320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Torpeedo Eestlased!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Torpeedo Eestlased!!!\'

    http://sport.etv.ee/index.php?0520944

    Mõlemad said mänguaega
    Parem georg otsas kui Paul keres.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Torpeedo Eestlased!!!\'

      Täna siis Torpedo hävis Zenitile 0:4, kusjuures mõlemad meie mehed olid algrivistuses, kuid Enar vahetati juba 32 minutil välja. Petrenko ei susrunud tal ka peale väljavahetamist kätt, mis ilmselt annab tunnistust sellest, et juba teisel meie mehel Torpedos probleemid. Nii varane väljavahetamine pole teistmoodi seletatav.
      Wij komen terug met de cup in de hands

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Torpeedo Eestlased!!!\'

        32 minutiks oli seis alles 0-1
        See ei tähenda veel midagi

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Torpeedo Eestlased!!!\'

          Seda enam imestab, miks ta siis välja vahetati, kui ülejäänud kolm kolli tulid teisel poolajal.
          Wij komen terug met de cup in de hands

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Torpeedo Eestlased!!!\'

            Ju siis treener ei jäänud tegevusega platsil rahule ja pidas paremaks mees välja vahetada

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Torpeedo Eestlased!!!\'

              Tõenäoliselt oli ta ka vihane, kuna gazeta.ru pidas vajalikuks märkida, et Petrenko ei surunud Enaril ka kätt kui ta välja vahetati. Minu mäletamist mööda on taolisi juhtumeid vist ka teisi sel hooajal olnud kui ta varakult pingile võeti.
              Wij komen terug met de cup in de hands

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Torpeedo Eestlased!!!\'

                treeneril võis sel hetkel muud tähtsamat ka teha olla kui enariga kätt suruda oli vaja võib olla mingi info mängijatele edasi anda või mis iganes mingi käe surumine ei näita midagi.....samas jah võivad tõesti olla sügavamad tagamaad kui 32 minutil juba puhkama saadab aga äkki enar ei saanud ülessandest aru väljakul nagu juhtus ka Lindperega koondise mängul venemaa vastu see ei tähenda kohe kindlalt treeneri ebasoosingut aga jah kui see juba mitmes kord on kui varem välja võetakse siis midagi head sealt loota ei ole nii või naa
                fc pohmell

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Torpeedo Eestlased!!!\'

                  Ma ju mainisin, et seda käe mittesurumist rõhutas just gazeta.ru. See oli ka ainus info, mis tema väljavahetamise juurde käis. Punkt.
                  Wij komen terug met de cup in de hands

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Torpeedo Eestlased!!!\'

                    Algselt postitas midfielder


                    Ma ju mainisin, et seda käe mittesurumist rõhutas just gazeta.ru. See oli ka ainus info, mis tema väljavahetamise juurde käis. Punkt.
                    Midagi head see 32. minuti väljavahetamine igatahes ei tähenda. Mida see Stepanov seal mängus tegi? 4-0 see on ikka puhas kaitse blokk. Tundub, et Torpedo suurim nõrkus on treener, kes viimasel ajal lahmib ikka täiega. Oper langetati duublisse(hiljem müüdi), Jääger vahetatakse 32. minutil välja, meeskond kaotab 4-0. Ilmselge on, et kaitse tegi s..a mängu, aga ega Operita jäänud edurivigi suurt hiilanud.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Torpeedo Eestlased!!!\'

                      Algselt postitas sitys
                      Ilmselge on, et kaitse tegi s..a mängu, aga ega Operita jäänud edurivigi suurt hiilanud.
                      Kui kaotab, kaotab meeskond.
                      Ega kaitses mängi mingid imemehed, kes meeskonna alati halvimast päästa suudavad. Kui ülejäänud liinides mingid ludrid mängivad, kes vastasele üldse survet avaldada ei suuda, ei ole mõtet kaotust ainult kaitsjate kraesse veeretada.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Torpeedo Eestlased!!!\'

                        Algselt postitas midfielder


                        Ma ju mainisin, et seda käe mittesurumist rõhutas just gazeta.ru. See oli ka ainus info, mis tema väljavahetamise juurde käis. Punkt.
                        mnjah ega ma ei tahtnudki rõhutada et sinu arvamus see oleks......aga jah seal torpedos on selle treeneriga ikka midagi mäda liiga ebastabiilne........vahepeal näitavad supermängu ja vahepeal nii nõrka no ma ei tea eks näis mis see hooaeg edasi saab
                        fc pohmell

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Torpeedo Eestlased!!!\'

                          Tahes-tahtmata hakkan mõtlema, kas ikka see rahvuse backround siin rolli ei mängi. Kuigi Stepanov on ju eesti kodakondne, on ta siiski vene juurtega ja adapteerub kahtlemata sinna keskkonda paremini.Miks Enar saab vähe mängida, aga Stepanov on kogu aeg platsil? Loomulikult on praegu Stjopa parem ja kogenum, kuid minu jaoks on ka üllatav, miks Kinki üldse Spartaki põhis ei proovita, kasvõi vahetusest. Starkov ju lubas aasta aögul, et kuna viilis treeningutest talvel, siis hooaja esimesel poolel temaga ei arvesta ja teisel poolel võtab Kinki tõsiselt. Nüüd kui liiga hakkab juba varsti lõppema ja Kink ka duubli eest paar kolli löönud, ei saa ta isegi põhimeeskonna pingile. Ja kui veel meenutada Operi arusaamatusi treeneriga. Ma arvan, et mõistlikum oleks tulevikus eesti taustaga mängijaid ikka sama kultuuriruumiga riikidesse lähetada. On see kohanemine ka kergem ja vene taustaga mängijaid venemaale. See oleks mängijatele endile ka parem.
                          Wij komen terug met de cup in de hands

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Torpeedo Eestlased!!!\'

                            Algselt postitas midfielder
                            Ma arvan, et mõistlikum oleks tulevikus eesti taustaga mängijaid ikka sama kultuuriruumiga riikidesse lähetada.
                            Millised riigid need siis oleksid? Kindlasti mitte Venemaa, Taani, Norra...
                            On see Soome?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Torpeedo Eestlased!!!\'

                              Algselt postitas tanielo

                              Kui kaotab, kaotab meeskond.
                              See käis ikka treeneri kohta. Kui võidab, siis võidab meeskond. On ju.
                              Supplies!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Torpeedo Eestlased!!!\'

                                Algselt postitas tanielo


                                [Millised riigid need siis oleksid? Kindlasti mitte Venemaa, Taani, Norra...
                                On see Soome?
                                Kas Taani, Norra on meist erineva kultuuritaustaga või?
                                Ma arvan, et põhjala riigid ja lääne-euroopa riigid on vast ikka need , mis meile sarnase mõttelaadiga on. Panen siis riigid ka kui keegi ei peaks aru saama. Suurbritannia, Holland, Saksamaa ja kõik skandinaavia maad.
                                Wij komen terug met de cup in de hands

                                Kommentaar

                                Working...
                                X