mind võite ka lisada ju :P
320x50 ülemine bänner
Collapse
Teadaanne
Collapse
No announcement yet.
Eestlased võõrsil läbi aegade
Collapse
X
-
Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitustKas need andmed on ainult liigamängude kohta?
Ja selle teema postitaja võiks andmeid uuendada
2006 m2ngisid soomes muideks j2rgmised eestlased:
Veikkausliiga:
Liivo Leetma (KooTeePee)
Sergei Terehhov (Honka)
Siim Ots (TPS)
1. Liiga:
Tarmo Linnum2e (PP-70)
Sergei Ussoltsev (PP-70)
Jan Demidovitsh (Viikingit)
2. Liiga:
Vahur Vahtram2e (HyPS)
Markko Kudu (SalPa)
Henri Erti (TP-Sein2joki)
3. Liiga
Oleg Maksimov (Karhu)
Kommentaar
-
Täiendasin natukene.
Aivar Anniste
04 Ullensaker/Kisa NOR.3
06 Hönefoss NOR.2 20/0
Argo Arbeiter
98 KTP FIN 17/12
99 KTP FIN 25/3
00 KTP FIN 14/2
00 Jaro FIN 11/3
Antti Arst
03 Dayton Flyers USA 18/1
04 Dayton Flyers USA
05 Dayton Flyers USA
06 Dayton Flyers USA
Andrei Borissov
98 Jaro FIN 8/0
99 Jaro FIN 26/3
00 Jaro FIN 26/6
01 Jaro FIN 24/3
Sergei Bragin
02 TP-Seinäjoki FIN.2 17/3
Vadim Dolinin
03 HyPS FIN.2 13/3
Sergei Dõmov
00 Jyväskylä FIN
Henri Erti
04 Ilves Tampere FIN
06 TP-Seinäjoki FIN.3
Maksim Gruznov
97-98 Daring Club BEL
Vitali Gussev
02 Trellborg SWE.2 10/6
03 Trellborg SWE.2 10/0
04 Trellborg SWE.1 2/1
05 FBK Kaunas LTU.1 7/0
FK Atlantas LTU.1 8/2
Urmas Hepner
92 Kumu FIN
Sergei Hohlov-Simson
00/01 Hap. Kfar-Saba ISR
00/01 Hap. Taibe ISR
01 Ham-Kam NOR.2 2/0
Enar Jääger
05 Torpedo M. RUS.1 13/0
06 Torpedo M. RUS.1 22/0
Urmas Kaljend
93 Ilves FIN 12/0
Risto Kallaste
95/96 Viborg DEN.1
Toomas Kallaste
97 Jaro FIN 25/4
98 Jaro FIN 22/0
99 KTP FIN 28/0
00 KTP FIN.1 29/1
01 Boden SWE
02 Boden SWE
Rein Karev
95/96 Baltika Liepaja LAT.1 9/0
Soome
Kaius Karja
Salon Vilpas FIN
Valeri Karpin
88 CSKA NSV(RUS) 3/0
89 Fakel NSV(RUS) 25/7
90 Spartak M. NSV(RUS) 21/1
91 Spartak M. NSV(RUS) 28/3
92 Spartak M. RUS 25/7
93 Spartak M. RUS 30/13
94 Spartak M. RUS 12/5
94/95 Real Sociedad SPA 35/3
95/96 Real Sociedad SPA 37/13
96/97 Valencia SPA 36/6
97/98 Celta Vigo SPA 37/4
98/99 Celta Vigo SPA 34/8
99/00 Celta Vigo SPA 34/6
00/01 Celta Vigo SPA 30/5
01/02 Celta Vigo SPA 33/3
02/03 Real Sociedad SPA 34/8
03/04 Real Sociedad SPA 38/7
04/05 Real Sociedad SPA
Siksten Kasimir
01 JiPee FIN
02 Rakuunat FIN.2
Tarmo Kink
03 Spartak M. RUS.1 2/0
