320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ragnar Klavan (Paide Linnameeskond)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Noh, tervitan neid omaaegseid "everton on sitem"-djüüde. Euroopas mängitakse, saadakse tala, Saksamaal ollakse ka tagaotsas. Noh, et, noh, saate aru küll.
    Vara veel tervitad. Terve hooaeg on veel sisuliselt ees ja Euroopast ei ole ka veel Klavan ja Augsburg välja kukkunud. Üldiselt ma olin ka nende seas, kes eelistas Klavani paigale jäämist (et Everton otseselt kehvem kubi oleks, ma vast ei väitnud). Arvan sama jätkuvalt. Seega tänud tervitamist. Vist. Küll asjad paranevad.

    Mehe eilse puudumise kohta pole jätkuvalt infot?

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Noh, tervitan neid omaaegseid "everton on sitem"-djüüde. Euroopas mängitakse, saadakse tala, Saksamaal ollakse ka tagaotsas. Noh, et, noh, saate aru küll.

      Noh, tegelikult fännihääletusel seda üleminekut ei otsustatud..

      Augsburg küsis lihtsalt liiga palju raha
      või on palluri "unistus Inglismaast" pereinimesena märgatavalt jahenenud, et ustega prõmmida

      ja kui peaks taas väljakukkumisoht ähvardama, siis vajadusel uue Bundesliga klubi leidmisega ei tohiks endiselt probleeme olla
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Algselt postitas Mask Vaata postitust
        Mehe eilse puudumise kohta pole jätkuvalt infot?
        Ametlikku infot mul loomulikult ei ole, aga foorumeid sirvides paistab, et tegemist on täiesti tavalise rotation-iga ning põhjust muretsemiseks eriti ei ole. Klavan on küll raudmees, aga kõiki mänge ei saa mängida, eriti kui mängitakse paralleelselt kahte sarja. Graafik läheks lihtsalt tihedaks ning arvestades, et Klavan koondisepausi ei saa, siis ei tee paus ühes mängus paha. Pealegi Augsburgi suguse klubi jaoks on selgelt prioriteet Bundesliga ning seal püsimajäämine (arvestades praegust seisu). Kui EL-is edu tuleb on hästi, aga kindlasti ohverdatakse pigem seal kui Bundesligas.

        Ma arvan igatahes, et muretsemiseks põhjust pole ja pühapäeval on Leverkuseni vastu rivis. Eestlased on lihtsalt selle Klavani pideva mängimisega nii ära hellitatud, et kui ühes meeskonnas välja jääb, siis mõeldakse kõige hullemat. Klavan on küll järjest mänginud, aga eelmine aasta mängiti ju ainult Bundesligat.

        Klavani mängudegraafik olnuks koos eilse mänguga selline: 26.09, 01.10, 04.10, 09.10, 12.10, 17.10

        Kommentaar


          Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
          Noh, tegelikult fännihääletusel seda üleminekut ei otsustatud..
          Tõesti?!?

          See kuhu jäämist eelistatakse on samamoodi teine teema. Eelistamine on üks ja jama kirjutamine teine

          Laia suuga räägiti, Everton on allakäigutrepil ja Ausburg ilge kunn. Aga noh need kes seda jahusid näitasid, kui vähe nad jalgpallist tegelikult teavad.

          Kommentaar


            Kommentaar


              Algselt postitas Devil Vaata postitust
              Tõesti?!?

              See kuhu jäämist eelistatakse on samamoodi teine teema. Eelistamine on üks ja jama kirjutamine teine

              Laia suuga räägiti, Everton on allakäigutrepil ja Ausburg ilge kunn. Aga noh need kes seda jahusid näitasid, kui vähe nad jalgpallist tegelikult teavad.
              Tunnen ennast taaskord puudutatuna. Seega vastan. Mida mina suvel kirjutasin oli see, et minu arvates ei olnud Everton sel hetkel võrreldes Augsburgiga eriline edasiminek, et riskida. Selleks ajaks oli Everton oma eelmise hooaja 11. koha saanud punti täiendanud mälu järgi vaid Tom Cleveryga ja Stonesi ümber käisid valjud jutud Chelseasse liikumise teemal, mistõttu fännid olid sotsiaalmeedias parajalt paanikas. Samal ajal olid West Hamid, Aston Villad, Newcastle'id - ühesõnaga meeskonnad, kes Evertoni selja taga lõpetasid -kõvasti oma ridu täiendanud rääkimata meeskondadest, kes Evertoni ees lõpetasid. Puhtalt selle pealt ei nõustunud tollal, et Everton by default top 10 meeskond oleks nagu siin teemas mitmed raiusid. Suve lõpus ikkagi pisut toimetati ja mul on hea meel, et Evertonil hetkel hästi läheb, sest nad on alati minu jaoks sümpaatsete meeskondade hulka kuulunud aga hooaeg alles ju sisuliselt algas. Punkte ja tabelikohti loeme ikka kevadel?

