320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Terehhov

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Orginally posted by T20s

    Kui Terja nüüd müüki pannakse, on mul selline tunne, et ta tuleb Florasse tagasi. Nii oleks ka veel võimalus Koondisse pääseda, Pijperi silma all ju.
    Brannis sai ta küll väga vähe mänguaega, ei saa ma aru miks ta isegi nii kaua seal oli.
    Aga loodetavasti ta ei tule ikka Florasse tagasi, oleks tore kui ta jätkaks ikka välismaal ja taastaks vormi,.

    Kommentaar


      #17
      Peamine põhjus miks Terja tihti pingil istub on see, et teda on vaevanud mitmed vigastused. Kui ta koos Teituriga Norrasse läks võitles ta päris kiiresti algkoosseisu.
      Jalgpallihaigla liige NR. 69

      Kommentaar


        #18
        Orginally posted by Ott

        Orginally posted by T20s

        Kui Terja nüüd müüki pannakse, on mul selline tunne, et ta tuleb Florasse tagasi. Nii oleks ka veel võimalus Koondisse pääseda, Pijperi silma all ju.
        Brannis sai ta küll väga vähe mänguaega, ei saa ma aru miks ta isegi nii kaua seal oli.
        Aga loodetavasti ta ei tule ikka Florasse tagasi, oleks tore kui ta jätkaks ikka välismaal ja taastaks vormi,.
        Võib-olla on see Flora ikka parim otsus tuleviku suhtes. Ka Poom tuli ju Portsmouthist kõigepealt Florasse. Ja vaadake, mis temast hiljem sai!

        Kommentaar


          #19
          Pooldan Terja tagasipöördumist Eestisse, siis on näha kas temast üldse veel asja saab. Kui hästi läheb siis kes ütleb et ei võiks juhtuda temaga sama mis Zelinskiga.
          Not a single booking!
          Koondis: 80 mängu, 48 väravat

          Kommentaar


            #20
            Zelinski pidigi ju tagasi pöörduma. TA oli ju Lahtis ainult rendilepingu alusel vist,kui ma õieti mäletan.
            Jalgpallihaigla liige NR. 69

            Kommentaar


              #21
              Miks mitte Opi paremale ja Terja vasakule

              Kui ta vähegi vormis on ja oma klubis platsile saab, on Terja parim variant vasakule & ajak-d on suisa otse välja öelnud, et Opi õige koht on paremal (nüüd on teda muidugi ka ründava poolkaitsjana Kristali kohal katsetatud)

              Kui sa pead silmas Maksim Smirnovi, siis tänasest EPL Onlinest leiab niukse teate.
              TVMK ostis FC Floralt Maksim Smirnovi

              Mnjah, Pohlak ostis (väidetavalt Teituri pealekäimisel )Smirnovi, see tegi lühikese ja ereda kariääri Eesti koondises ja nüüd jalaga pehmesse kohta- TVMKsse tagasi
              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
              (Seinfeld, The Pitch)

              Kommentaar

              Working...
              X