04 Spartak M. RUS.1 0/0
05 Spartak M. RUS.1
Dmitri Kirilov
03 HyPS FIN.2 5/0
Urmas Kirs
99 KTP FIN 16/2
00 KTP FIN 10/1
Stanislav Kitto
95/96 Zarya Lugansk UKR.1 4/0
99 FK Riga LAT
00 FK Riga LAT.1 6/0
00 Daugava Riga LAT.1 11/0
Dzintar Klavan
Flensburg GER
Ragnar Klavan
04 Valerenga NOR.1 2/0
05 Valerenga NOR.1 0/0
05/06 Heraclrs Almelo 15/0
Artur Kotenko
Karhu Kauhajaani FIN
Marko Kristal
99 Elfsborg SWE.1 3/0
00 Lahti FIN.1 12/0
Toomas Krõm
98 Jaro FIN.1 17/3
Mänttä Valo FIN
Tiit Kõmper
Daugava Riga LAT
Liivo Leetma
00 Pallo-Lahti FIN.4
05 KooTeePee FIN.1
06 KooTeePee FIN.1 8/0
Marek Lemsalu
96/97 Mainz GER.2 16/0
99 Stromsgodset NOR 8/0
01 Start NOR 29/2
02 Bryne NOR 26/4
03 Bryne NOR.1 25/1
04 Bryne NOR.2 30/1
05 Bryne NOR.2 29/4
Meelis Lindmaa
99 KTP FIN 16/0
99 TPV FIN 1/0
00 SalPa FIN
01 SalPa
02 SalPa
03 SalPa
04 SalPa
Joel Lindpere
04/05 CSKA Sofia BUL.1 11/0
Tarmo Linnumäe
1991 Gällvare SK SWE.3
1997 Pyry Nokia FIN.3
2006 PP-70 FIN.2
Aleksandr Marashov
95/96 Zarya Lugansk UKR.1 5/0
Ott Mõtsnik
82 Daugava Riga NSV(LAT) 5/0
83 Daugava Riga NSV(LAT) 0/0
84 Daugava Riga NSV(LAT) 0/0
Rootsi
Konstantin Nahk
01 Torpedo Minsk BLR.1
03 Jokerit FIN.1 22/6
Raivo Nõmmik
98 MyPa FIN.1 2/0
Jevgeni Novikov
03/04 Zirka UKR.1 7/0
04 Tom Tomsk RUS.2 0/0
05 Tom Tomsk RUS.1 1/0
Anatoli Novozhilov
97 Lahti FIN.2 1/0
Andres Oper
99/00 AaB DEN.1 30/7
00/01 AaB DEN.1 29/6
01/02 AaB DEN.1 31/4
02/03 AaB DEN.1 28/10
03 Torpedo M. RUS.1 14/3
04 Torpedo M. RUS.1 24/4
05 Torpedo M. RUS.1 15/1
05/06 Roda Kerkrade HOL.1 24/8
Sergei Pareiko
98/99 Casale ITA
01 Rotor RUS.1 12/0
02 Rotor RUS.1 3/0
03 Rotor RUS.1 30/0
04 Rotor RUS.1 6/0
05 Tomski Tom RUS.1 16/0
06 Tomski Tom RUS.1 23/0
Arnold Pihlak
Austria Viin AUT
Raio Piiroja
03 Valerenga NOR.1 11/1
04 Fredrikstad NOR.1 9/0
05 Fredrikstad NOR.1 11/1
06 Fredrikstad NOR.1 25/0
Mart Poom
92 KuPS FIN.1 9/0
93/94 Wil SUI.2 13/0
94/95 Portsmouth Res. ENG
95/96 Portsmouth ENG.2 4/0
96/97 Derby ENG.1 4/0
97/98 Derby ENG.1 36/0
98/99 Derby ENG.1 17/0
99/00 Derby ENG.1 28/0
00/01 Derby ENG.1 33/0
01/02 Derby ENG.1 15/0
02/03 Derby ENG.2 13/0
02/03 Sunderland ENG.1 4/0
03/04 Sunderland ENG.2 43/1
04/05 Sunderland ENG.2 11/0
05/06 Arsenal ENG.1 0/0
Marko Pärnpuu
04 Norheimsund Hardanger NOR.3
Taavi Rähn
03/04 Volyn Lutsk UKR.1 13/1
04/05 Volyn Lutsk UKR.1 23/1
