320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ragnar Klavan (Paide Linnameeskond)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Käisin täna Augsburgi ja Raku võidumängu vaatamas staadionil. Atmosfäär oli super, inimesed sõbralikud (kandsin Ragnari nime ja numbriga Eesti koondise särki) ja üks asjapulk viis mind pärast mängu kohta, kus sain Rakuga pärast 10min vestelda! Ühe staadioninaabri tütar käib Raku vanima pojaga samas lasteaias, ja üks juhatuse liige istus ka minu juures ning ajasime juttu.

    Ja tal endal oli ka paar head võimalust ning lisaminutitel sai veidi haiget ka, nii et arstipersonal käis platsil. Üldse tegi väga hea mängu täna. Fännipoes mainisin ka, et tulin klassivenna mängu vaatama, ja teenindaja lemmikmängija oli just Klavan

    Väga vahva reisi-ja mängukogemus!
    Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

    Kommentaar


      Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
      Käisin täna Augsburgi ja Raku võidumängu vaatamas staadionil. Atmosfäär oli super, inimesed sõbralikud (kandsin Ragnari nime ja numbriga Eesti koondise särki) ja üks asjapulk viis mind pärast mängu kohta, kus sain Rakuga pärast 10min vestelda! Ühe staadioninaabri tütar käib Raku vanima pojaga samas lasteaias, ja üks juhatuse liige istus ka minu juures ning ajasime juttu.

      Ja tal endal oli ka paar head võimalust ning lisaminutitel sai veidi haiget ka, nii et arstipersonal käis platsil. Üldse tegi väga hea mängu täna. Fännipoes mainisin ka, et tulin klassivenna mängu vaatama, ja teenindaja lemmikmängija oli just Klavan

      Väga vahva reisi-ja mängukogemus!
      Ole nüüd hea foorumlane ja kirjuta vastavasse teemasse (Saksamaa omas) sellest pikem lugu

      Kommentaar


        Tehtud!
        Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

        Kommentaar


          Klavan ajab juba Kalevi asju? Vaatasin, et täna polnud isegi pingil mitte.
          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            oli kuskil jutt, et pisut vigane.

            liigasse püsimajäämine on nüüd kindel, sest viimases voorus mängivad Bremen ja Frankfurt omavahel.

            Kommentaar


              Sai knocki mängu eelsel soojendusel. Algul pidi küll mängima aga vigastuse tõttu jäi siis vahele. Klubi ise vastas FB´s ühele kommentaarile, kui küsiti, kus Klavan on.
              Ela ja tunne, et elad
              see on kõige lihtsam
              filosoofia, mis toimib
              sule silmad ära vaata
              tagasi, hinga sügavalt ja
              hüppa üle iseenda varju
              tule koos minuga.

              Kommentaar


                Keegi Klavani artikli EPList viitsib siia ka visata?

                Kommentaar


                  Algselt postitas realking Vaata postitust
                  Keegi Klavani artikli EPList viitsib siia ka visata?
                  delfi spordis kenasti olemas : http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/...us?id=74595975

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Herr Vaata postitust
                    ära unusta €€€-märke lisamast
                    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dareth Vaata postitust
                      ära unusta €€€-märke lisamast
                      aa, okei mingi kala
                      Eesti esijalgpallur Ragnar Klavan kavatseb võtta Tallinna Kalevis presidendi-noortetreeneri rolli.
                      Neljas hooaeg Bundes*ligas ja FC *Augsburgis seljataga, on *Eesti koondise kapten Ragnar Klavan veetnud nädala sünnimaal. Puhkus on möödunud leinas – *üleeile tuli viimsele teekonnale saata abikaasa Lily ema –, kuid Klavan mõtleb vargsi ka lähemale ja kaugemale jalgpallitulevikule.

                      Vahetult enne kodust karika*finaali andis *tänane Eesti kuulsaim vutimees *Eesti Päevalehele usutluse, pea*teemadeks üldsust jahmatanud otsus hakata Tallinna Kalevi presidendiks ja karjääri järgmised sammud.

                      Ragnar, ütle hakatuseks kohe ära: kust tuli üldse selline mõte, et sina, põline mulk, *otsustasid ühtäkki hakata *Tallinna Kalevi presidendiks?
                      Mu pereelu on viimasel ajal muutunud suhteliselt Tallinna-*keskseks. Pealegi on Viljandis Raiko Mutle, Rain Tölpuse ja Sander *Posti näol väga sobilikud juhid juba olemas. Seal leidub piisavalt kogemust ja tahtmist ning armastust Tuleviku klubi ja Viljandi linna vastu. Nad saavad kindlasti hakkama. Kui mul tekkis võimalus teha *Tallinna Kaleviga sama, olin kohe huvitatud.

                      Miks haakisid end juba *toimiva kehaga klubi külge, mitte ei loonud päris oma *kooli nagu näiteks Mart Poom ja Martin Reim?
                      Ma ei arva, et olen kärsitu, aga eks neil on kõige täiesti nullist ehitamine ka palju aega nõudnud. Noorte enda juurde meelitamine, gruppide moodustamine, põhi- ja duubel*meeskondade *loomine – püramiidi ehitamine on vaevaline protsess. Kalevil on kõik see juba olemas, miks mitte sealt jätkata?

