320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jevgeni Novikov (13/2)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ma arvan ka et polnud mõtet siin meistriliigas ennast lõhkuda kui midagi kogu aeg silmapiiril-pärast läheb kõik mingi nõmeda vigastuse pärast kihva!
    Tegelikult on mees ikkagi tasemel.Äkki inglise 3. liiga kergitab mehe uuesti väheke üles poole

    Kommentaar


      Algselt postitas doksik Vaata postitust
      ma arvan ka et polnud mõtet siin meistriliigas ennast lõhkuda kui midagi kogu aeg silmapiiril-pärast läheb kõik mingi nõmeda vigastuse pärast kihva!
      Tegelikult on mees ikkagi tasemel.Äkki inglise 3. liiga kergitab mehe uuesti väheke üles poole
      Bradford City tegelt tugevuselt 4. liiga ju.

      Kommentaar


        sry oli küll league two meeskond -minu aps! stepanov oli vist league one-i meeskonnas southendis kui ma ei eksi=)

        Kommentaar


          teisipäeval peaks kõigi eelduste kohaselt olema mäng Manchester City vastu siis

          Kommentaar


            Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
            Foorumlastel on küll võimas mulje jäänd
            Kas tõesti on Inglismaa tugevuselt 3.liiga siiski nõrgem kui meie Meistriliiga?:P NOvikov pole Kalju särgis super küll siiani olnud, või hoidis vurtsu sees?
            Küsimus vahest ei olegi niivõrd selles, kumb on tugevam. Lihtsalt mõtle ise, kas mängiksid enne 12 000 pealtvaataja ees (Bradfordi kodumängude keskmine külastatatavus) või 200... Igal Inglise tugevuselt neljanda liiga klubil on kõvem fännikultuur kui kõigil Eesti klubidel kokku.

            Kommentaar


              Jah, ka fännikultuur, kuid on ka mitmeid kordi suurem võimalus silma jääda tugevamatele/suurtematele klubidele. : )
              Fännide jutu järgi tundub, et algus on paljutõotav, tuleb vaid loota, et tal ka edaspidi sama hästi läheb.

              Kommentaar


                Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                teisipäeval peaks kõigi eelduste kohaselt olema mäng Manchester City vastu siis
                Kõigi eelduste kiuste mängivad Kodanikud teisipäeval siiski kaugel maal Kaizer Chiefs'i vastu.

                Kommentaar


                  Ehk mängivad hoopis City reservide vastu?

                  Kommentaar


                    Bradfordi kodulehe järgi on järgmine mäng neil alles nädala pärast ja seda Barnsley vastu.

                    Kommentaar


                      Ka City reservide lehel pole sellise friendly kohta sõnagi. Man City omal siis.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Ka City reservide lehel pole sellise friendly kohta sõnagi. Man City omal siis.
                        seline info laekus mulle klubist, et hetkese seisuga on vastane teisipäeval Man City

                        Kommentaar


                          suletud uste taga kaotati Man City lastele 1-3,

                          Novikov vahetati 57. min välja.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                            suletud uste taga kaotati Man City lastele 1-3,

                            Novikov vahetati 57. min välja.
                            Novikov sai vigastada...

                            Kommentaar


                              Tavaline eestlaste värk vist : D

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fan of tottenham Vaata postitust
                                Tavaline eestlaste värk vist : D
                                Novikovil läks hüppeliigesega midagi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X