05/06 Volyn Lutsk UKR.1 19/1
Lembit Rajala
97 MIFK FIN 16/13
98 MIFK FIN 21/17
99 MIFK FIN 17/10
99 KTP FIN 3/0
00 MIFK FIN
01 MIFK FIN
Eduard Ratnikov
04/05 Beroe BUL.1
Martin Reim
99 KTP FIN.1 21/2
00 KTP FIN.1 29/1
Priit Reiska
Suurmetsan Urheiljat FIN
SC Getdorf
Suchsdorfer SC
Urmas Rooba
00/01 Midtjylland DEN.1 31/0
01/02 Midtjylland DEN.1 32/0
02/03 FCK DEN.1 18/0
03/04 FCK DEN.1 11/0
04/05 FCK DEN.1
Maksim Rõtshkov
Molodechno BLR
00/01 TNS WAL.1 5/0
Mark Shvets
99 Mikkeli FIN.2 1/0
02 Dinamo Peterburg RUS.2 6/0
03 Kairat Alma-Ata KZH.1 17/1
04 Spartak N. RUS.2
04 Uralan Elista RUS.2
05 Petrotrest Peterburg RUS.3
06 SKA Energia Habarovsk RUS.2
Mikko Silde
Team Grani FIN
Marek Soom
Team Grani FIN
Andrei Stepanov
04 Torpedo M. RUS.1 18/1
05 Torpedo M. RUS.1 24/1
06 Torpedo M. RUS.1 16/0
Sergei Terehhov
00 Brann NOR.1 13/1
01 Brann NOR.1 6/0
02 Brann NOR.1 3/0
02 Haka FIN.1 13/3
03 Haka FIN.1 26/4
04 Haka FIN.1 21/2
05 Shinnik RUS.1
06 Shinnik RUS.1 0/0
Espoo Honka FIN.1 5/1
Andrei Timofejev
04 Ytterhogdahl SWE
Andrei Tjunin
98 Jaro FIN
99 Jaro FIN
00 Lokomotiv-2 M. RUS 7/0
02 Trellborg SWE.2 6/0
03 Trellborg SWE.2 2/0
04 Trellborg SWE.1 0/0
Andrei Tkatshuk
00 Policija Riga LAT.1 12/0
01/02 Altmark Stendal GER
03/04 Saksamaa ?
Toomas Tohver
97 Visby SWE
01 Honefoss NOR.2 4/0
02 Honefoss NOR.2 1/0
03 Honefoss NOR.2 0/0
04 Honefoss NOR.2
05 Trogstad/Bagstad NOR
Rain Vessenberg
98 KTP FIN 1/0
Kristen Viikmäe
00 Valerenga NOR 7/2
01 Valerenga NOR 12/2
02 Valerenga NOR 18/1
03 Valerenga NOR.1 6/1
04 Enköping SWE.2
05 Fredrikstad NOR.1
06 Gelfe IF SWE.1 26/2
Seppo Vilderson
1990 Simpeleen Urheilijat FIN.4
1991 Simpeleen Urheilijat FIN.4
Vladimir Voskoboinikov
04/05 FC Brussels BEL.1
04/05 AS Eupen BEL.2
Sergei Zamorski
00 Närpes Kraft FIN 24/5
Indrek Zelinski
00 Lahti FIN.1 22/5
01/02 AaB DEN.1 31/13
02/03 AaB DEN.1 5/1
03 Landskrona SWE.1 13/1
03/04 Frem DEN.1 9/0
04/05 Frem DEN.2
Ingemar Teever
06 Östers IF 25/3
Markko Kudu
06 SalPa 24/5
Dmitri Kruglov
05 Moskva Lokomotiv RUS.1 8/0
06 Moskva Lokomotiv RUS.1 2/0
Krasnodari Kubin RUS.2 0/0
Tarmo Neemelo
06 Helsingborgs IF SWE.1 5/0Algselt postitas budulojuskle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde
Kommentaar
-
Tõnu Vanakesa
1982 Moskva Dünamo
Sergei Bragin
1994 Kauhajoen Karhu
1997/98 SV Sottegem
