnud ja Mellaga sama laua taga istunud ja söönud ja joonud ja siis veel Teedu nukujuhtumit uurinud ja Teedu õe klassivendadega pulli teinud ja Intsuga samas koolis käinud ja veel kindlasti. Parimad palad jätaks saladuseks siiski

                                Aga Davo vabastamine oli tõesti viga, ta on ikka tõsine tegija sonksi ja Cm-i arvestades vähemalt. Kurb on
                                jube kõva vend oled ma ei suuda...
                                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X