              Ma usun ka, et küllap Augsburgi seis paraneb, sest mänguliselt ollaks täitsa soliidsed aga vastastel lihtsalt kukuvad hetkel kõik pallid sisse ja Augsburgil paraku mitte (nagu eile). Loodetavasti klubi juhtkond liiat kiiresti kärsituks ei muutu ja treenerit kangutama ei asu nagu siin moodsal ajal kombeks.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mask Vaata postitust
                Tunnen ennast taaskord puudutatuna. Seega vastan. Mida mina suvel kirjutasin oli see, et minu arvates ei olnud Everton sel hetkel võrreldes Augsburgiga eriline edasiminek, et riskida. Selleks ajaks oli Everton oma eelmise hooaja 11. koha saanud punti täiendanud mälu järgi vaid Tom Cleveryga ja Stonesi ümber käisid valjud jutud Chelseasse liikumise teemal, mistõttu fännid olid sotsiaalmeedias parajalt paanikas. Samal ajal olid West Hamid, Aston Villad, Newcastle'id - ühesõnaga meeskonnad, kes Evertoni selja taga lõpetasid -kõvasti oma ridu täiendanud rääkimata meeskondadest, kes Evertoni ees lõpetasid. Puhtalt selle pealt ei nõustunud tollal, et Everton by default top 10 meeskond oleks nagu siin teemas mitmed raiusid. Suve lõpus ikkagi pisut toimetati ja mul on hea meel, et Evertonil hetkel hästi läheb, sest nad on alati minu jaoks sümpaatsete meeskondade hulka kuulunud aga hooaeg alles ju sisuliselt algas. Punkte ja tabelikohti loeme ikka kevadel?

                Ma usun ka, et küllap Augsburgi seis paraneb, sest mänguliselt ollaks täitsa soliidsed aga vastastel lihtsalt kukuvad hetkel kõik pallid sisse ja Augsburgil paraku mitte (nagu eile). Loodetavasti klubi juhtkond liiat kiiresti kärsituks ei muutu ja treenerit kangutama ei asu nagu siin moodsal ajal kombeks.
                Everton on üks Inglismaa stabiilsemaid keskmikke, Augsburg on endiselt üks Saksamaa väiksemaid meeskondi. Selles oli asi lihtsalt.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Everton on üks Inglismaa stabiilsemaid keskmikke, Augsburg on endiselt üks Saksamaa väiksemaid meeskondi. Selles oli asi lihtsalt.
                  Mida oli (on) ka Villarreal Hispaanias aga näe ikka käisid korra all ära.

                  Kommentaar


                    no ma ei tea.... kui lugeda kokku need ämbrid mis eesti koondislased välisklubide valikul on teinud viimaste aastate jooksul, siis selle taustal Klavani valikud ei ole vist kuigi tõsine teema aruteluks?
                    või noh, kui just vajadus suurendada oma isiklikku ökoloogilist jalajälge raisatud bittide kujul...
                    Seisan üksi mere ääres
                    jalas kollased sandaalid
                    valged, merevahust sääred
                    hüüan: "Elagu skandaalid!"

                    Kommentaar


                      Vigastust ei ole, sai puhkepäeva. Info otseallikast
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Vigastust ei ole, sai puhkepäeva. Info otseallikast
                        Presse Augsburg ja Õhtuleht väidavad veidi teistusugust infot:

                        Eesti jalgpallikoondislase Ragnar Klavani koduklubi Augsburgi peatreener Markus Weinzierl üritas eile Klavani eemale jätmisega meeskonna kaitseliini Euroopa liigas Belgradi Partizani tugevdada, vahendas Presse Augsburg.


                        Järgmine mäng on vast jälle rivis.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Koopia Vaata postitust
                          Presse Augsburg ja Õhtuleht väidavad veidi teistusugust infot:

                          http://www.ohtuleht.ee/697170/augsbu...tset-parandada
                          Peale algallikalt saadud kinnitust sellist spekulatsiooni veidi tobe pole siia riputada? Et peaks ju asi klaar juba olema või nii

                          Kommentaar


                            Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                            augsburg on nagu jõulu postkaart!
                            Siis oleks võinud ju Florasse naasta. Samasugune vanalinn.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                              Peale algallikalt saadud kinnitust sellist spekulatsiooni veidi tobe pole siia riputada? Et peaks ju asi klaar juba olema või nii
                              Noh, ikkagi mõlemad variandid võimalikud. Ega mina tea, kelles see algallikas seisneb.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Koopia Vaata postitust
                                Noh, ikkagi mõlemad variandid võimalikud. Ega mina tea, kelles see algallikas seisneb.
                                Klavanis endas, loodetavasti on piisav
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X