1998/99 SV Sottegem
2002 TP-Seinäjoki
Andrei Sapovalov
1980 Automobilist Tiraspol
1992 Kauhajoen Karhu
1994 Kauhajoen Karhu
1995 Kauhajoen Karhu
Ants KOMMUSSAAR
1971 Riia Daugava
Aleksandr Puštov
1982 Dünamo Vologda
1983 Dünamo Vologda
1991 Tornävan Pallo-55
1992 Tornävan Pallo-55
1993 Tornävan Pallo-55
Sergei RATNIKOV
1982 Moskva Spartak
1990 FF Jaro
1991 BK-IFK Vaasa
Sepo VILDERSON
1990 Simpeleen Urheilijat
1991 Simpeleen Urheilijat
1992 FC Kiffen
Enn LÄÄNMÄE
1992 Riihimäen Palloseura
1993 Tikkurilan Palloseura
Dzintar KLAVAN
1991 Porvoon Weikot
1992 Porvoon Weikot
1992/93 TSB Flensburg
1993/94 TSB Flensburg
Hans NÄKS
1989 Bagarmossen BK
Urmas HEPNER
1991 KUMU
1992 KUMU
1992 Kotkan Työväen Palloilijat
1993 Kotkan Työväen Palloilijat
1998 HyPS
1999 HyPS
2000 HyPS
Priit REISKA
1991 Suurmetsan Urheiljat
1992 Suurmetsan Urheilja
1994 SC Getdorf
1995 Suchsdorfer SC
1996 Suchsdorfer SC
1997 Suchsdorfer SC
1998 Suchsdorfer SC
Maksim GRUZNOV (21.04.197194)
1997 RWD Molenbeek !!!!!!!!!!!!!!!
Arvo KRAAM
1991 Suurmetsan Urheiljat
1992 Suurmetsan Urheiljat
1993 Mänttä Valo
1996 Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
1997 Tampereen-Viipurin Ilves-Kissat
Peep Puri
1993 Mänttä Valo
Hindrek Kääri
1993 Mänttä Valo
Risto SARAPIK
1993 Mänttä Valo
Urmas KALJEND
1991 Karkkilan Pallo
1992 Lohjan Pallo
1993 Lohjan Pallo
1993 FC Ilves
1994 Lohjan Pallo
1995 Lohjan Pallo
1996 Lohjan Pallo
1997 Lohjan Pallo
1998 Lohjan Pallo
1999 Lohjan Pallo
2000 FC Vousaari Spartak
Sergei DÕMOV
2000 JJK Jyväskylä
2000 Huima
Meelis LINDMAA
1997 Vimmerby IF
1998 IF Finströms Kamraterna
1999 Kotkan TP
1999 TPV Tampere
2000 Salon Palloilijat
2001 Salon Palloilijat
2002 Salon Palloilijat
2003 Salon Palloilijat
2004 Salon Palloilijat
Risto KALLASTE
1990 Gunnilse IS
1991 Gunnilse IS
1995/96 Viborg FF
Toomas TOHVER
1997 Visby Gute
2001 L/F Honefoss
2002 Honefoss BK
2003 Honefoss BK
2004 Honefoss BK
2005 Trøgstad/Båstad
Aivar TRUBERG
1993 Mänttä Valo
Maksim RÕTŠKOV
1992/93 Molodechno
2000/01 The New Saints
Ott Mõtsnik
1982 Riia Daugava
1989/90 Katrineholm Värmbol
1990/91 Atvidabergs FF
1991/92 Atvidabergs FF
Kommentaar
-
Veensalu Jaanus
ex-Flora
94 Honka Espo,FIN.4, 0 väravat
Volkov Jüri
ex-Tevalte-Marlekor Tallinn
95 KaKa (Kahhaiokki), FIN.4
Goranov Irvo, poolkaitsja