                      Millised on su lähema ja *kaugema aja plaanid klubi ees*otsas? Kas esialgu oled vaid uue näo andja ja materiaalse *toetaja seisuses?
                      Ma ei oska neid mahte täpselt aimata. Selge on, et lähitulevikus keskendun ise ikkagi peamiselt enda profikarjäärile ja usaldan inimesi, kellega koos otsustasime selle asja ette võtta – pean silmas Joel Lindperet ja enda isa. Kolmekesi kuulume ka klubi juhatusse. Aga täiesti selge on, et kui olen jalgpalliga lõpparve teinud, hakkan *Kalevis tööle täiskohaga.

                      Seega jutt, et *Lindpere *hakkab pärast *lahkumis-* mängu *Kalevi tegevjuhiks, *vastab tõele?
                      Täpsemalt saab ta küll tehniliseks direktoriks, aga sisu on sama. Mul on äärmiselt hea meel, et nii rikkalike kogemustega mängija samale laevale saime. See oli kindlasti üks eeldus, miks nõustusin kohe nüüd selle projektiga liituma. Muidu oleks see mõte vähemalt praegu katki jäänud.

                      Kas sina lähenesid koos oma kompanjonidega Kalevile või „värbas” Kalevi üle võtnud jalgpalliliit sinu?
                      Kõik toimus nagu elus sageli: juhuste kokkulangemise tulemusel. Ma ei olnud tegelikult algul selliseks sammuks veel päris valmis. Arvasin, et kuni tipptasemel mängin, las muu oodaku. Aga kui tekkis Kalevi variant, mõtlesin: kui viie-kuue aasta pärast lõpetan, ei pruugigi enam sellist võimalust avaneda.

                      Kas annad endale ikka selgelt aru, kui kaaluka otsuse oled langetanud?
                      Nagu oli mängijana, nii liigub ka kõik järgnev läbi unistuste täitmise. Juba pikki aastaid olen endas kandnud unistust juhtida jalgpalliklubi. Eestis. Just ja ainult Eestis. See samm on nüüd astutud ja ma ei kahtle, et uus töö hakkab mulle meeldima. Olen näinud ja oskan võrrelda, kui palju rohkem peab Eesti poiss võrreldes Saksamaa või Hollandi noorega vaeva nägema, et pääseda korralikku klubisse. Koolid on niivõrd erinevad. Tahan *piiri taga hangitud kogemused tagasi anda sinna, kust ma ise jalgpalluriks sirgusin.

                      Millisena kujutad tulevikus ette rollijaotust: sa ise, su isa ja Lindpere?
                      Juki näeb ise end eelkõige tegelemas esindusmeeskonnaga, mina presidendi-noorte*treenerina – usun, et sellest saab hea ja teineteist täiendav kooslus. Mul pole vähemalt esialgu ambitsiooni saada täiskasvanute juhendajaks, pigem innustab noortega tegelemine.

                      Mul pole vähemalt esialgu ambitsiooni saada täiskasvanute juhendajaks, pigem innustab noortega tegelemine.
                      Noortetöö saab klubis tervikuna olema raudselt prioriteet number üks. Meistriliiga tasemel profimeeskonnaga pole kiiret – see tekib siis, kui noored on valmis. Ühe-kahe aasta projekti, kus kõik finantsid mängu pannakse, siit ei tule. Areng peab olema loomulik ja stabiilne. Aga mu isa rolli kohta annab täpsema selguse aeg.

                      Sul jäi Augsburgis seljataha väga tihe klubihooaeg. Kuidas enda panust hindad?
                      Bundesliga aasta kujunes väga raskeks. Ent vaimses plaanis tugevdas ja õpetas saadud kogemus kõvasti. Hooaeg varem lõpetasime viiendana, kõigil oli pidevalt nägu naerul, mingit survet ei tundnud. Võib-olla arvasime alateadlikult, et nüüd võime hakata tiki-taka jalgpalli mängima – nii kogusimegi esimesest 12 kohtumisest vaid kuus punkti. Saime hoopis kõik targemaks, kuidas pingeolukorras edasi liikuda. Õnneks lõppes kõik hästi – veendusin taas, et Augsburgi suurim trump on ühtekuuluvustunne.

                      Kui mängid sel tasemel, uuritakse pidevalt. Aga just seepärast hoiangi end igasugustest juttudest ja õrnadest huvidest võimalikult eemal.
                      Ka Euroopa liiga algus ei tõotanud midagi head, aga kokkuvõttes pakkus just seal mängimine tänavu kõige rohkem positiivseid emotsioone.

                      Su leping Augsburgiga kestab veel aasta. Kas jätkad seal?
                      Tõesti väga raske öelda. Kõige täpsem ja ausam vastus täna on: ei ja jaa. Konkreetset pakkumist pole ei Augsburgilt ega kuskilt mujalt. Augsburg on vaid andnud märku, et soovib minuga lepingut pikendada, aga läbirääkimisi pole me pidanud.

