320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eestlased võõrsil läbi aegade

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu mäletamist mööda kirjutati ta nimi selliselt: Dmitri Tam, kui ta Eestis veel oli.

    Kommentaar


      Algselt postitas raido Vaata postitust
      Liigam2ngude kohta jah. Pole eriti tahtmist ja viitsimist uuendada.
      2006 m2ngisid soomes muideks j2rgmised eestlased:

      Veikkausliiga:
      Liivo Leetma (KooTeePee)
      Sergei Terehhov (Honka)
      Siim Ots (TPS)

      1. Liiga:
      Tarmo Linnum2e (PP-70)
      Sergei Ussoltsev (PP-70)
      Jan Demidovitsh (Viikingit)

      2. Liiga:
      Vahur Vahtram2e (HyPS)
      Markko Kudu (SalPa)
      Henri Erti (TP-Sein2joki)

      3. Liiga
      Oleg Maksimov (Karhu)
      Seda et, Henri Erti lööb sel hooajal kaasa ookeanitaguses college liigas. Brevard College meeskonnas Southern Atlantic Divisions. 5 mängu on mängitud, viimati lõi Henri ka värava.

      Kommentaar


        Henri Erti profile:

        Kommentaar


          Andrei Krasnopjorov (ex-Lantana, Levadia M, Nõmme Kalju-2):

          1999, FC CSKA (Moskva), 1 mäng (34 minutit)/0 värav;
          1999, FC CSKA-2 (Moskva), 1 mäng)/0 värav.

          Krasnopjorovi esimene (ja viimane) mäng FC CSKA ridades. Huvitav, et vasaku kaitsja Krasnopjorov mängis tol mängus (vs. FC Lokomotivi) keskpoolkaitsja kohal...

          Kommentaar


            sorry kui offtopic, aga mäletan, et football manager 2006 andmebaas andis mulle 2 meest, kes mängisid nendel hetkedel hispaanias ning olid eesti kodanikud...

            Kommentaar


              Algselt postitas KeRRRt Vaata postitust
              sorry kui offtopic, aga mäletan, et football manager 2006 andmebaas andis mulle 2 meest, kes mängisid nendel hetkedel hispaanias ning olid eesti kodanikud...
              Hispaanis mängis ainult üks eesti kodanik-Valeri Karpin (ex-FC Real Sosjedad,FC Valencia, FC Celta)

              Kommentaar


                Algselt postitas Aats Vaata postitust
                Hispaanis mängis ainult üks eesti kodanik-Valeri Karpin (ex-FC Real Sosjedad,FC Valencia, FC Celta)
                See, et Karpin Narvas sündis teda veel eestlaseks ei tee. Kui vend ikka pärast iseseisvumist Rossijat esindab, siis ma teda väga Eesti kodanikuks ei loe, öelgu siis migratsiooniameti vennad, mida tahavad.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  No fakt on see,et tal oli topeltkodakondsus.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                    See, et Karpin Narvas sündis teda veel eestlaseks ei tee.
                    Nagu ma näen sa tead Karpinist ainult et sündis Narvas.
                    Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                    Kui vend ikka pärast iseseisvumist Rossijat esindab, siis ma teda väga Eesti kodanikuks ei loe.
                    Sedövr. : )

                    Kommentaar


                      no, nod tüübid olid umbes mingis 2-3 liiga... tõsiselt ei mäleta ka... kui on aega, otsin ülese

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                        No fakt on see,et tal oli topeltkodakondsus.
                        Ja topeltkodakondsus on tegelikult Eesti Vabariigi seaduste kohaselt keelatud, kuigi tegelikuses see väga ei avaldu.
                        Algselt postitas Aats Vaata postitust
                        Nagu ma näen sa tead Karpinist ainult et sündis Narvas.
                        Mis ma pean ta biograafiat siia siis kirjutama hakkama või? Enda arust oli mu lause piisavalt arusaadav...
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                          .Mis ma pean ta biograafiat siia siis kirjutama hakkama või? Enda arust oli mu lause piisavalt arusaadav...
                          Karpin on Eesti jalgpalli kuulsamaks kasvandikuks. Mängis: meie ML-s, meie noortekoondises, FC Sport Tallinn ridades.
                          Ausalt (!) öelda, olen sinuga nõus, et Valeri on "mittetäisväärtuslik EV kodanikuks" (näiteks sinuga võrrendes).

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Aats Vaata postitust
                            Karpin on Eesti jalgpalli kuulsamaks kasvandikuks. Mängis: meie ML-s, meie noortekoondises, FC Sport Tallinn ridades.
                            Ausalt (!) öelda, olen sinuga nõus, et Valeri on "mittetäisväärtuslik EV kodanikuks" (näiteks sinuga võrrendes).
                            Täpselt, just kasvandik ta ongi. Ma võrdleks teda praeguse aja Nikita Andrejeviga, kes samuti nagu siit tulnud ja tuule tiibadesse saanud, kuid ta ei ole eestlane ja üldiselt ega ma väga ei viitsi sel teemal enam jaurata.
                            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                            Algselt postitas taku*
                            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                            Kommentaar


                              Satsist on vahepeal Aats saanud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sats1 Vaata postitust
                                SERGEI RATNIKOV
                                1981 a. NSVL-u duublimeeskonnade meistrivõitsluses FC Spartak Moskva ridades, 2 mängud (vs. FC CSKA Moskva ning vs. FC Pahtakor Tashkent).
                                FC Spartak Moskva ametlik web-leht annab info, et Ratnikov osales ühes mängus FC Spartak Moskva duublimeeskonna ridades. 1981 hooajal (1 mäng, 0 värav).

                                Kommentaar

                                Working...
                                X