92 Kajani (Kajani), FIN.3, 3 väravat
Kala Urmd
Saksamaa
Karev Reim
98 HuPS (Hühinkää, FIN.3
Kirsipuu Paul
98 Honka (Espo), FIN.3
98 PaSa (Imatra), FIN.3
Komarov Aleksandr
ex-Nikol Tallinn
92 NIK (Nükarlebü , FIN.3, 2 väravat
93 NIK (Nükarlebü , FIN.3, 8 väravat
94 NIK (Nükarlebü , FIN.4, 3 väravat
95 NIK (Nükarlebü , FIN.3, 1 värav
Kotkas Toomas
95 Kiffen (Helsinki) , FIN.3, 5 väravat
Lelov Marko
98 Nütsoping BIC ( Nütsoping), 2 liiga
Leontjev Sergei
ex-Merkuur Tartu
91 MiKi (Mikkeli) , FIN.3, 7 väravat
92 MiKi (Mikkeli) , FIN.3, 5 väravat
93 MiKi (Mikkeli) , FIN.3, 13 väravat
Milovidov Maksim
ex-Levadia Tallinn
USA
Pasnitšenko Andres
ex-Lantana Tallinn
98 HuPS (Hüvinkää , FIN.3
Pukk Jaanek
ex-Esdag Tartu
94 TUS (Terjärv) , FIN.4, 2 väravat.
Reiska Priit, 1970 a., poolkaitsja
ex-Sport Tallinn
92 SuMu, FIN.4
Romanovitš Boriss
ex-Nikol Tallinn
92 KRAFT (Narpio), FIN.3, 6 väravat.
Tamm Dmitri
98 Texas Lightning (New Jersey University), USA
Totštev Nikolai
ex-Trans Narva
99 NIC (Nükarlebü, FIN.3, 1 värav
Trojanov Semjon
98 Texas Lightning (New Jersey University), USA
Fassum Simen (?)
ex-Flora
02-03 LF Hönefoss (Hönefoss) NOR.2; SK Frigg (Asker) NOR.2 ; SK Bom, NOR.2
Tšurilkin Jüri
90 KuTP (Kuopio), FIN.2, 6-2
91 Canon , FIN.4, 1 värav
98 HüPS (Hüvinkää, FIN.3, 6 väravat
Škoda Jüri
ex-Sport Tallinn
92 MiKi (Mikkeli), FIN.3, 6 väravat
93 MiKi (Mikkeli), FIN.3, 10 väravat
93 RiPS (Riihimäki), FIN.4
94 MiKi (Mikkeli), FIN.3, 6 väravat
Jakovitš Simmo
92 GBK (Kokkola), FIN.3
Jakovlev Valeri
ex-Vigri Tallinn
93 HP-X (Nilsiä, FIN.3, 2 väravat
Kommentaar
-
Algselt postitas Sats1 Vaata postitustFassum Simen (?)
ex-Flora
02-03 LF Hönefoss (Hönefoss) NOR.2; SK Frigg (Asker) NOR.2 ; SK Bom, NOR.2armastan ma headust üle kõige vihkan lolle
Kommentaar
-
Algselt postitas Sats1 Vaata postitustEESTIMEES,
Tõnu Vanakesa ei mänginud Dünamo Moskva ridades. Võib olla ta mängis Dünamo Moskva duubli meeskonnas.
Boriss Rubanovits mangis NSVL-u teises liigas FC Tsement (Novorossijsk) ridades.
Kommentaar
-
Algselt postitas Sats1 Vaata postitustEESTIMEES,
Kas jalgpalli kohtunik Aivar Israel mängis ka Dünamo Moskva duubli ridades ?
Kommentaar
-
Algselt postitas Sats1 Vaata postitustEESTIMEES,
Kas jalgpalli kohtunik Aivar Israel mängis ka Dünamo Moskva duubli ridades ?
Kommentaar
Bottom 300x250
Collapse
Kommentaar