                      Kui palju on mujalt su kohta maad kuulatud?
                      Kui mängid sel tasemel, uuritakse pidevalt. Aga just seepärast hoiangi end igasugustest juttudest ja õrnadest huvidest võimalikult eemal. Pole viitsinud isegi agendiga täpset nimekirja koostada. Huvi on jalgpallis nii lai mõiste – see võib tähendada, et oled kellegi nimekirjas kümnes vasakujalgne keskkaitsja. Võtan rahulikult, ei lähe eriti käima.

                      Milliseid samme ootad Augs*burgilt?
                      Tuleb arvestada, et hooaeg alles lõppes ja meie püsimajäämine selgus üsna viimasel hetkel. Langenuks me teise liigasse, polnuks uuest pakkumisest juttugi. Nüüd öeldi, et see kindlasti tehakse. Samas teavad nad, et mu unistus on mängida Inglismaal, ja on lubanud sellega arvestada. Aga kuni pole pakkumist, ei saa me millestki rääkida.

                      Weinzierl võib Augsburgist lahkuda
                      Sama kaua kui Ragnar *Klavan – neli aastat – FC *Augsburgi hüvanguks pingutanud pea*treener Markus Weinzierli tuleviku kohal ripuvad küsimärgid. Noore juhendaja suurepärane töö pole jäänud märkamata ja ehkki ta leping kestab veel kolm hooaega, sahistatakse võimalikust lahkumisest.

                      „Täpset olukorda teavad ilmselt vähesed inimesed. Mängijatel igatahes ei ole täna infot, kas ta läheb ja kuhu ta läheb. Aga kui peaks vastama tõele, et ta lahkub, peab klubi hakkama esmajärjekorras tegelema uue treeneri palkamisega. See võib ka minu tuleviku selgumist veidi edasi lükata,” mõtiskles Klavan. „Nii või naa arvan, et klubijuhtidel on praegu neis küsimustes piisavalt tegemist.”

                      Kommentaar


                        Inglismaalt olevat pakkumine tulnud Augsburgile, et Klavan endale osta.

                        Kommentaar


                          Siin saksa keelne artikkel ka http://www.augsburger-allgemeine.de/...d38310247.html

                          Lühikokkuvõte on see, et Augsburger- Allgemeine allikate kohaselt on ühelt inglise klubilt kokreetne pakkumine Augsburgile tehtud. Seda kinnitavad kaudselt ka peatreener Dirk Schusteri sõnad, kes ütles, et tema teada on Klavani vastu huvi tuntud. Samas kinnitab ta, et Klavan mängiks tema plaanides üliolulist rolli. Samal arvamusel on ka klubi. Ajalehe andmetel on Klavan aga lepingupikenduse (lõppeb 2017 suvel) praegusel hetkel tagasi lükanud. Saab näha, mis toimuma hakkab. Samas ei imestaks üldse, kui Augsburg ikkagi minna ei laseks ja soovivad Klavani oskusi tuleval hooajal kasutada. Eks muidugi kõik sõltub ka sellest, mis klubi ja millise pakkumisega tegemist on.

                          Kommentaar


                            Ja muidugi ei saa seal artiklis mainimata jätta, et Klavani unistus on mängida Premier League'is. :P

                            Mina isiklikult ei usu, et see suvi mingi üleminek teoks saab. Leping veel kestab hooaja ja kui Klavan on kindlalt Dirk Schusteri plaanides, siis päris poolmuidu teda ka ära ei antaks. Ja kes-iganes-see-Inglise-klubi-on pole tõenäoliselt ka liiga palju nõus maksma.
                            "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              Ja muidugi ei saa seal artiklis mainimata jätta, et Klavani unistus on mängida Premier League'is. :P

                              Mina isiklikult ei usu, et see suvi mingi üleminek teoks saab. Leping veel kestab hooaja ja kui Klavan on kindlalt Dirk Schusteri plaanides, siis päris poolmuidu teda ka ära ei antaks. Ja kes-iganes-see-Inglise-klubi-on pole tõenäoliselt ka liiga palju nõus maksma.
                              Inglise klubidel raha nagu muda, mõni mill ja Klavani väga suur soov võib küll töö ära teha
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                Praegu ametis olevatest premmi lootsidest on ainsana Klavan pallinud Koemani käe all AZ-s 2009-2010 hooajal. Tõsi, siis ta kippus langema pingipoisiks. Samas Everton tundis tema vastu huvi ka aasta eest seega mingi loogiline seos oleks nagu olemas. Ja kui lisada Toffes-i uue omaniku soov palju investeerida,et Liverpooli sinine klubi ka vähemalt eurosarja kohtade eest võitlema hakkaks, siis poleks Goodison Parkil maandumine sugugi paha variant.
                                Wij komen terug met de cup in de hands

                                Kommentaar

                                Working...
                                X